skip to Main Content
Hasta Yatağı Satış Ve Kiralama Hizmetleri

Hasta Yatağı Satış Ve Kiralama Hizmetleri

Firmamız 2005 yılından beri hasta karyolası ve hasta yatağı satış ve kiralama hizmetleri vermektedir. Medikal konusunda bilgili ve eğitimli kadromuzla üretimler yapan üretici bir firmadır. Hasta Yatakları üretimi firmamızın işidir.

Hastalıkların yoğunlaştığı günlerde kendimizin ve sevdiklerimizin sağlığı bizler için çok büyük önem arz etmektedir. Sağlığımızın düzelmesi için verilen ilaç ne kadar önemliyse hastamızın konfor ve rahatı da oldukça önemlidir. Yatalak bakıma muhtaç hasta gün boyu yaşamını hasta yatağı içinde geçirmektedir. Hastanın yemek yemesi dinlenmesi televizyon izlemesi gibi ihtiyaçlarını hep yatar pozisyonda yapması doğru olmadığı gibi hep aynı şekilde durması moral ve motivasyonunu da oldukça etkileyecektir. Bu sebeplerle firmamız ayarlanabilir pozisyonlarda yataklar üretmektedir.

Hasta Yatağı Satış İşlemleri

Bazı hastalar ve hasta yakınları hastalıklarının yaşamlarının sonuna kadar devam etmesi durumlarında hasta karyolası almalarının uygun olacağını düşünürler. Bu düşünce mecburidir. Çünkü normal karyola ya da yataklarda hasta rahat etmez.

Yatak vücuduna göre şekil almadığında yakınlarının yardımına ihtiyaç duyacaktır. Fakat vücuduna göre şekil alan konforlu elektrikli bir yatak ile kendi ihtiyaçlarını kendisi karşılayabilecektir. Hastalık sırasında hastaların hareketleri sınırlıdır. Hasta karyolası üzerinde yatan hastanın düşme çarpma ihtimalleri mutlaka göz önünde bulundurulmalıdır. Uzun ömürlü bir hasta yatağı tercih sebebi olmalıdır. Hastayı rahat ettirmek için de mutlaka yatağı satın almak gereklidir. Çünkü ne kadar süre kullanılacağı belli değildir.

Hasta Yatağı Kiralama İşlemleri

Hastalık belirli süreli bir hastalık ise yani ömür boyu devam etmeyecekse hasta yatağı kiralamak daha mantıklıdır. Ancak hasta yatak kiralama ile hasta yatakları satış fiyatları arasında bir inceleme yapmak gerekir. Hasta olmayan kişiler içinde hasta yatağı kullanılabilir. Bir aylık kiralama işleminden sonra süreyi uzatmanız mümkündür. Haftalık, aylık ve yıllık olarak kiralanabilir. Ancak hastanın sağlığı açısından normal yataklardan daha sağlıklı ve konforlu bir yatakta yatması önemlidir. Firmamız müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak tekliflere açıktır. İletişim numaralarımızdan bizlere ulaştığınızda ayrıntılı bilgiler verilecektir.

Hasta yatakları medikal firmalarda, internet sitelerinde genellikle yüksek fiyatlıdır. Fakat firmamız üretici bir firma olduğu için lütfen fiyatlar konusunda iletişime geçiniz. Firmamızın olanaklarından yararlanmak için sizi adresimize bekliyoruz.

This Post Has 0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir