Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Hasta Yatağı Seçenekleri İle Rahat Uyku

hastaya pozisyon veren hasta yatagi

Hasta yatağı her hastaya uyum sağlayabilmek ve her hastanın rahat etmesini sağlamak amacı ile sürekli kendini geliştirmeye devam etmektedir. Hasta yatakları arasında seçim yapılırken farklı özellikler göz önünde bulundurularak bir tercihte bulunulması gerekmektedir. Hasta yataklarının üretim nedeni hastanede ya da başka bakım alanlarında tedavi gören kişilerin yatak sayesinde başka bir rahatsızlığa yakalanmadan hastalık sürecini atlatıyor olmasıdır. Ancak evde bakımı yapılması gereken kişiler doğru yatakta yatmamaları nedeni ile farklı rahatsızlıklara yakalanmakta ve daha zor iyileşmektedirler. Bu duruma bir çözüm bulabilmek ve hastaların evde de rahatlıkla bakılabilmesi için hasta yatakları üretimi yapılmaktadır. Bu sayede hastaya daha iyi bir bakım yapılmaktadır.

Kumandalı Hasta Yatakları Özellikleri

Havalı hasta yatağı gibi birçok hasta yatağında kumandalı sistem kullanılmaktadır. Hastanelerde kullanılmakta olan hasta yataklarının kumanda sistemi yatakların yan korkuluk kısmında ya da baş veya ayak panel kısımlarında yer almaktadır. Kumandanın bu şekilde yer almasının nedeni hemşirelerin ve doktorların kumanda paneli sayesinde hastaya daha rahat bir şekilde erişim sağlayabilmelerinden kaynaklanmaktadır. Ancak ev için yapılmış olan hasta yataklarında karyola motoruna bağlı olarak çalışmakta olan bir el kumandası kullanılmaktadır. Kullanılan bu kumandalar hasta yatağının farklı pozisyonlarda çalıştırılmasına yardımcı olmaktadır. Bu kumanda sayesinde hasta kumanda ile kendi pozisyonunu kendi belirleyebilmektedir. Bu durum aynı zaman da hastaya bakan kişinin de yorulmadan hastaya istediği pozisyonu vermesine yardımcı olmaktadır.

Kumandalı Hasta Yatakları

Yan Korkuluklar Neden Önemlidir?

Hasta karyolası güvenli olması gereken önemli eşyalar arasında yerini almaktadır. Bu nedenle de hasta karyolası için yan korkuluklar kesinlikle olması gereken şeylerdendir. Korkuluklar hem açık olarak hem de kapalı olarak kullanılabilmektedir. Korkuluklar anti bakteriyel plastikten yapılmaktadır. Aynı zamanda alüminyum, demir profil ve ahşaptan yapılan değişik modelleri de yer almaktadır. Yatağın ray sisteminin kesinlikle bulunması gerekmektedir. Çünkü ray sistemi olmayan yataklar gücünü kaybetmiş olan yataklardır ve bu yataktan hastanın düşme olasılığı oldukça yüksektir.

Korkuluklarının kullanım açısından kolaylık sağlaması için ABS amortisörlü malzemeden yapılmış olması gerekmektedir. Aynı zamanda korkulukların silinebilir olması da gerekmektedir. Alüminyum malzemeden üretilen yan korkuluklar kullanım kolaylığı sağlasa da sağlamlık olarak bir değerlendirmeye alındığında ikinci sırada değerlendirilen bir yatak çeşididir.

Hasta Yatağı Korkulukları

Hasta Yatağı Kiralama İşlemi Nasıl Yapılmaktadır?

Hasta yatağı kiralama işlemini yapmadan önce hastaya uygun olan yatağın tercih edilmesi ve sitemizden bizlere o yatak ile ilgili bir talepte bulunmanız gerekmektedir. Hasta yatağı kiralama işlemi oldukça hijyeniktir. Aynı zaman da yatağın özellikleri konusunda da herhangi bir sorun yaşamazsınız. Hasta yatağı kiralama işlemlerinde de hastanın sağlığı ve sizlerin memnuniyeti bizim için her zaman önemlidir. Hasta yataklarının anti bakteriyel özellikleri olması nedeni ile bakterileri içerisinde barındırmamaktadır. Yatak kılıfları su geçirmemektedir. Aynı zaman da kolay yıkanma özelliğine de sahiptir. Kiralama işleminin sona ermesinden sonra firmamız yatakları bir daha ki hasta için güzel bir şekilde yıkayıp hazırlamaktadır. Yataklarımızın oldukça uzun ömürlü bir yapısı bulunmaktadır. Yıpranan yataklarımızın kiralanmasına izin vermemekteyiz.

Hasta Yatağı Fiyatları Nasıl Belirlenmektedir?

Hasta yatağı fiyatları yatağın çeşidine göre değişiklik göstermektedir. Bunun nedeni ise her hasta yatağının kendi içerisinde farklı özelliklere sahip olmasıdır. Yatak fiyatları aynı zamanda kiralık ya da satılık şeklinde farklılık göstermektedir. Hasta yatakları kiralanması durumunda daha uygun fiyata denk gelmektedir. Hastalığın tedavi edilme sürecine göre iyileşme süresinde de farklılıklar meydana gelecektir. Kısa sürede iyileşecek olan hastalıklarda yatağın kiralanması oldukça mantıklıdır. Kiralanma işleminin yapılması durumunda da yatak ile ilgili bütün özellikler anlatılmaktadır. Bu sayede ortaya çıkacak olan bütün sorunların da önüne geçilmektedir. Yataklar iki fonksiyon, üç fonksiyon ve dört fonksiyonlu olarak ayrılmaktadır.

Fonksiyonlu tasarımlara sahip olarak üretilmiş olan yataklarımızdır. Hasta yataklarında en önemli özelliklerden birisi de yataklarda aşağı ve yukarı hareket etmeyi sağlayan asansör özelliğinin olmasıdır. Bu durum hem hasta için hem de hastaya bakan kişi için oldukça önemli olan bir durumdur. Hasta yatağının kiralanması durumunda da bu özellik mevcut olmaktadır. Ancak hasta yataklarımız satın alınması durumunda da uygun fiyatlara satılmaktadır. Bilgi almak için firmamız ile iletişime geçerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hasta Yatağı Seçenekleri İle Rahat Uyku

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön