Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Hasta Yatağı Kumandası Fiyatları

hasta yatagi 3 1

Nitelikli hasta yatağı, ortopedik ve motorlu özelliğe sahiptir. Sıradan olmayan ve her hasta için özel tasarım özelliğine sahip bu yataklar, tedavi sürecinde etkiliyor. 2, 3 ve 4 motorlu seçenekler, hasta yatağı kumandası fiyatları kategorisine göre sınıflandırılıyor. Motorlar alman malı ve garantili bir şekilde değerlendiriliyor. Uygun fiyatları ile satışa sunulan ürünler, hastanın kontrolünü kolaylıkla sağlıyor.

Hasta yatağı kumandası fiyatlarını inceleyerek satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Şişme yatak seçenekleri ve lazımlıklı modeller, bu kategoride müşterisiyle buluşuyor. Nitelikli yani fonksiyonel bakımdan etkili özelliğe sahip hasta yatakları, bu kategoride özel üretilmektedir. Set halinde üretilen modeller de bulunuyor. Set halindeki modellerde, yemek masası gibi eklentiler eklenmiş. Asansörlü, ayarlı ve bölmeli özelliklere sahip olan bu yataklarda, aradığınız bütün etkili özellikler bir arada bulunmaktadır.

Tasarımlar Özel Olarak Dizayn Ediliyor

Yeni hastanelerde nitelikli yataklar, basında yer almıştır. Hasta bakımını kolaylaştıran ve tıbben onaylanmış malzemelerden üretilen bu yataklar, hasta bakımı işlemini de hızlandırmaktadır. Nitelikli hasta yatağı kategorisinde, metal ve plastik bölümler, sağlıklı tasarım özelliğine sahiptir. Paslanmaz özelliğe sahip metal kısımlar ve kanserojen madde içermeyen plastik bölümler, oldukça sağlıklı bir şekilde üretiliyor. Tekerlekli olan bu yatak seçenekleri, kolay ve etkili kullanım özelliğine sahiptir. Hasta yatağı kumandası fiyatları ile satılan ve motor tasarımı ile uyumlu seçenekler, bakım işlemini kolaylaştırıyor. Hastanın yatağa alınması, yataktan yatağa geçiş ve benzeri işlemler için özel tasarlanan bu ürünler, tıp dünyası için kolaylık sağlıyor.

Evlerde ve Hastanelerde Rahatlıkla Kullanılabilir

Hastane tipi ve ev tipi kategorisinde rahatlıkla kullanılabilen nitelikli hasta yatakları, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır. Medikal dünyası için gerekli olan bütün onaylara sahip nitelikli yataklar, kalite bakımından birinci sınıf kullanım seçeneğine sahiptir. Hasta yatağı kumandası fiyatları ve diğer malzeme fiyatları güncelleniyor. Nitelikli özelliği ile hastanelerde bakım işlemini problemsiz bir şekilde gerçekleşmesini sağlayan bu yataklar, istediğiniz kaliteli kullanım seçeneğini bir araya getiriyor. Hasta yatağı fiyatları değerlendirilen bu ürünler, kiralama ve satın alma kategorisinde adrese teslim ediliyor.

Firmamız, yeni ve etkili hasta yatağı seçenekleriyle çözüm üretmeye devam etmektedir. Satın alma ve kiralama seçenekleriyle adrese teslimat gerçekleştiren firmamız, bu kategoride profesyonel çözüm seçenekleri sunmaktadır. Kumandalı tasarım özelliğine sahip ful aksesuarlı yataklar hasta yatağı kumandası fiyatları ile değerlendirmeye alınıyor. Kısa süreli yatışlarda en çok tercih edilen yataklar kiralık yataklardır. Ayrıca satın alma kategorisindeki hasta yatakları uzun süre yatağa mahkum olan hastalar için oldukça ideal. İsteyen herkes ister kiralık, ister satılık hasta yataklarından faydalanabilir. Son zamanlarda hastanın tedavisinde olumlu sonuçlar meydana getiren hasta yatakları tercih edilmeye başlandı.

Ortopedik yatak, rahat ve kullanışlı yatak tasarımı, motorlu ve otomatik ayarlanabilir yükseklik, bu ürünlerin kullanışlılığını artırmaktadır. Hasta yatağı kumandası fiyatları kategorisinde istediğiniz fiyat seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Motorun yapısına ve yatağın fonksiyonel özelliğine göre değişkenlik gösteren kumandalar, kullanımı pratik ürünlerdir. Bu ürünler her yaştan hastaya uygundur. Bütün hastalar için sorunsuz kullanım imkanı sağlıyor. Evde sevdikleriniz hastalandığı zaman rahat etmeleri için bu ürünleri kiralayabilirsiniz. Bu şekilde tedavi süresi daha da kısalacaktır.

Hasta Yatağı Kumandası Fiyatları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön