Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Hasta Yatağı Neden Önemlidir?

ev tipi hasta yatagi

Sağlık sorunu yaşayan herkes için hastane yatağının önemi oldukça fazladır. Ayrıca hastane yatağı hastayla ilgilenen kişi için büyük önem taşımaktadır. Hasta bakıcı konforu sunan hastane yataklarının birçok yeni modeli ve markası bulunmaktadır. Büyük fabrikalar, sadece hastaların rahatlığı için çeşitli alanlarda çeşitli şekil ve tasarımlarda hastane yatakları üretmektedir. Bu sayede hem hasta rahat edebilir hem de sevdikleri bu yatakları çok daha iyi bir şekilde kullanabilir.

Bakıcı Konforu İçin Yatak Tasarımı

Rahatsız bir yatakta uyumak çok daha zor olacak ve sağlık sorunları da oldukça yıldırıcı olacaktır. Bunu dikkate alan uzmanlar, son derece konforlu ve rahat yataklar ortaya çıkardı. Bu yataklar sayesinde yatalak hasta kalmaz, hasta yakınları da rahat eder. Hastane yataklarının en önemli özellikleri yüksek kalite ve rahatlıktır. Hasta bakıcı konforunu sağlayabilecek hasta yataklarının model ve markaları üzerinde çalışılmaktadır. Büyük hastane yatak fabrikalarında üretim yapılırken hasta yakınları, refakatçileri ve bakıcıları da dikkate alınmaktadır. Bu nedenle uzaktan kumandalı yataklar ve manuel klozet yatakları gibi onlarca hasta yatağı modelleri üretilmektedir. Bu yatakları medikal mağazalardan satın alabilirsiniz. Hastane yatağı belli bir ağırlığı kaldırabilecek kapasitededir. Ancak tüm yatak çeşitleri aynı ağırlığa dayanamaz ve bu nedenle farklı yatak modelleri ve farklı yatak kaliteleri üretilir.

Hasta ve bakıcısı için hasta yatakları

Hastalar İçin Havalı Yatak Üretimi

Hasta ve bakıcıyı rahat ettirmek için en son piyasada pnömatik hasta yatağı üretilmiştir. Bu sayede hasta yatalak olmaz ve bakıcılar bu tür yaralanmalarla uğraşmak zorunda kalmazlar. Hasta yatağı hastanın yatakla temas ettiği bölgelere hava üfler ve bu hava akımı sayesinde hasta terlemez ve terleme olmadığı için karın ağrısı oluşmaz. Hasta karyolalarının farklı modelleri ve türleri bulunmaktadır.

Yataklar hastalığın şiddetine göre değişir. Bu yataklar kiralanabilir veya satın alınabilir. Öncelikle havalı yatak kiralamadan veya satın almadan önce firmaya hasta bilgilerini vermelisiniz. Şirket, hastanız için özel olarak bir yatak tasarlayabilir veya size benzer boyutta bir yatak gönderebilir. Bu sayede hastaya en uygun yatak ayarlanır, hastanın ihtiyaçları karşılanır ve bu nedenle hasta çok daha rahat eder.

Havalı hasta yatakları

Hasta Yatağı Neden Önemlidir?

Hastane yatakları, standart yataklar ve ev yatakları ile aynı özelliklere sahip değildir. Hastane yatağı kumandası ile birçok kontrol sağlanabiliyorken, ev yatağında maalesef bu durum söz konusu değil. Hastalar bu yataklarda rahat uyuyamazlar ve bir süre sonra vücudun yatağa temas eden bölgelerinde yaralanmalar meydana gelir. Bu sefer hastalık daha çok çoğalacak. Ancak hastalıkları önleyebilecek yataklar tamamen hasta odaklı olanlardır. Hastane yatağı birçok hasta için en faydalı yerdir. Hastane yatakları hastaların kendi ihtiyaçlarını karşılamaları için son derece önemli ekipmanlardır. Bu elektrikli yatak, toplam konfor düşünülerek yapılmıştır. Hastayla ilgilenecek olanlar da büyük kolaylık getiriyor. Bu yatakların teknik detaylarını bilmek önemlidir. Yatağın her iki tarafında da ekstra bahçeler vardır. Hasta yatağı fiyatı, yatağın modeline ve kalitesine göre değişiklik gösterebilmektedir. Manuel hastane yatakları daha ucuzken motorlu hasta yatakları biraz daha pahalı ve pnömatik hasta yatakları çok daha pahalıdır.

Havalı Hasta Yatağı Nedir ve Fiyatı Nedir?

Havalı hastane yatakları biraz daha pahalıdır ve aşırı konfor sunar. En popüler yatak türlerinden biridir. Motorlu olduğu için yukarı veya aşağı veya sağ ve sol olmak üzere farklı konuma sahip olabilir. Ayrıca hava üflemesi gerekir. Bu sayede vücut terlemez. Bu özellik sayesinde mevcut özellikleri kolay ve rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Motoru sayesinde yatağı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Motorlarda farklı seviyeler vardır, hasta rahatsız olduğunda bu seviyelerle oynayabilir ve yatağın pozisyonunu değiştirebilirsiniz. Bu ürünü satın alabilir veya hastane yatağı kiralama hizmetinden kiralayabilirsiniz.

Hastane Yatakları Neden Kullanılır, Önemi Nedir?

İnsanlar çeşitli nedenlerle yatmak zorunda kalabilirler. Bu cerrahi, sakatlayıcı, sakatlayıcı veya geçici olabilir. Ancak bu işlemler hasta için tamamen zordur. Ortopedik hastane yatakları mükemmel hasta konforu sunar. Herkesin hayatını kolaylaştırabilir. Hastanızın rahatını ve daha kaliteli bir yaşam sürmesini sağlamak için hastane yatağını tercih edebilirsiniz. Hastane yatakları sadece yatalak hastalar için değildir.

Obezite nedeniyle bile insanlar hastane yataklarını kullanmak zorunda kalabiliyor. Hastane yatakları birçok farklı hastalık için kullanılabilir. Ortopedik yatak ile hastalarınıza en iyi tedaviyi verebilirsiniz. Ortopedik hastane yatakları modelleri insan vücudunun yapısını destekler. Bu sayede hasta hiçbir koşulda sabit bir alanda kalmaz. Hasta pozisyonu kolayca değişir. Hastanın iskelet sistemine ve kan dolaşımına iyi gelir.

Hastane Yatak Çeşitleri

Hastanın yatak pozisyonunun değiştirilmesi yatak felcini önleyecektir. Hastane yatağı fiyatları hastane yatağının özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Hastalarınızın bu süreci rahat geçirmelerini istiyorsanız bizden yardım alabilirsiniz. Ortopedik hastane yatağı satın almadan önce güvenilir bir firmadan hastanızın durumunu öğrenmelisiniz. Ancak doktor tavsiyesi ile bu yatak modellerini tercih edebilirsiniz. Hastane yataklarının birçok modeli bulunmaktadır. Ancak hastanın durumuna göre yatağı seçmelisiniz. Ancak yatak seçiminde hastanın fiziksel yapısı da önemlidir. Hastanın boyuna ve kilosuna göre yatak almalısınız.

Hastane Yatağı Fiyatları

Hasta yatağı kiralama fiyatları özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Hastane yataklarının maliyeti manuel modellere göre çok daha düşüktür. Elektrikli motorlu hastane yatağının fiyatı manuel yatağa göre daha yüksektir. Yatakları değerlendirirken, özellikleri dikkate alınır. Motorlu yatak sayısı arttıkça fiyat da artar. 2 motorlu yataklar daha ucuz, 4 motorlu yataklar daha pahalıdır En pahalı yataklar en iyileridir. Hava yatakları en pahalı hastane yatağı türüdür.

Hasta Yatağı Neden Önemlidir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön