skip to Main Content
Hasta Yatağı Satış Noktası

Hasta Yatağı Satış Noktası

Hasta yatağı; hastaların zorlu süreçlerini kolaylaştırmak için kullanılan bir araçtır. Hastane, ev, huzur evi, hasta bakım yerleri vb. bir çok mekanda kullanılan yataklar sayesinde, hastalar kendilerini daha iyi hissederler. Hastaların yanı sıra refakatçiler için de hasta yatağı büyük bir nimettir. Kolaylıkla hareket edilebilmesi sayesinde yatakları istediğiniz konumda kullanabilmeniz sağlanmaktadır. Yatakların hareketleri motorlar tarafından aktif hale gelmektedir. Kumanda ya da el yardımıyla hareket edilebilen yataklar, çeşitli modellere ayrılmaktadır. Her modelin farklı kullanımı ve farklı pozisyonları mevcuttur. Şekil itibari ile de farklılık gösteren yataklar, kullanıcıların kolaylıkla kullanımını sağlayacağı halde tasarlanmıştır.

Hasta yatağı satış için güvenilir adrestesiniz. Yataklar alınırken dikkat edilmesi gereken bazı özellikler mevcuttur. İlk olarak hastaların rahatlığı göz önünde bulundurulmalıdır. Hastaların rahatlıkla kullanabileceği yatağı seçmek doğru olacaktır. İkinci bir diğer önemli konu ise; hastaya bakacak kişi ya da kişilerin kullanımı kolay, hareketleri kısıtlamayacak yatakları seçmesi gerektiği oluyor. Her hastaya her hasta yatağı uygunluk göstermemektedir. Hareket kabiliyeti olan hastalar ile hareketi kısıtlı ya da yatalak hastaların yatak seçimleri farklı olmaktadır. Uygun yatak seçildiği taktirde, hastaların psikolojik sıkıntı çekmemeleri adına iyi bir bakımla karşılanması uygun olacaktır.

Tamamen yatağa bağlı hastaların yanı sıra, bir müddet yatak kullanımına mecbur kalan insanlar olabilmektedir. Bu durumlar için ise, hasta yatağı satış ya da hasta yatağı kiralaması ile hastanın durumu doğrultusunda yatakları almak ya da kiralamak olarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Çeşitlere Ayrılan Hasta Yatakları

Kaliteli ve pratik kurulumu ile dikkat çeken yataklar için en önemli konular arasında yatakları nereden temin edeceğiniz düşüncesi oluyor. Hasta yatağı satış ve kiralama olarak Emek Sağlık her zaman yanınızda yerini alıyor. Birçok farklı kapasiteye ve modele ayrılan hasta yatağı çeşitleri, her hastanın ihtiyacını baz alarak modeller sunmuş oluyor. Dört parçalı hasta yatağı; ortopedik, hareketleri kısıtlamayan, hastaların rahatlığının düşünüldüğü, orta sertlikte, karyolaların motorları baz alınarak kıvrımlı üretimi, karyola şekli alabilen vb. pek çok özelliği bulunan hasta yatağıdır. Lazer kesim hasta yatağı; anti bakteriyel, lazer kesim ve ortopedik özelliği hastaların rahatlığı için bire birdir. Fermuarlı kılıfa sahip olması ile kolaylıkla yıkana bilmektedir. Hastalar için hijyenik ortam çok fazla önem arz etmektedir.

Lazer kesimleri hava alması için kullanılmaktadır. Hasta karyolası şeklini alabilmektedir. Sıvı geçirmez yüzeyi sayesinde, içeceklerin yatağa dökülmesi işkence haline dönüşmemiş olacaktır. Visco yatak; her halükarda temiz bir yüzey isteyenler için sıvı geçirmez yüzeyi ön plandadır. Çıkarılabilir kılıfı istenilen zamanda kolaylıkla yıkanabilir özelliğine sahiptir. Tam ortopediktir ve çökme yapmaz. Hasta yatağı satış isteyenler için her yatağın farklı özellikleri mevcut olmaktadır. Baklava dilimli havalı yatak; gün boyu kesintisiz kullanılabilir, yatak yaralarını önlemeye yardımcıdır, ayarlanabilir ve pompalı özelliklerine sahiptir.

This Post Has 0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir