Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Hasta Yatağı Korkuluğu Fiyatları

hasta yatagi gorseli

İyileşme sürecindeki insanların bireysel olarak evlerde rahatça tedavi görebilmesi için mutlaka günümüzde artık hasta yatakları değerlendirilmektedir. Değişik fonksiyonel yapılarına bağlı olarak tedavinin daha hızlı bir şekilde gerçekleşmesi imkan tanıyan yataklar, birbirinden farklı motor sistemleri ve daha birçok özelliği altında; hastaların gün içerisindeki tüm aktivitelerini gerçekleştirmesine olanak tanımaktadır. Tabi tüm bunlar sağlanırken elbette güven büyük bir önem taşır. Özellikle hastaların yatağın içerisinde rahatlıkla sağa ya da sola hareket etmesi adına mutlaka, kaliteli bir malzeme yapısı altında hazırlanmış korkuluk çeşitlerinin montajı yapılmış olması gerekir.

Tabii bunlar kullanılacak olan malzemeye göre ve fonksiyonel yapılana bağlı olarak hasta yatağı korkuluğu fiyatları değişebilmektedir. Önemli olan hastanın sağlığı ve rahatlıkla hareket edebilmesi olduğundan dolayı, fabrikasyon şekilde üretimleri ve montajları gerçekleştirilirken; hasta yataklarında mutlaka kaliteli yan korkuluklar değerlendirilmektedir. Yatakların boyutlarına ve yapılarına bağlı olarak üretimleri gerçekleştirilip montajı sağlanan korkuluklar, aynı zamanda katlanır özellikleri sayesinde de hastanın kolayca ayaklanmasına olanak tanımaktadır. Kişisel tercihlere bağlı kalarak en uygun hasta yatağı korkuluğu fiyatları altında güvenle elde edilebilmektedir.

Özel tasarımları altında kaliteli malzemesi ile yan korkuluklar

Alüminyum ve profil demir malzeme yapısı altında üretimleri gerçekleştirilen korkuluklar, hastaların hareket ederken darbelere güçlü bir dayanıklılık sunmaktadır. Aynı zamanda bariyer kısmındaki mandal bölümü sayesinde korkuluk rahatlıkla açılıp kapanabilir. Bu mandal sağlam bir mekanizma yapısı eşliğinde üretildiğinden dolayı, kolayca açılabilir ve sonra tekrar yeniden kapatılabilir.

Bu da hastanın gün içerisinde hareket etmesi, ayağa kalkması adına büyük bir kolaylık tanır. Değişik boyutlarına bağlı olarak tasarımları gerçekleştirilen bu ürünler, çok uygun hasta yatağı korkuluğu fiyatları altında elde edilebilir. Profil demirden somunlu civatalarla montajı yapılan korkuluklar, hastanın ağırlığı ne olursa olsun güven içerisinde yatma imkanı sunmaktadır. Özellikle uyku esnasında düşme probleminin tamamen ortadan kaldıran korkuluklar, bu durumda olası meydana gelebilecek problemleri bertaraf etmektedir. Kalça kırıkları ve bunun gibi problemler en çok yaşlılar için büyük bir sorun teşkil etmektedir. Bütçeye uygun şekilde hasta yatağı korkuluğu fiyatları ile elde edilebilecek olan bu ürünler, bütün farklı hasta yataklarına rahatlıkla montaj yapılabilmektedir.

Kolayca montajı yapılabilen kaliteli korkuluklar

Her şeyden önce hastanın bakım esnasında güvenliği ve sağlığı büyük bir önem taşımaktadır. Bu güveni sağlayacak iki durumdan biri yatakların iskelet yapısı, bir diğeri ise korkuluklardır. Demir ve alüminyum profil eşliğinde sağlam bir yapı ile üretimleri gerçekleştirilen bu ürünler, artık çok uygun hasta yatağı korkuluğu fiyatları üzerinden kolaylıkla sipariş verilebilmektedir. Ayrıca bütün farklı yataklara kolaylıkla bağlanabildiğinden dolayı, artık hasta yatakları elde edildikten sonra da bir seçim gerçekleştirilerek korkuluklar temin edilebilmektedir. Tabii burada yatağın fonksiyonlar yapısı ve boyutlarına bağlı olarak seçim yapılmalı, bütçeye uygun şekilde hasta yatağı korkuluğu fiyatları eşliğinde tercih edilmelidir.

Kolayca yataktan inilebilir

Hasta gün içerisinde yataktan inmek isteyebilir. Rahat hareket etmek ve bu sayede iyileşme sürecini daha hızlı bir seviyeye getirmek adına yataklardan kolayca inebilmek için korkuluklar kolaylık sağlamalıdır. Bu bağlamda hasta bariyerin üst kısmındaki mekanizmaya basmak suretiyle korkuluğu açabilir ve kolaylıkla yataktan inebilir. Şimdi tamamen kaliteli malzeme ile üretimleri sağlanmış olan bu ürünler, oldukça uygun fiyatları üzerinden hemen sipariş verilebilir.

Hasta Yatağı Korkuluğu Fiyatları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön