Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Hasta Yatağı Kiralama Kağıthane

hasta yatagi 17

Eksiksiz olarak hastaların bakımlarını gerçekleştirmek için günümüzde hasta yatakları büyük bir önem taşımaktadır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte farklı yöntemler dahilinde üretimleri sağlanan yataklar, farklı donanımlara sayesinde iyileşme sürecini daha hızlı bir seviyeye taşımaktadır. Özellikle kaliteli malzeme yapısı, hastaların güvenle dinlenmesine olanak sağlamaktadır. Bu yüzden günümüzde hastaların yaşadıkları problemlere bağlı olarak kiralama ya da satın alma seçenekleri değerlendirilebilmektedir.

Kurulduğu günden bu yana profesyonel anlamda ele aldıkları hasta yatağı imalatı için, Emek Yatak firması sizlere uygun fiyatlarla özel bir olanak sunmaktadır. Türkiye’nin birçok farklı şehrine ulaşımı ve montajı yapılan yatak çeşitleri için, hasta yatağı Kağıthane bölgesi adına da destek alabilirsiniz. Bütün değişik adreslere söz verilen zaman içerisinde ulaştırılan yataklar sayesinde, yakınlarınız tedavi sürecini en iyi şekilde atlatma şansı bulunmaktadır. Tasarımları farklı yöntemler dahilinde hazırlanmış olan ve fabrikasyon olarak doğrudan halka satış ile kiralama olanağı verilen yataklar, elde edilen süre boyunca güven içerisinde kullanılabilir.

Her konuda Destek Verilen Birbirinden Kaliteli Hasta Yatakları

Emek Yatak firması bünyesinden temin edebileceğiniz birbirinden kaliteli hasta yatakları, sağladıkları özellikler ve olanaklar sayesinde; hastanede yapılan bakımın aynısının evlerde de gerçekleştirilmesine olanak vermektedir. Özellikle firma olarak hasta yatağı imalatı, kiralama ve satış seçenekleri; teknik destek gibi birçok farklı avantaj sayesinde hastalar günlük aktiviteleri güvenle gerçekleştirebilir. Teknolojinin bütün nimetlerinden yararlanılarak tasarımları gerçekleştiren yataklar, farklı donanımları sayesinde hastanın tüm isteklerine karşılık vermektedir. Özellikle serum askısı ve yemek masası hastanın bakımı için elzem seçenekler arasındadır.

Aynı zamanda hem kilitlenebilir hem de 360 derece rahatlıkla dönebilen tekerlekler de özel bir montaj altında yataklara yerleştirilmiş durumdadır. Tabii alüminyum profil tasarım altında üretime sağlanmış yan korkuluklar ise, hastanın gün içerisinde hiçbir tedirginlik yaşamadan uyumasına ve dinlenmesine fırsat vermektedir. Sağlam yapısı ile hastanın düşmesine engel olurken, yan korkuluklar özel mekanizması sayesinde açılarak ayağa kalkılmasını olanak vermektedir. Tüm bu avantajları elde etmek için yüksek bütçeler harcamaya artık gerek yok.

Emek Yatak firması müşterisi olarak hastanızın yaşadığı soruna bağlı olarak, kiralama ya da satın alma opsiyonlarından birini seçebilirsiniz. www.hasta-yataklari.com web sitesi üzerinden ürün ve hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.

Kağıthane İçin Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerimiz

Türkiye’nin bütün farklı şehirlerine Emek Yatak firması olarak ulaştırılan birbirinden kaliteli özelliklere sahip hasta yatakları, aynı şekilde İstanbul’un Kağıthane ilçesi içinde profesyonel bir kadro ile sağlanmaktadır. Söz verilen zaman içerisinde kiralama ya da satın alma işlemlerinin gerçekleştirildiği yataklar, güven içerisinde adreslere ulaştırılmaktadır. Daha sonra profesyonel bir kadro hasta yataklarının montajını arzu edilen yere en doğru şekilde yapmaktadır. Ayrıca 7/24 herhangi bir problem söz konusu olduğunda, anında firma ile hemen iletişime geçebilir ve sorunun çözülmesine olanak tanıyabilirsiniz.

Mekanik sistemleri ile kaliteli hasta yatakları

Özellikle elektrikli motor sistemleri sayesinde günümüzde hasta yatakları büyük bir önem taşımaktadır. Yatakların belirli noktalarına montajı gerçekleştirilen bu sistemler, hastanın günlük aktivitelerinde onların en büyük yardımcılarıdır. Yemek ya da ilaç saatleri, televizyon seyretme veya kitap okuma gibi tüm olanaklar oturur pozisyona gelen yataklar sayesinde gerçekleştirilebilir. Ayrıca ayağa kalkmak istendiğinde asansör sistemleri ile hasta yürüyüş yapabilir ve hem fiziksel hem ruhsal olarak, iyileşme sürecini daha hızlı bir seviyeye çıkarabilir.

Hasta Yatağı Kiralama Kağıthane

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön