Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Hasta Yatağı Kontrol Kartı Nedir?

elektrikli karyola 2

Hasta yatakları kullanımı günden güne artarak devam ediyor. Günden güne artan hasta yatakları aynı zamanda çeşitliliğini de artırıyor. Her bir hasta yatağının kendine has farklı farklı özellikleri söz konusudur. Sizlerde sevdikleriniz için hasta yatağı temin ederken dikkat etmeniz gerekenlerden bir tanesi hasta yatağını hastanın hastalık derecesine göre seçmeniz gerektiğidir. Hasta yatakları her hastalığa uygun olarak yapılır. Hastalık derecesi ağır olan kişiler için işlevsel özelliğini daha yüksek olan hasta yataklarını temin edebilirsiniz. Motorlu olan ve kumandalı olan hasta yatakları kişinin hayatının kolaylaşmasına ve belli başlı ihtiyaçlarını kimseye gereksinim duymadan yapabilmesini sağlar. Kumandaya vermiş olduğunuz komut sayesinde hasta dilediği pozisyona rahatlıkla gelir ve hangi pozisyonda daha rahat ediyor ise kendisini o pozisyona gün içerisinde getirebilir. Hasta yatağı ve hastanın iyiliği açısından hasta yatağını temin etmeniz bir yana meydana gelebilecek çeşitli tehlikeleri önlemek amacıyla hasta yatağı kontrol kartı almanızda fayda vardır.

Kontrol kartı olan hasta yatakları

Kontrol Kartı Nedir?

Hasta yatağı kontrol kartı, hastaların güvenliğini sağlamak ve daha iyi şartlarda yaşamını sürdürebilmesi için mutlaka kontrol kartını temin etmenizde fayda vardır. Her ihtimali düşünüp hasta yatağı kontrol kartını alırsanız hastanın sabit kalmasını sağlayabilir ve hastanın çeşitli işlevlerin kendi başına halletmesine sonradan sabit kalmasına yardımcı olabilirsiniz.

Motorlu Hasta Yatakları Nedir?

Hasta yatakları, yatağa bağlı olarak yaşayan insanların daha konforlu ve daha rahat bir şekilde yaşamını sürdürebilmesi için mutlaka temin edilmesi gereken elektronik bir yataktır. Elektronik bir yatak olması da hem hastanın hem de hastaya bakan kişinin rahat bir şekilde yaşamasına yardımcı olur. Hasta yataklarının sağlamış olduğu faydalar dolayısı ile özellikle hasta bakım merkezlerinde, hastanelerde evlerde de sıklıkla kullanılmaya başlanmıştır. Arz, talep göz önüne alındığı zaman çok sık kullanılan ve hastanın daha hızlı bir şekilde iyileşmesine, hastalığın derecesine göre hareketlerinin gelişmesine katkı sağlayan bu yatağın farklı modelleri de söz konusudur. Bu modellere bakarak sizlerin ihtiyacı olan ve temin etmek istediğiniz ürün özelliklerinin ne şekilde olacağını iyi bir şekilde araştırdıktan sonra hasta yataklarını alabilirsiniz. Motorlu hasta yatakları son dönemin en çok satılan ürünüdür. Kendi aralarında farklı kategorilere ayrılan motorlu hasta yatakları en konforlu olan yataklardır.

Motorlu Hasta Yatağı Tasarımları

Havalı Hasta Yatağı Nedir?

Havalı hasta yatağı, işlevselliği en kolay olan, özellikleri ve içerik bakımından zengin olan bir yataktır. Tamamen hastanın konforlu için üretilmiş olup hastanın rahat etmesine yardımcı olur. Havalı hasta yataklarında sürekli olarak aynı yöne yatmaktan doğan yatak yaraları kesinlikle oluşmaz. Hasta hangi tarafa dönüyor ise o yöne hava üfler ve kan basıncı aynı oranda vücuda yayılarak hastanın vücudunun daha sağlıklı bir biçimde olmasına yardımcı olur. Aynı zamanda kan basıncı aynı oranda vücuda yayılmasından dolayı herhangi bir yara oluşumuna sebep olmaz.

 Hasta Yatağının Kişiye Faydaları Nelerdir?

  • Hasta yataklarının hem kişi hem de çevresi için birçok faydaları vardır. Bu faydalar şu şekildedir;
  • Hastanın daha rahat bir yaşam sürmesinde etkili olan bir üründür.
  • İnsan gücü kullanımına gerek kalmadan bir kumanda aracılığı ile hastayı dilediğiniz pozisyona getirebilirsiniz.
  • Yatak yarası uzun dönem uğraştıran bir sağlık problemidir. Bu sağlık problemini tamamen ortadan kaldırmak için hasta yatağına ihtiyaç vardır.
  • Hasta yataklarının sahip olduğu tekerlekler sayesinde hastayı dilediğiniz her noktaya kolayca getirebilir ve yer değişikliği yapabilirsiniz.
  • Hasta yataklarının bazılarında bulunan yemek masası özelliği ile hasta kişisel eşyalarını o masanın üzerine koyabilir, yemek yiyeceği zamanda masayı kendine doğru çekebilir. Masa açılabilir ve katlanabilir yapısından dolayı yer kaplamaz.

Hasta Yataklarının Detayları ve Çeşitli Bilgiler İçin Bizi Arayın

Hasta yataklarını temin etmek istiyor ancak aklınızda çeşitli sorular beliriyor ise yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmektir. Sizlere en doğru ve en saydam bilgiyi vererek ürünlerimizi sizlere sunuyoruz. Hasta yatağı temin edildiği zaman gerekli olan ürünlerden bir diğeri de hasta yatağı kontrol kartı ürünüdür. Hasta yatağı kontrol kartı hastanın güvenliği açısından önemli bir karttır. Sizlere de bu kart hakkında gerekli olan tüm bilgileri açıklıyor ve kartın nasıl kullanılması gerektiğini sizlere açıklayarak hem hastanızın hem de hasta bakıcının bilinçlendirilmesini sağlıyoruz.

Hasta Yatağı Kontrol Kartı Nedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön