Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Hasta Yatağı Kiralama

hasta yatagi hizmeti

Hasta yatağı kiralama hakkında sizlerden gelen soru ve öneriler sonucunda bu konuda yeterli bilgi sahibi olmayan müşterilerimizi bilgilendirme amaçlı bir yazı kaleme almak istedik.

Bilindiği üzere hasta yatakları kısmen veya tamamen hareket kabiliyetini yitirmiş insanların tedavi sürecinde yardımcı bir ekipman olarak kullanılmaktadır. İnsanların hasta yatağına ihtiyaçları kısa ve uzun süreli olabilir. Uzun süreli kullanım gerektiren hasta yatağı ihtiyaçları genellikle ve mantıken satın alma yoluyla karşılanırken, kısa süreli ihtiyaçlar ise kiralama yöntemiyle karşılanır.

Hasta Yatağı Nasıl Kiralanır?

Bir hasta yatağı kiralama arayışına girdiğinizde göz önünde bulundurmanız gereken en önemli kriterleri şöyle sıralayabiliriz: Yatakta yatması gereken hastanın rahatsızlığı, kilosu, boyu, evde hasta yatağı için ayrılmış özel bir alan ve yatağın yerleştirileceği alanın hijyen koşulları.

Bu saydığımız kriterler dışında ayrıca doktorunuzun tavsiyesi olacak ve satın alacağınız hasta karyolasında bulunması gereken bazı özellikleri de değerlendirerek bir hasta yatağı kiralama servisi araştırmaya başlayabilirsiniz.

Hasta Yatağı Kiralama

Eğer hasta yatağı kiralama yapan bir firma bulduysanız, öncelikle bu firmanın güvenilirliğini, ikinci el ürün satıp satmadığını araştırmanız gerekir. Çünkü piyasada bu işi yapan bir çok firma herhangi bir medikal ürün satış yeterlilik belgesi olmadan yani merdiven altı tabir edebileceğimiz şekilde hasta karyolası satış ve kiralama yapıyor. Bu kişi veya kuruluşlardan sipariş vereceğiniz ürünler genellikle kullanılmış 2. el ürünler olup kesinlikle hijyenik değildirler. Bu da siz ve hastanız için enfeksiyon gibi çok büyük risklerle sizi karşı karşıya bırakır.

Firmamız medikal ürün satış ve kiralama için tüm yeterlilik belgelerine sahip olup, resmi olarak bu işi yapmaktadır.
Bir hasta yatağı kiralama veya başka bir medikal ürün satın alma veya kiralama ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişim kurarak gerekli tüm bilgileri, fiyatları öğrenebilir ve sipariş verebilirsiniz. Firmamızda, 2 motorlu, 3 motorlu, 4 motorlu ve ev tipi hasta yataklarının kiralama işlemleri yapılmaktadır.

Hasta Yatağı Kiralama İstanbul

Kaza geçirme, operasyon geçirme gibi birkaç ay yatmak zorunda olduğunuz zamanlar olabilir. Bu zamanlarda normal bir yatakta yatmak sağlığınız açısından iyi olmayabilir. Vücudunuzun bir bölümü birkaç ay hareketsiz kalmak zorunda olabilir. Böyle durumlarda hareketsiz normal yataklarda yatmak yerine özel yataklarda yatmanızı tercih ederiz. Bu özel yatak türünün adı hasta yatağıdır. Hasta yatağı hareket edebilen ve hastayı sabit bir şekilde yatmaktan kurtaran bir yatak türüdür. Hasta yatağının hareketi motoru sayesinde olur ve bu motor elektrikle çalışır. Özellikle hareketsiz yatan hasta bu yatak sayesinde vücudunu hareket ettirebilecektir. Hasta karyolasının motor çeşidine göre hareket mekanizması farklılık göstermektedir. Hasta karyolası son derece fonksiyonlu bir karyoladır.

Hasta yatağı satışı ve kiralaması yapılan bir yatak çeşididir. Kiralık olarak genellikle birkaç aylık kullanımlar için önermekteyiz. Örneğin bir ameliyat geçirdiniz ve birkaç ay yatmanız gerekti. Bu durumda satın alma yerine kiralayarak daha az bir bedel ödersiniz. Genellikle maksimum beş aylık kullanımlarda kiralık hasta yatağı kiralama hizmeti veririz. Bu süreden fazla yatacaksınız ise kiralama yerine satın alma yapmanız daha mantıklı olacaktır. Kiralık hasta yataklarının sıfır olmasına dikkat etmeniz gerekir. İkinci el hasta yataklarını hem satılık hem de kiralık için önermemekteyiz. İkinci el hasta yataklarında bulaşıcı hastalıklar olabilir ve bu da birkaç ay da iyileşecek olan hastanızın iyileşme sürecini geciktirir.

Çeşitli sebeplerden dolayı yakınlarınızda meydana gelen hastalıklar yürümesine engel olarak onları ömür boyu yatağa mahkûm ediyor. Bu gibi hastalık durumlarında hem hasta olan kişi hem de hastaya bakan kişi için konfor oldukça önemlidir. Zorlu bir hastalık olmasından dolayı normal bir yatakta olması kalkıp oturması çeşitli ihtiyaçlarını giderebilmesi açısından oldukça zordur. Hasta yatakları son dönemlerde sıklıkla gelişen teknolojisi ve değişen özellikleri ile hastalar için daha konforlu olarak piyasaya çıkıyor.

Hasta Yatağı Kiralık

Dilediğiniz Hasta Yatağını Seçebilirsiniz

Birbirinden farklı ve her bir yatağın kendine has birçok farklı özelliği olmasından dolayı sizlerin ihtiyacı olan özellikleri hasta yatakları ile karşılaştırarak seçim yapabilirsiniz. Böylelikle daha rahat bir yatakta hastanın yatmasını sağlayabilirsiniz. Hasta yatak fiyatları olarak her bir yatağın kendine ayrı bir fiyatı bulunuyor. Motorlu, ekonomik, asansörlü, ahşap gibi birbirinden farklı ve rahat yataklar mevcuttur. Her bütçeye uygun fiyat mevcuttur. Kendi bütçenize göre makul fiyatlarda olan ürünleri satın alabilirsiniz. Aynı zaman da kiralama gibi seçenekte mevcuttur. Satın almak yerine kiralama işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz.

Hasta Yatakları İle Daha Konforlu Hayat

Daha konforlu olan bir hayat herkesin istediği hayattır. Sağlıklıyken konforlu hayatı kendi ellerinizle yapabilirken hasta olup yatağa düştüğünüz zaman bu durum neredeyse imkânsızdır. Oldukça zor bir hayatın içerisinde konforlu bir yaşam sürmek ancak kendi alanınızı yaratmakla ve sevdiklerinizin sizi düşünmesi ile gerçekleşebilir. Çevrenizde yakınlarınızda hasta olan ve yürüyemeyen kişiler var ise onlara konforlu bir hayat yaratabilmek için ilk işiniz hasta yatağı almanız olacaktır. Hasta yatağı temin ettiğiniz zaman hastanız daha sağlıklı olma yolunda ilerleyerek kendi kendine bir takım hareketleri yapabilir. Örnek olarak gösterilecek olur ise asansörlü bir yatak tercih ettiğiniz zaman yatağı tamamen yatırabilir ya da kendi yatağını yukarı ve aşağı doğru indirebilir. Yatağı tamamen yatar pozisyona getirerek koltuk haline de sokabilir.

Tercih etmiş olduğunuz hasta yatağı özelliklerine göre değişkenlik gösterebilir. Böylelikle bu gibi kolay hareketleri yapabilmesinden dolayı kendini daha iyi hissedecektir. Daha rahat ve daha konforlu bir şekilde günlerini geçirebilir. Sizin de yakınınızda hasta yatağına ihtiyacı olan birisi varsa bizlerden bu yatakları temin etmenizde fayda vardır.

İstanbul’da Hasta Yatağı Kiralama Hizmetleri

Firmamız İstanbul içine aynı günde kurulum ve teslimat hizmeti vermektedir. Kurulum ve teslimat tamamen ücretsizdir. Kiralama süresi bittiği zaman firma personellerimiz ürününüzü evinizden yine ücretsiz şekilde almaktadır. Kiralama süresi boyunca ürününüz garanti kapsamındadır.

Hasta Yatağı Kiralama Fiyatları

Kiralama fiyatları, yer, zaman ve kiralanacak karyolanın türüne göre değişiklik göstermekle birlikte, ortalama olarak 250 TL ile 1000 TL arasında aylık hasta yatağı kiralama fiyatları değişkenlik göstermektedir. İki hareketli hasta yataklarının kirası en alt seviyede olup, bunu müteakip 3 ve 4 hareketli yatakların kiralama ücretleri daha yüksektir.
Firmamız, kiralama fiyatları hakkında esnek bir fiyatlandırma politikasına sahiptir. Uygun fiyatlarla hasta yatağı kiralamak istediğinizde bizimle iletişime geçiniz.

Hasta Yatağı Kiralama

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön