Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Hasta Yatağı Satış Ve Kiralama Hizmetlerimiz

iyilesmeye etkisi kanitlanmis hasta yataklari

Son yıllarda hasta yatağı kiralama ve satış hizmetleri ağı oldukça gelişmiş durumda. Hal böyle olunca sektör içinde yerini almak isteyen çok sayıda firma hasta yatağı konusunda satış ve kiralama hizmeti sunmakta. Hasta yatağı artık önceki yıllardaki durumda değil. Oldukça gelişmiş sistemlerle üretilen hasta yatakları tamamen hastanın ve hasta bakıcının ihtiyaçlarına göre tasarlanarak piyasaya sunuluyor.

Emek yatak firması olarak bir süredir İstanbul ve İstanbul dışındaki çok sayıda merkeze hasta yatağı kiralama ve satış hizmeti vermekteyiz. Kiralama ve satış hizmeti verdiğimiz hasta yatağı modelleri ve fonksiyonları ile son teknoloji üretim modelleridir. Firmamız tarafından hasta yatağı kiralama ve hasta yatağı satış hizmetleri verilmekte olup istenilen saatte aranarak bu konuda bilgi alımı mümkündür. Firmamız bünyesinde çalışan çok sayıda teknik personel ekibi ile günü gününe kurulum ve satış destek hizmetleri verilmekte olup montaj sonrası hizmetlerimiz de devam etmekte.

Firmamızda Hangi Tür Yataklar Var?

Firmamızda tamamen hasta konforunun sağlanmasının hedeflendiği çok sayıda hasta yatağı modeli bulunmakta. Bu modeller arasında iki motorlu hasta yatakları, üç motorlu hasta yatakları ve dört motorlu hasta yatakları bulunmaktadır. Piyasaya satış ve kiralama amacıyla sunduğumuz iki motorlu hasta yataklarında motorlu sistem bulunmakta olup bu hasta yatakları son derece güvenli malzemeler ile üretilmekte ve bu nedenle hastada terleme ve yatak yarası oluşturmamaktadır.

Hasta yatağı konusunda uzaman personeller tarafından üretilmekte ve monte edilmekte olup tüm yataklarımızın dört tarafından serum askısı bulunmaktadır. Bu sayede hastanın hangi tarafa yatarsa yatsın rahat hareket etmesi ve hastanın serum kolundayken kaydırılması ya da rahatsız edilmesi engellenmek istenmektedir. Ayrıca hasta yatağı satış ve kiralama hizmeti sunduğumuz yatakların çoğunluğu kumandalı olup kumanda sistemi ile indiril kaldırılması da mümkün olabilmekte.

Hasta yataklarımızın büyük bir çoğunluğu baş ve ayak kısımlarından belli açılarla kaldırılma ve konum değiştirme özelliğine de sahip olarak üretilmekte. Çok sayıda hastanın talep ettiği bu yataklar aynı zamanda bazı özel üretimlerle ahşap görünümlü olarak ta üretilmekte. Ahşap görünümü ile hastanın kendini evinde ve hastalığını unutarak huzurlu bir ruh haline sahip olması hedeflenmekte. Hasta yatağı satış ve kiralama hizmetleri için firmamızın resmi internet sitesi incelenerek kampanya ve indirimlerin öğrenilmesi mümkündür. Ayrıca hasta yatağı kiralama ve satış hizmetlerimizde geri dönüşler takip edilmekte ve kurulum sonrası yaşanacak problemlerin çözümü için hizmet verilmektedir.

Firmamızın Sunduğu Hizmetler Nelerdir?

Firmamız hasta yatağı satış ve kiralama hizmeti vermekte olup aynı zamanda ekonomik fiyatlarla her bütçeye uyabilecek kaliteli ve güvenli yataklarımız bulunmaktadır. Yataklarımızın tamamında ürün garantisi verilmekle birlikte hasta yatağı kiralama hizmeti ile hastalığı geçici olan hastaların sonrasında yatağı geri vererek bütçelerine katkı sunmaları sağlanmak istenmektedir. Firmamız tarafından satışa sunulan ve kiralanan yataklar uygun fiyatlarla piyasaya sunulmakta ve bazı dönemlerde kampanyalar ile desteklenmektedir.

Ürünlerin satış ve kiralama hizmetlerinde taksitlendirme imkanlarımız bulunmakta olup müşterilerimize her türlü kolaylığı sağlama yoluna gitmekteyiz. İstanbul ve tüm ilçelerine hasta yatağı kiralama ve satış hizmeti vermekle birlikte kurulum ve montaj işlemlerini de kısa sürede teknik personellerimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca firmamız tarafından satışa sunulan havalı yataklar da hastaların rahatlığı için tasarlanan özel üretim modellere sahiptir. Bu yatakların üretiminde kullanılan malzeme havanın yatak içinde homojen şekilde dağılmasını sağlamaktadır.

Bu modellerde havanın homojen dağılımı sayesinde hastanın yataktan rahatsızlık duyması engellenmektedir. Firmamız hasta yatağı kiralama ve satış konusunda İstanbul bölge bayiliğini üstlenmiş olup teknik hizmetlerde de yeterli donanıma sahiptir.

Firmamız yatakları genellikle dört parçalı üretilmiş yataklar olup bu özelliğin nedeni hasta yatağının baş ve ayak kısımlarının hareket ettirilmesinin sağlanması içindir. Bu sayede yatağın baş ve ayak kısımları hareket ettirilirken orta kısmın büzülerek hastaya rahatsızlık vermesi engellenmek istenmektedir. Firmamız Türkiye çapında işinde uzman bir bölge bayisi olup halen İstanbul da hizmetlerine devam etmektedir.

Hasta Yatağı Siparişi Nasıl Veriliyor?

Hasta yatağı siparişi verebilmek için öncelikle alınacak yatağın belirlenmesi gerekmektedir ki bunun için hastanın ihtiyaçlarının belirlenmesi ve bu yönde bir tercih yapılmalıdır. Çünkü hastanın durumuna göre yapılacak tercih hem hastanın rahatlığı hem de hasta bakıcısının rahatlığı için önem arz etmektedir. Ayrıca firmamızın aranması ya da mail atılması yolu ile de bilgi almak mümkündür.

Firmamızın uzman kadrosu tercih edilecek yatağın seçiminde de müşterilere yardımcı olmaktadır. Yatak seçimi yapıldıktan sonra firmamız ile bağlantıya geçilerek sipariş vermek mümkündür. Kiralık ya da satılık yatakların alımı ya da kiralanması ile ilgili tüm ödeme kolaylığı sağlanarak sipariş alınabilmektedir. Firmamıza İstanbul içinden verilen siparişlerde kurulum ve nakliye ücreti talep edilmemekte olup firmamız teknik personelleri ile kurulum sağlanmaktadır. Sipariş ve ödeme işlemlerinin hemen akabinde kurulum işlemi yapılarak teslimat yapılmaktadır.

Hasta Yatakları Güvenli Mi?

Hasta yataklarının güvenliği için her şey düşünülmüş durumda. Öncelikle hasta yataklarının tekerlekleri istenildiği takdirde sabitlenerek hareket etmesi önlenebiliyor. Ayrıca özel üretim modelinde olan dört parçalı yataklar sayesinde hastanın ayak ve baş kısımlarının hareket ettirilmesinin ardından orta kısmın büzülerek hastayı sıkıştırması engellenmekte. Ayrıca hasta güvenliği için dört bir yanına serum askısı monte edilmiş olup bu sayede de hastanın hareket ettirilmeden serumu kullanması amaçlanmıştır.

Hasta yatağı üretimi özel kumaşlarla yapılmakta olup terleme yapmayan kumaş dokusu sayesinde hastanın terlemesi ve sürekli yattığı için yatak yarası edinmesi engellenmektedir. Hasta yatakları tamamen hastaların güvenliği ve konforu için üretilmiş olup bu nedenle özel tasarım kumaş ve malzemeler kullanılmaktadır. Ayrıca yataklarımız iki yıl garantili olup iki yıl boyunca üretim hatasından kaynaklı tüm problemler tarafımızdan giderilmektedir.

Hasta Yatağı Satış Ve Kiralama Hizmetlerimiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön