skip to Main Content
Kiralık Hasta Yatakları

Hasta Yatağı Kiralama Şartları

Sağlık sektöründe 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren firmamız Emek Yatak, profesyonel hizmet anlayışı, uzman yöneticileri ve kalite odaklı hizmet hedefiyle yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla hizmet vermektedir. Müşterilerinin ihtiyaçlarını anlayarak, beklenenin ötesinde çözümler sunmayı hedeflemektedir.

Sağlık ve Hijyen Odaklı Hizmet Anlayışı

Sağlık sektörünün en önemli yapı taşı hastanelerin taleplerine yönelik hasta yatağı kiralama ve tedarik hizmetleri sunmaktayız. Farklı teknik özelliklerde ve boyutlarda üretilen hasta yatakları tamamen hastaların ihtiyaçlarına yönelik mobil özelliklere sahip olmakla beraber ortopedik hasta yatakları seçeneğinden havalı hasta yatakları seçeneğine kadar sunabileceğimiz ürün çeşidi sayesinde hastalar için en doğru modelleri teşhis ve tedarik etmek firmamızın temel işleyiş amacıdır. Hastaların tedavi süresi boyunca uzun vadeli ya da kısa vadeli olsun, sunmuş olduğumuz ürünlerden tam olarak faydalanabilmesi bizim için çok önemlidir.

Hasta Yatağı Kiralama
Hasta Yatağı Kiralama

Hastane malzemeleri konusunda uzun zamandır hizmet veren firmamız, gelişen teknolojiyle beraber hastaların hızla artan konforlu ürün arayışlarına cevaben malzeme kiralama seçeneğini hizmet kapsamına almıştır. Her modeliyle maksimum konforlu hasta yatağı kiralama şartlarını inceleyerek en doğru çözümü bulabilirsiniz. Emek Yatak, ürünlerinde kullanılan dayanıklı ve kaliteli malzemelere duyduğu güven ile, kiralama hizmetini hassasiyet ve titizlikle sürdürmektedir. İnsan hayatı söz konusu olduğunda, gereken tüm çaba ve hijyen şartları eksiksiz olarak yerine getirilmeli ve sağlık açısından tehlike arz edecek her detay eksiksiz takip edilmelidir.

Hasta Yatağı Kiralama Hizmeti

Evinizde bakmakla yükümlü olduğunuz hastalar ve hastaneler için sağlamakta olduğumuz hasta yatağı kiralama hizmetimizle, hastaların güven ve huzur içinde tedavi olmalarına katkıda bulunmayı ilke edindik. Hasta yatakları dışında, tıbbi malzeme ve hasta muayene ekipmanlarına firmamızla iletişime geçerek kolayca ulaşabilirsiniz. İşletmeniz yahut hastanız için ihtiyaç duyduğunuz tüm yatak ve sağlık ekipmanlarını firmamız tarafından kiralayabilirsiniz.

İstenildiği takdirde hasta yatağını evinize taşıyabiliyorsunuz. Son teknolojiyle üretilen malzemelerin kalitesi sayesinde hastaların iyileşme süreçlerinin ev ortamında ilerleme kaydettiği görülüyor. İhtiyaca uygun bir hasta yatağı kiralandığı zaman, hastanın sürekli hastanede yatması için bir neden kalmaz. Aynı şekilde hasta yatakları dışında gerekli tıbbi ekipmanlar da kiralanabilir, evde hastane konforunda tedavi olabilirsiniz. Bu işlemin daha kısa sürede iyileşme sağlandığını görülmüştür. Hastaların hareket kabiliyetini korumaya odaklanan ve buna uygun üretilen yatak modellerimiz, hatanın bakımında kolaylık sağlamaktadır.

Hasta Yatağı Kiralama Şartları

Kiralık hasta yataklarımız, hastaların tedavileri süresince evde, hastanede bakım işlemini kolaylaştırmak üzere üretilmiştir. Ev tipi ve hastane tipi olarak üretilen farklı modellerle, baş bölgesi ve ayak bölgesi hareketli, çift motorlu hasta yataklarımız mevcut bulunmaktadır.

Kiralık Hasta Yatakları
Kiralık Hasta Yatakları

En önemli şartlardan biri, hasta yatağı kiralamadan önce mutlaka doktora başvurmaktır. Doktorunuz gerekli onayı verdikten hastanın boyuna, kilosuna ve hastalığına uygun model seçilmeli ve siparişi verilmelidir. Ek olarak ihtiyacınız varsa serum askısı, tekerlekli sandalye kiralaması yapabilirsiniz.

Verilen siparişler, özel durumlar dışında aynı gün içinde evinize teslim edilmektedir. Kiralama hizmetinden faydalandıktan sonra teslimat konusunda kendinize uygun gün ve saat belirtebilirsiniz. Kiralama hizmetlerimizde spipariş edilen ürünler dikkatle paketlenerek araçlarımızla teslimatı yapılmaktadır. Kiralamış olduğunuz ürünün kullanımı sona erdikten sonra, ürünün geri alınması işlemi de servis ekibimiz tarafından yapılır. Sizin bu konuda herhangi bir ürün iade işlemi yapmanıza gerek kalmaz.

Hasta Yatağı Kiralama Fiyatları

Ekonomik hasta yatakları kategorisinde bulunan yeni modellerimiz, hasta yatağı kiralama fiyatları içerisinde en uygun ürünlerdir. Aynı zamanda pratik kullanıma sahiptir. Yatakta bulunan demir mekanizmalı korkuluk, uzaktan kumandayla tek hamlede açılıp kapanma özelliğine sahiptir. 150 kg’ye kadar taşıma kapasitesine sahip olan ekonomik yataklar, hastaların tüm konfor ihtiyacını karşılar. Durumu ağır hastalar için bu modeli önermemekle beraber diğer modellerin tercih edilmesini tavsiye ediyoruz.

Hasta yatağı kiralama fiyatları içinde en uygun ürünü seçerken, hastalığınızın türünü ve derecesini göz önüne alarak karar vermelisiniz. Bunun için doktorunuzun vereceği bilgiler, vereceği destek olmadan hareket etmeniz, kiralama sonrası bir takım problemlerle karşılaşmanıza sebep olabilir. Bu nedenle, her şeyden önce bunu dikkate almanız gerekir. Yataklarımız, 10 yıl yedek parça temin etmektedir. Tüm modeller 2 yıl garantiye sahiptir.

Hasta yataklarımızda baş bölümünün ve ayak kısmının inme ve kalkma özelliği bulunmaktadır. Bu sayede hastanın beslenmesi ve nefes alması düzene girer. Kiralık hasta yatağı modellerimizde korkuluk olması, hastaların kendini güvende hissetmesini sağlar. Seçeceğiniz ürünün yan korkuluklu olmasını tavsiye ediyoruz. Hasta yatağı kiralama fiyatları konusunda en uygun opsiyonları sunmaya çalışan firmamız, kiralama seçeneklerinin artmasıyla birlikte ürün çeşitliliği konusu üzerinde de detaylı çalışmalar yapmaktadır.

Kiralık Hasta Yatağı Siparişi

Kiralık hasta yataklarımızla ilgili bilgi edinmek isterseniz bize telefon açmanız ve iletişim bilgilerinizi iletmeniz yeterli olacaktır. Sipariş vermeye karar verdiğiniz yatak modeli evinize kurulduktan sonra ödemenizi yapabiliyorsunuz. Acil kiralık yatak ihtiyaçları için farklı opsiyonlar sunulabilir, karşılıklı olarak görüşülmesi gerekir. Ancak acil talebiniz alındığında ürün tedariki hemen sağlanmaya çalışılmaktadır.

Hasta yatağı kiralama hizmetlerimizde aylık kiralık ücretleri üzerinden hesaplama yapılmaktadır. Kiralama hizmetimizin süresi değiştikçe fiyat opsiyonları da değişmektedir. Uzun süreli kiralama hizmet sunulacaksa, devam eden aylar için fiyat üzerinden indirim uygulanır. Hasta yatak kiralama süreleri en az bir ay olmak üzere altı aya kadar değişebilir. Hastanız için en uygun fiyatlı modeli seçtikten sonra sitemizden ürün siparişinizi verebilirsiniz.

This Post Has 0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir