Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Hasta Yatağı Kiralama Kartal

hasta karyolasi cesitleri 2

Sağlığın değeri, en iyi sağlığını kaybeden kişiler tarafından bilinir. Sağlığı geri kazanmak ise, hem zaman hem de diğer maliyetler açısından kişiyi oldukça zorlamaktadır. Sağlıklı iken her ne kadar; spor yapmak, dengeli beslenmek ve iyi dinlenmek gibi temel gereksinimler yerine getirilerek bu durum korunuyor olsa da, yine de insanın kontrol edemeyeceği riskler her zaman için mevcuttur. Sağlığı yitiren kişiler için ise, gerek geçmişte gerekse günümüzde uygulanan tedavi yöntemleri, bu değeri korumanın zorluklarını hatırlatmaktadır.

Bakım Ve Tedavinin Geçmişi

Bakım ve tedavi, her çağda çok farklı uygulamaların denendiği bir süreci ifade etmektedir. Eski çağlarda yaşanılan sağlık problemleri, insanların çoğunlukla nedenini bilemediği etkenler sonucu ortaya çıkmış, dolayısıyla sorunun çözümü de genellikle bulunamamıştır. Eski Mısır’da, Hindistan’da ve diğer eski uygarlıklarda, ilaç kullanımı ve hatta ameliyatlar yapıldığı bilinse de, oldukça ilkel yöntemler ve elverişsiz şartlarda gerçekleştirildiklerinden, sağlık sorunu yaşayan kişinin bu tedaviler sonucu hayatta kalması neredeyse imkânsız olmaktaydı.

Günümüzde Tıbbi Olanaklar

Tedavi ve bakım yöntemleri, eski devirlerde yaşanan pek çok olumsuzluğu, günümüz olanakları ile ortadan kaldırmayı başarmış durumdadır. Örneğin geçmişte pek çok insanın hayatını kaybetmesine neden olan apandisit rahatsızlığı, günümüz olanakları ile kısa sürede anlaşılmakta ve yine çok kısa sürede cerrahi bir operasyonla, olumsuz etkileri giderilmektedir. Bunun yanında hastalıkların iyileşme süreçlerinde ve sürekli bakım isteyen sağlık sorunlarında, hasta yatağı gibi gelişmiş tıbbi cihazlar da kullanılmaya başlanmış durumdadır. Günümüzde bütün sağlık merkezlerinde, hatta evlerde bile kullanım kolaylığı sağlayan bu yataklar, hasta yatağı kiralama Kartal firmamız kalitesiyle, kolaylıkla erişilebilir durumdadır.

Kiralık Hasta Yatağı Kartal

Sağlık İçin Hasta Yatakları

Yaşanan kazalar ve hastalıklar, insanlarda fiziksel acılara neden olmaktadır. Verdikleri acılar haricinde, sağlıklı iken rutin olarak gerçekleştirdikleri pek çok hareket, sağlığın yitirildiği anda büyük zahmet ve acı verici bir hal almaktadır. Örneğin tuvalet ihtiyacını gidermek sağlıklı bir birey için rutin bir faaliyet iken, hareket edemeyen bir birey için, yardımsız giderilmesi mümkün olmayan bir ihtiyaçtır. İşte bu gibi durumlarda hasta yatağı çözümü, özel tıp mühendisliği bilgisi ile geliştirilmiş ve kullanıma sunulmuştur. Yatağın sağlam ve hareket edebilen yapısı, hastanın temel ihtiyaçlarının konforlu bir şekilde giderilmesi sağlarken, diğer sağlık sorunları için de olumlu etkilere sahiptir. Hasta yatağı kiralama Kartal firmamız bu ihtiyacın bilinciyle üretilen hasta yatağı çözümlerine sahiptir.

Hangi Modelleri Vardır?

Hasta yatağı sektöründe uzun yıllara dayanan bir uzmanlığı bulunan firmamız, hasta yatağı kiralama Kartal adıyla da hizmet vermektedir. Ar-ge faaliyetlerimiz, farklı sağlık sorunlarının gerektirdiği özel tasarımlarımızın doğuşuna imkân sağlamıştır. Örneğin, hareket kısıtlaması yaşayan hastalarımızın temizlik ve bakım gibi konularda bakıcısının fiziksel güç kullanmasına gerek kalmadan hareketinin sağlanması için, elektrik motorlu hasta yatağı modelimiz üretilmektedir. Evlerde sürekli kullanım için, ev dekorasyonuna uyacak ahşap kenarlıkları olan modelimiz ve felçli hastalarımızın yatak yaralarını önleme adına geliştirilen havalı hasta yatağı modelimiz de seçeneklerimiz arasındadır.

Kiralama İle Kullanım Kolaylığı

Yatak modellerimiz, gerek hastalarımız için gerekse sağlık merkezlerinin kullanımında, kiralama ve satış gibi seçeneklerle sunulmaktadır. Firmamızın fiyat politikası, her bütçeye uyacak şekilde özel olarak belirlenmekte, böylelikle ihtiyaç duyan herkesin bu kaliteli modellerden faydalanması amaçlanmaktadır. Üstelik, satın alma tek seçenek olmayıp, denemek veya sadece belirli bir süre ihtiyaç duyulan durumlarda da firmamız, kiralama seçeneği ile müşterilerimize avantajlı bir opsiyon sunmaktadır. Modellerimizin tamamında 2 yıllık garanti geçerli olup, yedek parça değişimine ihtiyaç duyulması halinde, ücretsiz yedek parça değişimi de yapılmaktadır.

Hasta Yatağı Kiralama Kartal

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön