Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Hasta Yatağı Kumandası

hasta yataklari hurriyet medikal 2

Ayağı kırılan veya başka bir hastalıktan dolayı yatmak zorunda kalan hastalar için yatak çok önemlidir. Normal yataklarda uzun süre yatmak çok zordur. Normal karyola veya baza gibi yataklar, hasta bakımında problem meydana getirmektedir. Yastığın değiştirilmesi, hastanın doğrulup yemek yemesi, ayaklarının altına yastıkların yerleştirilmesi ve sıkıldığı zaman yatağın yerinin değiştirilmesi her zaman sorun teşkil etmektedir. Bütün bu sorunlar hasta yatağı kumandası seçenekleriyle ortadan kalkıyor. Günümüzde tedavideki olumlu özellikleri nedeniyle hasta yatakları her zaman tercih ediliyor.

Pratik Kulanım Özelliklerine Sahip Kumandalar

Hastalar için özel tasarlanan bu ürünler, profesyonel tasarım özelliklerine sahip pratik ürünlerdir. Hizmet kalitesini sürekli olarak güncelleyen bu firmalar, yeni yatakları piyasaya sürüyor. Hasta yatağı kumandası ile desteklenen bu ürünler, ortopedik yataklarla uyumludur. Bunun yanı sıra baklava ve boru desenli şişme yataklar da hasta yatağı kumandası kategorisinde kullanılabilmektedir. Şişme yataklar, hastanın sırt kısmındaki yaralanmaları ortadan kaldırıyor. Evinizde sürekli bir köşede duran hastalar, yerinin değiştirilmesini isteyebilir. Tekerlekli olan hasta yatakları ile hastanın yeri kolaylıkla değiştirilebilmektedir. Pencere kenarına gelip dışarıyı seyretmek isteyen hastalar için tekerlekli yataklar oldukça pratik…

Bu ürünlerin hasta yatağı kumandası tasarım özellikleri, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmaktadır. Tıp dünyasının onayını alan ve günümüz sağlık sektörünün vazgeçilmezi haline gelen hasta yatakları, bütün hastalar için en önemli unsur haline geldi. Sağlık Bakanlığının yaptığı önemli çalışmalardan biri de hastanelerdeki yatakların nitelikli hale getirilmesidir. Tedavide meydana getirdiği olumlu sonuçlar nedeniyle günümüzde her zaman için hastalara özel yataklar tercih ediliyor. Evlerde bu yatakları kullanmak, şu an için çok kolay hale geldi. Satılık ve kiralık hasta yataklarıyla evdeki hastalarınız için, hasta yatağı kumandası ile desteklenmiş ürünleri tercih edebilirsiniz.

Hasta Yatağı Kumanda Tamiri

Kısa vadede yatakta yatmak zorunda kalan hastalar için satın alma işlemi ağır gelebilir. Bu durumda kiralama seçenekleri daha uygundur. İsteyen hastalar satın alabilir. Satın alma ve kiralama kategorisinde istediğiniz şıkkı tercih edebiliyorsunuz. Hasta yatağı kumandası seçeneklerine ve motor sayısına göre fiyatlandırılan yataklar, kilolu hastaların bakımını kolay hale getiriyor. Dört yüz kilo kaldırma kapasiteli üretilen ve oldukça dayanıklı olan bu yataklar, her hasta için vazgeçilmez bir ihtiyaçtır. Hasta yataklarının temin edilmesi için bir telefon yetiyor. Firma adresinize yatağı getiriyor ve kuruyor. Bunun yanı sıra bakım, onarım ve servis işlemlerini de takip ediyor. Gerekli parçaları temin ederek tamirat işlemlerini kısa zamanda gerçekleştiriyor.

Hasta yatağı kumandası tamir ve bakım işlemleri için servis imkanı sunan bu firmalar, gerekli parçaları tedarik edebiliyor. Hasta yatağı kumandası gerektiği zaman üreticiyi firmayı aramak yeterlidir. İlaç tedavisinin yanı sıra psikolojik tedavi seçenekleri de önemlidir. Rahat bir yatak, psikolojik tedavide olumlu sonuçlar meydana getiriyor. Yataklar, karyolalar ve diğer malzemeler, zararlı madde içermeyen sağlıklı ürünlerdir.

Bütün bu ürünler Sağlık Bakanlığı tarafından incelenmektedir. Bu kategoride sağlıksız ürünlerin piyasaya sürülmesi yasaktır. Bu nedenle hastalara özel tasarlanan bu yatakların satılması ve kiraya verilmesi işlemlerinde bu kategoride izin belgesi gereklidir. Hastanelerde hastaların rahat etmesi için tasarlanan kumandalı seçenekler, bakıcıların yükünü hafifletmektedir. Yüzlerce hasta ile ilgilenen bakıcılar, bu yataklar sayesinde daha kaliteli hizmet verebilmektedir.

Hasta Yatağı Kumandası

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön