Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Hasta Yatağı Kiralama Florya

hasta yatagi 2 1

Günümüz teknolojisi ile birlikte hasta yatakları artık tam donanımlı elektrikli motor sistemleri eşliğinde hazırlanmaktadır. Özellikle ayak ve baş bölgesinden hareket yetenekleri, farklı açılarda ve hızlarda ayarlanarak hastanın gün içerisindeki tüm aktivitelerini gerçekleştirmesine fırsat sunar. Oturur pozisyona gelen yataklar hastaların yemek ve ilaç saatlerini kaçırmamalarına, ayrıca televizyon seyretme ya da kitap okuma gibi ayrıcalıkları da gerçekleştirmesine fırsat sunmaktadır. Yataklar 2 ya da 3 ve 4 motor sistemlerine göre ayarlanarak kişisel isteklere bağlı olarak tercih edilebilmektedir. Bu konuda hasta yatağı florya İlçesi adına sizlere sunduğumuz en kaliteli yatak modelleri sayesinde, hastaneden yeni çıkmış olan yakınlarınız için kusursuz bir bakım gerçekleştirebilirsiniz. Hastanın günlük olarak rahat etmesine ve iyileşme sürecinin daha kısa zamanda gerçekleşmesi için, satın alma veya hasta yatağı kiralama Florya adına farklı tercihlere göre elde edilebilir.

Kaliteli malzeme yapısı ile hasta yatakları

Hasta yatağı çeşitleri özellikle fonksiyonel yapıları sayesinde, hastanın iyileşme süreci içerisinde rahat bir gün geçirmesine fırsat vermektedir. Özellikle esnek yapısı sayesinde vücudun hiçbir ağrı ve acı çekmeden, kan akışını düzenli şekilde gerçekleşmesine fırsat tanımaktadır. Yatak çeşitleri bu konuda fabrikamızda profesyonel bir üretim hattından geçer. Aynı zamanda asansör sistemleri ile de günlük olarak rahat bir kullanım şansı sunar. Çok uygun fiyatlarla hasta yatağı Florya ilçesi adına sizlere sunduğumuz bu yataklardaki asansör sistemleri, hastanın rahatça zemine basıp ayağa kalkmasına olanak tanımaktadır. Aynı zamanda yataklar yukarı doğru hareket ederek de hastalara bakanlar için fazla eğilmeden günlük bakımı gerçekleştirilmesine fırsat sunar. Tabii hastanın iyileşme sürecinin durumuna bağlı olarak satın alma seçeneği ile birlikte, hasta yatağı kiralama Florya ilçesi adına bir seçim yapılarak hemen temin edilebilir.

Tüm fonksiyonel özellikleri ile kaliteli yataklar

Özellikle hasta yatağı çeşitleri yanında sunduğu farklı donanımlar ile rahat bir kullanım imkanı sağlar. Alüminyum profilden tasarımı gerçekleştirilmiş yan korkuluklar, hastanın rahatlıkla dinlenmesine ve düşmemesine olanak tanır. Aynı zamanda farklı odalara yataklar götürülmek istendiğinde 360 derece dönebilen tekerlekler büyük bir kolaylık sunmaktadır. Bu konuda çok uygun fiyatlarla hasta yatağı Florya ilçesi için ürün temini adına hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Güven içerisinde ürün temini

Hastanedeki profesyonel bakımını aynısını gerçekleştirmek adına sizlere tam donanımlı kaliteli yatak çeşitlerini sunmaktan gurur duyarız. Emek Yatak firması olarak hasta yatağı kiralama Florya ilçesi bünyesinde, tüm farklı adreslere söz verilen zaman içerisinde ulaştırılmaktadır. Ayrıca profesyonel montajdan sonra sizlere ilerleyen zamanlar için de her daim 7/24 destek sunmaktayız.

Hasta Yatağı Kiralama Florya

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön