skip to Main Content
Hasta Yatağı Seti HYE-2100

Alüminyum Yan Korkuluklu Set HYE-2100

Bu set grubumuzda iki motorlu abs hasta karyolası, dört parçalı hasta yatağı ve amortisörlü yemek masası bulunmaktadır.

Dual motoru bulunan bu karyolamız oldukça kaliteli bir model çeşididir. İki motorlu modeller arasındaki kaliteli modellerden biridir. Yatağa bağlı hastanız için ideal bir üründür ve oldukça sık bir şekilde tercih edilir. Bu ürünü set halinde satmamızın nedeni imalatçı firma olmamızdan kaynaklanır. İki motorlu hasta karyolasını ve amortisörlü yemek masalarını firma olarak üretmekteyiz.

Set halinde satılan bu ürünü oldukça uygun fiyatlarla hastanız için satın alabilirsiniz. Bu karyola modelimizin yan korkulukları alüminyum iken başlıkları ise antibakteriyel başlıklardır. Başlık olarak piyasadaki en kaliteli başlık modelidir. Özellikle bulaşıcı hastalıklara karşı hastanız güvende olmaktadır.

Karyolanız bozulmalara karşı iki yıl garantili olarak hizmetinizde olmasının yanı sıra üretici firma olduğumuz için on yılda yedek parça garantisine sahiptir. Piyasada başka hiçbir firma bu kadar yüksek seviyede garanti vermemektedir. Firmamız ürününüzün aynı gün içinde ücretsiz olarak kurulumunu ve teslimatını da yapmaktadır.

Dört parçalı hasta yatağı sayesinde hastanız karyolanızda rahat bir uyku ve dinlenme süreci geçirir. Katlanabilir özelliğe sahip olduğu için kolayca taşınabilmektedir. Yatağınızın sıvı geçirmesini istemiyorsanız sıvı geçirmez alez ürününü kullanabilirsiniz. Bu üründe firmamız tarafından satılmaktadır.

Amortisörlü hasta yemek masası ise hastanın yemek ihtiyacının daha kolay bir şekilde yerine getirilmesi için kullanılan bir üründür. Hastanız sağlığı için firmamızın bu kampanyasını kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Set İçeriği

This Post Has 0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir