skip to Main Content
Hasta Yatağı

Hasta Yatağı Seçiminde Profesyonel Destek Alın

Ev tipi hasta yatağı modelleri ve hastane tipi hasta yatak modelleri arasında ürüne bağlı çeşitli farklılıklar bulunmaktadır. Bu farklara göz atarak siz de seçim yapmak istediğinizde geniş yelpazeli sunmuş olduğumuz hasta yatak hizmetlerimizden güvenle yararlanabilirsiniz. Bu hizmetlerden yararlanmadan önce mutlaka firmalarının hizmetlerinden göz atmaya özen göstermelisiniz. Bu konuda firmamız müşteri memnuniyetini önemseyen geniş yelpazeli hizmet kalitesiyle öne çıkmakta olup siz de güvenme çeşit hasta yatak modellerimize göz atabilirsiniz.

Kiralama İle Hasta Yataklarına Sahip Olabilirsiniz

Günümüzde kiralama seçeneğini tercih ederek de yararlanabileceğiniz hasta yatakları, karyolada, sünger satış seçenekleri ile de müşterilerin ihtiyacı doğrultusunda satışa sunulmaktadır. Hastanın rahat edeceği ve çeşitli sağlık sorunlarının ortaya çıkmayacağı birinci sınıf özelliklere sahip hasta yatağı ve havalı yatak modelleri tercih edilmek suretiyle hastalarımız için bu ürünleri kullanabilirsiniz.

Hasta Yatakları
Hasta Yatakları

Geniş Yelpazeli Hizmetlerimizi Güvenle Tercih Edebilirsiniz

Günümüzde birinci sınıf hizmet içeriği ile çalışmalarını sürdüren firmamız hasta yatakları modellerinde birçok fonksiyona sahip modellerden tutunda klasik hasta yataklarına kadar her ürünü avantajlı fiyat seçenekleri ile sizlere ulaştırılmaktadır. Kiralama hizmetini tercih ettiğinizde hastanızın ne kadar sürer yatarak hastalığı devam ettireceğini biliyor ya da doktor tarafından bu süreyi kestirebiliyorsanız, kiralama hizmetlerimizden de bu süre içerisinde anlaşma sağlayarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Kiralama Ve Satış Öncesi – Sonrası Güvenilir Hizmet

Kiralamak öncesi ve sonrasında sunmuş olduğumuz hizmet kalitesinin yanı sıra hasta yatakları fiyatları bakımından da firmamız en uygun fiyat seçenekleri ile satın alma ve kiralama hizmetini sunan adreslerden biri olarak öne çıkıyor. Nitekim sizde eğer hasta yatağı araştırması yapıyorsunuz internet üzerinden çeşitli web sitelerine bakabilir ve bu konuda birçok bilgiye internetten ulaşım sağlayabilirsiniz. Günümüzde giderek kullanımı artan hasta yataklarından kiralama seçenekleri ilk sırada arasında yer almaya başlamıştır. Bu kapsamda siz de firmamızı tercih ederek kiralama hizmetlerinden yararlanmak isterseniz, whatsapp üzerinden ya da çağrı numaralarımızdan bize ulaşarak hasta yatağı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Sizde kurumsal hizmet çerçevesi içerisinde sunmuş olduğumuz bu hizmetleri tercih ederek kiralama ve satın alma hizmetlerimizden güvenle yararlanabilirsiniz.

Kullanımı Rahat Ve Kolay Hasta Yatakları

Hasta yatağı seçiminde, bazı kriterler öne çıkar. Bu kriterlerin başında, hastanın rahatsızlık türü ve yatış süresi gelir. Ayrıca, hastanın yaşı da yatak seçiminde önemli kriterler arasındadır. Yaşlı hastalar için, hassas ciltlerine uyumlu yatak seçimi önem taşır. Hastanın yatış süresi de yatağın satın alınması ya da kiralanması için önem taşıyan kriterler arasındadır. Farklı yatak çeşitleri bulunmakla birlikte, vücut anatomisine uygun olanı seçmek gerekecektir.

Rahatlık Sunan Hasta Yatağı Çeşitleri

Hasta yatakları arasında, rahatlık sunan ve kişinin vücut yapısı ile uyumlu yatak seçimi önem taşır. Firmamız, hasta yatakları konusunda sektörde önde gelen kuruluşlar arasındadır. Hastane, klinik gibi sağlık merkezlerine satışımız olduğu kadar, evlere uygun, hasta yatağı satışımız da bulunur. Hasta yataklarında kumanda ile çalışan, otomatik ve manuel sistemli yataklarımız mevcuttur. Bunlar iki, üç ve hatta dört motorlu sisteme dayanan hasta yataklarıdır. Her birinin farklı fonksiyonları bulunur. Çok işlevli olan hasta yataklarında, ilk düşünülen unsur, hastanın güven ve rahatlığıdır. Hastalık müddetince, yatağa bağlı geçirilen sürelerde, hastanın konforu ilk planda düşünülmüştür. Kumanda ile yatış ve oturuş pozisyonlarına ayarlanması önem taşır. Ayrıca yanlarındaki korkuluklar ise, hastanın güvenliği için önem taşır.

Havalı Hasta Yataklarının Önemi

Firma olarak, her türlü hasta yatağı çeşidimiz mevcuttur. Kaliteli ve anti alerjik hasta yataklarımız bulunur. Firmamız tarafından sunulan hasta yatakları fiyatları sektörde tercih edilmemiz için bir etkendir.  Ayrıca, satış hizmetimiz olduğu kadar, belli bir süreliğine kiralama hizmetimiz de mevcuttur. Belli yaşlardaki hastalar için seçilecek yataklar önem taşır. Çocuk yatakları ve yaşlı yatakları, bunlara verilecek en güzel örnektir. Yaşlı hastalar için, cilt yapılarına uygun yatak çeşitleri seçilmelidir. Sürekli yatan hastalarda, ciltte açılmaların olması kaçınılmazdır. Sürekli hareket ve kan dolaşımı özelliği sunan, havalı yataklar ile bu hastalar için risk olan cilt sorunları ortadan kalkacaktır. Ayrıca hasta yatağı süngerlerinde de anti alerjik özellikler mevcuttur. Hastalar için, evlerinde kendi yataklarında yatıyormuş hissi veren, ahşap görünümlü karyolalar da tercih sebebidir. Hasta yataklarında, ergonomik özellikler düşünülmüştür. Sunulan kalite ve yatak çeşitlerimiz için, firmamızı tercih etmeniz önerilir.

This Post Has 0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.