Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Hasta Yatağı Ölçüleri

hasta yatagi modelleri 6

Hasta yatakları,yatan hastayı rahat ettirecek ölçülere ve özelliklere sahip olmalıdır. Bu konuda nitelikli hizmet veren firmalar da bulunmaktadır. Yataklarda iki, üç ve dört motor özellikleri ve asansörlü yatak tasarımları ile hasta yatağı rahatlıkla hareket edebilecektir. Hasta, bu sayede rahat yemek yiyebilecek ve televizyon izleyebilecektir. Ziyarete gelen yakınları ile de konuşurken yatağın pozisyonunu değiştirebilecektir. El kumandası ile hareket sağlayan bu yataklar, hastaya konfor ve rahatlık sunacaktır. Kaliteli ve rahat tasarımları ile firmamız hasta yatakları her zaman tercih sebebi olacaktır. Paslanmaz malzeme kullanımı ve dayanıklı tasarımları ile kurumsal çalışan firmalara verilecek örneklerin başında gelecektir.

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetinin Tercih Edilmesi

Hasta yatağı kiralama hizmeti, kısa süre için yatacak olan hastalara önerilecek hizmetler arasındadır. Bu yatak hizmetinde, kiralanan yataklar, sıfır olan yataklardan hiçbir farkı bulunmayacaktır. Her türlü bakımı yapılmış olup, hijyenik koşulları sağlayan özelliklere sahiptir. Hasta yataklarının kurulumu firmamız tarafından yerinde yapılacaktır. Hasta yataklarında gerek satın alınacak yataklar için gerekse de kiralık yataklar için teknik servis hizmeti firmamız tarafından sunulmaktadır. Kiralık hasta yataklarında kurulum hizmetini veren firmamız, hasta yataklarının işi bittikten sonra da adresten iade alacaktır. Bakımlı ve temiz bırakılan hasta yataklarının da aynı şekilde iade edilmesi son derece önem taşıyan hususlar arasındadır. Hasta yataklarının işi bittikten sonra iade edilmesi, evlerde depolama sorununu da ortadan kaldıracaktır. Hasta yataklarındaki kiralama hizmeti, satın alınacak yataklara nazaran son derece ekonomik olacaktır. Kiralık hasta yatağı ölçülerinin satılık olan hasta yataklarıyla bir farkı yoktur.

Satılık Ve Kiralık Hasta Yatakları

Havalı Hasta Yatağı Ölçüleri

Havalı hasta yatağıözellikle ileri yaş grubundaki hastalar için tercih edilen yatak özellikleri içerisindedir. Yaşlı ve uzun süre yatacak olan hastalar için cilt sağlığı, son derece önem taşıyan hususlar içerisindedir. Uzun süre yatakta yatmak, yaşlı hastaların incelen cilt yapısı için önemli sorunlar oluşturacaktır. Ciltte oluşabilecek yaralar, bu yaş grubundaki hastalarda uzun süre düzelmeyecektir. Bunun önüne geçmek için özel sünger teknolojileri ve yatak tasarımlarına yönelmek gerekecektir. Havalı hasta yatakları da bu özelliklere sahip yatak kategorileri içerisindedir. Havalı hasta yataklarının içlerinden geçen hava kanalları, yatan hastanın kan akışını hızlandıracaktır. Bu sayede, hastanın cilt sağlığını olumlu yönde etkileyecek ve yatak yaralarının oluşumu önlenmiş olacaktır. Firmamız, havalı hasta yatağı tasarımlarında en kaliteli ve rahat yatakları ile tercih edilen kuruluşlar arasındadır. Havalı hasta yatakları, genellikle 88 cm eninde ve 189 cm boyunda üretilmektedir. Bu ölçüler bir hasta karyolasına uygunluk açısından doğrudur.

Ekonomik Hasta Yataklarında Ölçüler

Hasta yatağı fiyatı, yatak satışı yapan firmalarda farklı seçeneklerde sunulmaktadır. Hasta yataklarında kaliteli yatak satışı ve kiralama hizmeti veren firmalar arasında firmamız tercih sebebidir. Firmamız yatakları hem ekonomik seçeneklerle hem de dayanıklı tasarımları ile hizmet sunacaktır. Hasta yatağı alırken tercih edilen konuların başında, ekonomik seçenekli olması gelmektedir. Hasta yatağında ekonomik tasarımlara sahip olan yatak üretimimiz de bulunmaktadır. Kumanda ile hareket sağlanabilen bu yataklar, son derece rahat yataklardır. Kiralama seçeneği de satın alınacak yataklara nazaran çok daha ekonomik seçenekler içerisinde olacaktır. Ekonomik model hasta yatağımız ölçüldüğü zaman, dıştan dışa en 100 cm, boy ise 200 cm gelmektedir.

Profesyonel Hasta Yatağı Satışı Yapan Firmalar

Yan güvenlik bantları ve tekerleklerde bulunan ABS fren sistemi gibi. Hasta yataklarında hareket özelliğini sağlayan pilli ve elektrikli çalışan kumanda sistemleri mevcuttur. Hasta yataklarında günün her saati yardımcı olacak müşteri hizmetlerimiz bulunur. Hasta yataklarında yerinde kurulum, firmamız tarafından yapılacaktır. Hasta yataklarında kaliteli, dayanıklı ve güvenilir hizmet için firmamız ile iletişime geçilmesi önerilir.

Profesyonel Hasta Yatakları

Ev Tipi Hasta Yatakları Ölçüleri

Konu sağlık olduğunda, her insanın anlatacak bir şeyleri hatta oldukça fazla konuşacak kadar sağlık anısı vardır. Bunun ana nedeni, insanın ana rahmine düşer düşmez hayatını riske eden problemlerle mücadele etmeye başlamasıdır. İnsan hayatı boyunca, özellikle koşulların etkisiyle sık sık hastalanmakta ve diğer problemlerle mücadele etmektedir. Bu durumun sonucu olarak, sağlık problemlerinin tek tek tespit edilerek, onlara uygun çarelerin ortaya konmaya başlanmasıdır. Hasta yatağı, uzun araştırmalar sonucu, hastaların yararına olacak pek çok özelliğin bir araya getirilmesi ile oluşturulmuş bir ekipmandır. Hasta yatakları teorik olarak ev tipi ve hastane tipi gibi sınıflara ayrılsa da pratikte böyle bir ayrım fazlaca olmaz. Yani ev tipi bir yatak hastanede de kullanılabilir özelliklere ve ölçülere sahip olarak imal edilmektedir.

Sağlık Problemlerinin Tarihçesi

Sağlık problemleri, insanlık tarihi kadar eski ve karmaşıktır. Eski dönemlerde yaşayan insanlar, birbirleri ile yaptıkları mücadeleden çok, hastalıklarla savaşmışlardır. Geçmişte insanların hastalıkları tanımlaması şimdikinin aksine hiç de kolay olmayıp, çiçek hastalığı gibi basit rahatsızlıklar bile bir kültürün yok olmasına neden olabilmekteydi. Eski çağlardaki ünlü doktorlar, geleneksel bakış açılarının aksine gerçeğe oldukça yakın fikirler ortaya koysa da, bu fikirlerini kanıtlayacak teknik olanaklardan ve modern tedavi tekniklerinden yoksundular. Bunun sonucu olarak insan ömrünün oldukça kısa oluşu, medeniyetin gelişim hızını da etkilemiştir. Ancak günümüzün modern imkânları, her konuda olduğu gibi sağlık alanında da insanoğluna büyük fırsatlar sunmakta, tedavi şekli veya doktor seçimi gibi avantajlar da sağlamaktadır.

Tedavide Bilimsel Çözümlerin Kullanımı

Bilim, tarihi çok eskilere dayanan yöntem ve metotların bütünü olmakla birlikte, en büyük gelişimini son yüzyılda gerçekleştirmiştir. Bundaki ana sebep, eleştirisel bakış açısının tüm bilim dallarında yaygın hale gelmesi ve teknolojinin hayatın her alanında hakim bir konuma gelerek, bilimsel ilerlemeyi hızlandırmasıdır. Tüm alanlarda yaşanan bu gelişmeler, kendisini tıbbi alanda göstermiş olup, çaresiz sanılan hastalıklar ve sakatlıklar için kesin ve etkili yöntemler geliştirilmeye başlanmıştır. Bu durum, hastanın bakım ve tedavisinde de kendini göstermiş olup, geleneksel yöntemler hızla terk edilmeye başlanmıştır. Bunun en güzel örneği, hastanın temel ihtiyaçları başta olmak üzere, yaşadığı sağlık sorununa özel tedavi ve bakımda verilen doktor tavsiyelerini uygulamayı kolaylaştıran, hasta yatakları kullanımının yaygınlaşmasıdır.

Hasta Yatağı Standart Ölçü

Ekonomik Bir Ürün Müdür?

Günümüz, ekonomi devridir. Yaşadığımız zamanda, artan ihtiyaçları karşılamak adına, harcamalarda ölçülü olmak esastır. Bununla birlikte, hastalık zamanları ve sağlık harcamaları gibi zorunlu durumlarda, mümkün olan en kaliteli koşulları seçmek, hayat için yapılacak en mantıklı yatırım olacaktır. Hasta yatağı fiyatı, bu bakımdan düşünüldüğünde, uzun ömürlü ve kaliteli bir ürüne yapılacak karlı bir yatırımı ifade etmektedir. Dayanıklı olduğu kadar, gelişmiş özelliklere de sahip olan bu yataklar, uzun süreli kullanımlar için son derece uygundur. Bununla birlikte acil ihtiyaç gibi beklenmedik durumlarda da, yatağın satın alınması pek mantıklı bir seçenek olmayacağından, hasta yatağı kiralama seçeneğinden istifade edilerek, bu ihtiyaç, mümkün olan en iyi koşullarda giderilmiş olacaktır.

Özet olarak piyasada satılan ve kiralanan hasta yatağı ölçüleri; Ortalama 90 cm en, 190 cm boy ve 55 cm yerden yükseklik olarak standartlara girmiştir.

Hasta Yatağı Ölçüleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön