Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Hasta Yatağı Kiralamak Neden Tercih Edilmeli?

hastalar icin yatak modelleri

Hasta yatağı, satın alınması kadar son dönemlerde kiralama seçeneği de tercih edilen seçenekler arasındadır. Bunun en önemli nedeni, her bütçenin kolaylıkla hasta yatağına sahip olabilmesidir. Hasta yataklarında kalite, rahatlık ve kullanım konforu tercihte ilk sırada yer alacaktır. Son dönemlerde satın alınan ve yeni üretimden çıkmış olan bu yataklardaki tüm özellikler kiralanan hasta yataklarında da mevcuttur.

Burada dikkat edilecek hususların başında, hasta yataklarının hijyen kurallarına uygun şekilde temizlenmesi ve bakımının yapılmış olması gelir. Firmamız hasta yataklarının kiralanmasından önce bakım ve temizliklerini yaparken, kalite kontrol standartlarına uyumluluğunu test edecektir.

Hasta Yataklarında Rahat Ettiren Unsurlar

Hasta yatağı modelleri, hastanın yaşı, fiziki özellikleri ve rahatsızlıklarına göre temin edilmelidir. Hasta yataklarında kişiye uygun olan modeller, uzman firmaların tavsiyesi sonucu belirlenecektir. Hastanın yaşına ve ameliyat sonrası dinlenme evresinde olmasına ve kilosuna göre de yatak modelleri değişkenlik gösterir. Yeni ameliyattan çıkmış olan hastaların hareket etmeleri güç olacağından tuvaletli olan modeller tercih edilecektir.

Hastaların serum ihtiyaçları için de hasta yataklarında bu türlü özelliklerin olması son derece önem taşır. Hasta yataklarında ortopedik özellikler ise en çok felçli olup, sürekli yatan hastalar için önem kazanır. Motorlu çalışma prensiplerine sahip olan hasta yataklarında iki, üç ve dört motorlu olan tasarımlar, yatağın belli bölgelerinin kolay şekilde kumanda edilmesini sağlayacaktır. Bazı yatak modelleri ise asansörlü yatak tasarımlarıdır.

Fonksiyonel Yatakların Tercihi

Hasta yatağı fiyatlarıyatağın çok fonksiyonlu olması, rahat şekilde hareket etmesi ve elektrikli olmasına göre değişim gösterecektir. Kiralık hasta yatakları diğer satın alınan yeni yataklara nazaran çok daha uygun fiyatlı olacaktır. Kiralık hasta yataklarındaki her özellik yeni yataklarda da bulunur. Kumanda ile hareket eden hasta yatakları, yatan hastaya büyük rahatlık sunacaktır.

Yemek yerken, yatağın oturur pozisyona gelebilmesi için kumanda ile hareket özelliği bulunmaktadır. Hasta yatağının faklı açılara rahatlıkla gelebilmesi, yatağın kumanda edilmesi ile yakından bağlantılıdır. Yatakta otomatik çalışma prensipleri de fiyatları yukarı çeken özelliklerdir. Manuel çalışan hasta yatakları her zaman için çok daha uygun fiyatlı olacaktır. Firma, seçiminde kaliteli hasta yataklarının fiyat karşılaştırmasının yapılması önerilir. Kiralık hasta yatağı modelleri satılık olanlara göre daha uygun fiyatlı olarak temin edilebilmektedir.

Fonksiyonel yataklar

Şık Hasta Yatakları

Hasta yataklarında kullanım rahatlığı kadar, şık tasarımlar da son derece önem taşır. Hastalık gibi zor bir süreçte hastaya moral sunacak en önemli detaylar, kullandığı kişisel eşyalar olacaktır. Bu eşyalar içerisinde, hastanın yattığı yatağı ilk sırada gelecektir. Hastalara önerilen, yatak seçiminde kendi yataklarına benzer olan modellerin seçilmesidir.

Firmamızda her zevke hitap edecek şık hasta karyolaları yer alır. Hasta karyolalarında ahşap görünümlü modeller de sıcak tasarımlardır. Kişiye huzur ve mutluluk sunan unsurlar, hastalık sürecinin daha kolay geçirilmesine vesile olacaktır. Firmamızın hasta karyolaları dayanıklı ve dekoratif unsurlar içerir.

İleri Yaş Hastaları İçin Önerilen Modeller

İleri yaş hastalarında en çok gözlenen rahatsızlıklar, incelmiş cilt yapılarına bağlı ortaya çıkan yatak yaralarıdır. Ufak bir çarşaf kıvrımı bile yaşlı hastalarda yara açılmasına sebep olabilecektir. Bu nedenle, hastaların cilt sağlığına olumlu yönde katkı sunan havalı hasta yatağı modellerinin tercih edilmesi gerekir. Terletmeyen ve sürekli hava akışı sağlanan yataklar, yaşlı hastaların cilt sağlığı için çok önem taşır.

Hastaların iskelet sağlıkları da önem taşıyacaktır. Sürekli yatakta yatacak olan hastalar ve felç geçirmiş kişiler için ortopedik modellerin tercih edilmesi önerilir. Firmamız hasta yatakları kaliteli sünger teknolojileri ile hareket sunan yatak modelleridir.

Teknik Destek Hizmeti

Hasta yataklarının bulunduğu yerde kurulum hizmetinin sağlanması son derece önem taşır. Farklı bölgelere satış ve kiralama hizmeti veren firmamızın hasta yatakları, yerinde kurulum ve teknik servis hizmeti sunacaktır. Hasta yataklarında meydana gelebilecek en ufak bir arıza bile firma elemanlarımız tarafından yerinde giderilmeye çalışılacaktır. Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız, hızlı montaj ve teknik servis hizmeti sunacaktır.

Firmamızın hasta yataklarının en önemli özelliği, güvenlik unsurlarının düşünülmüş olmasıdır. Güvenlik koruyucu bantları, hastanın yataktan düşmesini önleyecektir. Hasta yataklarının tekerleklerindeki fren sistemi de yatakların hareket etmeden sabitlenmesi için önem taşır. Hava koşullarından etkilenmeyecek, dayanıklı ve uzun ömürlü yataklar için firmamızın tercih edilmesi önerilir.

Hasta Karyolası Kiralama

Hastanelerde kullanılan yataklar bilindiği artık evlerde de rahatlıkla kullanılabilmektedir. Hasta karyolası olarak satılan bu ürünler kişilerin oldukça işine yaramaktadır. Bu ürünleri satın almak istemeyenler ayrıca rahatlıkla hasta karyolası kiralama işlemi de gerçekleştirmektedir. Sizlere hasta karyolalarına ilişkin olarak detaylı bilgi vermek istiyoruz. Böylece sizlerde hem kendiniz hem de sevdikleriniz için bu ürünleri temin edebilirsiniz. Hasta yatakları yatalak durumdaki hastaların bakımında oldukça etkili ve faydalı bir ürün olmaktadır.

Hasta Karyolası Nedir?

Hasta karyolası nedir merak edenler için bilgi vermek istiyoruz. Hepiniz hastanelerde kullanılan yatakları görmüşsünüzdür. Bu yataklar hastalar rahat edebilsin diye bazı fonksiyonlar ile üretilmiştir. Bu fonksiyonlar sayesinde hastalar çok daha rahat hareket edebilmekte ve özellikle hasta yakınlarını hastalarını çok daha kolay bir şekilde hareket ettirebilmektedir.

Hasta karyolası hastaların rahat edebilmesi ve bazı fonksiyonları ile hastalara yardımcı olması için özel olarak üretilen yataklardır. Bu yataklar sürekli yatmak durumunda olan kişiler için oldukça faydalıdır. Hem yatalak olan kişiler için hem de bu kişilere bakan hasta yakınları ve bakıcılar için bu yatakların son derece önemli olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Hasta yatağı kiralama seçenekleri ile de kolaylıkla temin edilebilmektedir. Bu konu hakkında detaylı bilgi vermeden önce sizlere yatağın faydalarından bahsetmek istiyoruz.

Hasta Karyolası

Hasta Karyolasının Faydaları Nelerdir?

Hasta karyolası temin ettiğinizde elde edeceğiniz birçok önemli avantaj olduğunu söyleyebiliriz. Bunların neler olduğu konusunda sizlere bilgi vermek istiyoruz. Şöyle ki;

  • Öncelikle bu yataklar hasta kişilere için daha fazla hareket kabiliyeti sunmaktadır. Hastalar bu yataklar sayesinden kendi başlarına bile kolaylıkla kalkıp, yatabilmektedir.
  • Hasta bakıcıları ve hasta yakınları bu yataklar sayesinde hastalarını daha kolay hareket ettirebilmektedir.
  • Bu yataklar insanların konforunu sağlamak üzere hazırlandığından dolayı çok daha rahat bir yatakta yatma olanağı sağlanmaktadır.

Hasta yatakları daha birçok önemli avantaja sahip bir üründür. Bu yatakları üstelik isterseniz satın alabilir isterseniz de hasta karyolası kiralama seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Sizlere biraz da bu kiralama seçeneği hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Hasta Karyolası Kiralanmalı Mı?

Hasta karyolaları ile ilgili olarak en fazla merak edilen konulardan biri kiralama seçeneğinin uygun olup olmadığıdır. Aslında bu durum hastanın sağlık durumuna göre değişiklik göstermektir. Yani eğer geçici bir süre için bu yataklar kullanılacak ise satın almak mantıklı değildir. Çünkü yatakların fiyatları kısa süreli kullanım için satın aldıklarında fazla gelecektir. Ancak kiralama seçeneği maliyet olarak çok daha uygun olacaktır. Yani hasta karyolası kiralama seçeneğinden yararlanmak kısa süreli kullanım için çok daha avantajlıdır. Sizlerde bu avantajlardan yararlanmak istiyorsanız bu kiralama seçeneğinden yararlanmanız gerekmektedir.

Hasta Karyolası Kiralama İşlemi Nasıl Yapılır?

Hasta karyolası hastalar ve hasta yatakları için oldukça önemli bir üründür. Bu yüzden de birçok kişi bu yatağı temin etmek istemektedir. Ancak bazı kişilere satın almak çok makul gelmediğinden dolayı alternatif olarak kiralama seçeneğinden yararlanmak istemektedir. Bu aşamada da bu işlemin nasıl yapılacağı konusu önem kazanmaktadır. Öncelikle kiralama işlemi yapabilmek için kendinize iyi bir firma bulmanız gerekir. Kaliteli ve düzgün bir hasta karyolası kiralamak istiyorsanız öncelikle iyi bir firma bulmanız gerekir. İyi bir firma sizlere aynı şekilde kaliteli ve iyi yatak temin edecektir.

Hasta karyolası kiralama işlemi yapmak için iyi bir firma bulduktan sonra yapmanız gereken firma ile iletişime geçip sizler için uygun yatağı bulmaktır. Bu aşamada firmaya ne istediğiniz ve ne beklediğinizi doğru aktarmanız çok önemlidir. Sizler ihtiyacınız olan ürün hakkında detaylı bilgi verince onlarda size en uygun yatağı sunacaktır.

Hasta Yatağı Kiralamak Neden Tercih Edilmeli?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön