Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Hasta Yatağı Resetleme Nedir?

havali yatak 2

Hasta yatağı, her anlamda kişiye faydalı olan bir yatak türüdür. Özellikle yatağa bağlı olan hastaların konforlu bir biçimde günlerini geçirmeleri için kendi vücuduna ve hastalığın boyutuna göre mutlaka bir yatak temin edilmesi gerekir. Hasta yatakları hem tıp sektöründe hem de artık her evlerde kullanılmaya başlandı. Özellikle hastane gibi ortamlarda hastanın daha rahat bir şekilde iyileşmesine yardımcı olur. Hasta yataklarını diğer yataklardan ayıran en büyük özelliklerden bir tanesi yatağın diğer yataklara göre daha rahat olması ve hastanın terlememesine yardımcı olmasıdır. Hasta terlediği zaman hava kanallarından dolayı yatakta herhangi bir ıslaklığı barındırmaz ve kuruması diğer kumaşlara göre daha hızlı ve çabuktur. Elektronik bir alet olmasından dolayı bir kumanda aracılığı ile hastayı dilediğiniz pozisyona getirebilirsiniz. Hasta yatağı elektronik bir alet olmasından dolayı meydana gelebilecek en ufak sorunda hasta yatağı resetleme işlemi yaparak yatağı normal haline getirebilirsiniz.

Hasta Yatağının Faydaları Nelerdir?

Hasta yatağı faydaları saymakla bitmeyecek derecededir. Sadece hasta için faydaları bir yana hastaya bakan kişinin hayatına da birçok konuda faydalıdır. Yatağa bağlı olan hastalar bakıma ihtiyacı olan kişiler olmasından dolayı hastaya bakan kişinin üzerinde ki yük oldukça ağırdır. Ancak hasta yatakları ile bu yükün bir kısmı hastaya bakan kişinin üzerinden kalkmaktadır. Hasta yatağı faydaları ise şu şekildedir;

Hasta yatağı kişinin daha rahat bir şekilde kişisel ihtiyaçlarının karşılanmasında büyük bir destek sağlar. Her yönden pratik çözümler üretir.

Hasta yatağı tercih ederken mutlaka yatağın kenar kısmında masası olan bir yatak tercih etmeniz gerekir. Çünkü hastanın gün içerisinde ki yemeklerini daha rahat bir şekilde yiyebilmesi için bir masaya ihtiyacı vardır. Hasta yatağı yatak masası tam olarak hastanın boyuna göre ayarlanabilir. Herhangi bir yer kaplamaz ve istenildiği an açılıp kapanabilir.

Resetlenebilir Hasta Yatağı

Yatak Yarasını Engelleyen Yatak Modelleri

Hasta yatağının en büyük faydalarından bir tanesi hasta da yatak yarası oluşturmamasıdır. Yatak yarası yatağa bağlı olan hastalarda sıklıkla görülen bir rahatsızlıktır. Tedavi süreci oldukça zor ve meşakkatli geçer. Doktorlar tarafından tedavi edilir ve hasta aynı yönde yatmaya devam ettikçe de yatak yarasında herhangi bir iyileşme olmaz. Ancak hasta yatağı ile yatak yarası oluşması gibi bir durum söz konusu değildir. Bu yataklar hastanın terlememesine ve hastanın sağa ve sola kolay bir şekilde dönmesine yardımcı olur.

Hasta yatağı elektronik bir sistem olmasından dolayı herhangi bir bozulma durumunda tamiratı kolaydır. Aynı zamanda hasta yatağı resetleme işlemi ile daha kolay bir şekilde hasta yatağı tamiratı yapılır ve hem hasta hem de siz mağdur olmazsınız.

Hasta Yatağı Çeşitleri Nelerdir?

Hasta yatağı kullanım oranları arttıkça yatak çeşitleri de bir o kadar artmıştır. Her bir yatağın kendine has ayrı özelikleri söz konusudur. Aynı zamanda her hasta için standart bir yatak üretimi yoktur. Hastalığın boyutuna ve derecesine göre farklı tipte yataklar mevcuttur. Hasta yatağı çeşitleri arasında en sık kullanılan yatak modelleri arasında havalı hasta yatağı vardır. Havalı hasta yatağı hem özellikleri hem de sağladığı faydalar dolayısı ile her hastalığa uyumludur. Hasta yatakları çeşitlerinde 2 motorlu hasta yatağı, 3 motorlu hasta yatağı şeklinde yataklar bulunur. Sizler için hangisi uyumlu ise onu temin edebilirsiniz.

Hasta Yatağı Çeşitleri

Hasta Yatağı Fiyatları Nelerdir?

Hasta yatağı fiyatları en çok merak edilen konulardan bir tanesidir. Ancak piyasada olan tüm fiyatlar herkesin bütçesine uyum sağlayacak şekildedir. Kendi bütçenize uyumlu olan bir model tercih ederek ister kiralama hizmetlerinden isterseniz de direkt olarak satın alabilirsiniz.

Hasta Yatağı Hizmetleri İçin Bizden Destek Alın

Hasta yatağı resetleme işlemleri, hasta yatağı kiralama hizmetleri, hasta yatağı tamir işlemleri gibi her konuda firmamızdan destek alabilirsiniz. Firmamız sizlere her konuda en iyi hizmeti vererek hem hastanızın hem de size yardımcı olur. Hasta yatağı ile alakalı her aklınıza gelen sorularınızı bizler ile telefon vasıtasıyla iletişime geçerek tüm bilgileri öğrenebilirsiniz. Bu bilgiler doğrultusunda da sizlere en uyumlu olan hasta yatağını bularak satın alabilirsiniz. Firmamız ile meydana gelebilecek çeşitli problemlerde direkt olarak ulaşarak çözüm bulabilirsiniz.

Hasta yatağı ile alakalı meydana gelebilecek ve acil olarak tamir edilmesi gereken bir durum var ise hasta yatağı resetleme işlemlerinde de bizlerden destek alarak kendiniz tamirini yapabilirsiniz.

Hasta Yatağı Resetleme Nedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön