skip to Main Content
Hasta Yatağı Seti HYE-2300

Hasta Yatağı Seti HYE-2300

Bu setimizde iki motorlu mdf hasta karyolası, a+b sistemli 12 cm ventilasyonlu havalı yatak ve ortopedik dört parçalı hasta yatağı bulunmaktadır. Set halinde alabileceğiniz bu ürünü oldukça uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Bu ürünleri set yerine farklı farklı alırsanız daha yüksek tutarlarda ödeme yaparsınız.

Firmamız bu ürünleri set halinde satarak bütçenize uygun bir şekilde hizmetinize sokmaktadır. Bu setimizin karyolası iki motorludur ve baş ve ayak kısmı hareket ettirmektedir. Baş kısmını 90 dereceye kadar kaldırabilen karyolamız bu sayede hastanızın yemek gibi temel ihtiyaçları gidermesinde oldukça yardımcı olmaktadır. 100 Kiloya kadar taşıma kapasitesine sahiptir.

Mdf Başlıklı Hasta Yatağı Seti

Setimizde bulunan karyolamızın yan korkulukları krom kaplamalı alüminyum malzemeden yapılmıştır. Yan korkuluğun baş kısmında bulunan mandal sayesinde yan korkuluğu kolayca indirebilirsiniz. Karyolada kullandığımız başlık ise demirden yapılmıştır. Başlıklarımız da kolayca sökülüp takılabilmektedir.

Havalı yatağımız ise iki modüllü olup hava kanalları boru şeklinde dizayn edilmiştir. İki modülü sayesinde yatağın yumuşak ve sert bölümleri olur. Hastanın vücuduna bu iki modül eşit olarak verilir. Boru tipi modellerimiz arasındaki en kaliteli modeldir ve hastanızın terlemesini ve sırt yaralarını engellemektedir. Hem hasta karyolası hem de havalı yatak elektrikle çalışır ve motoru bulunur.

Setimizde bulunan şilte ise dört parçalı olmakla beraber katlanabilir özelliğe sahiptir. Ortopedik özelliği sayesinde hastanızın yatma sürecinde rahat olmasını sağlamaktadır. Setteki tüm ürünler iki yıl garantili olarak hizmet vermektedir. İki motorlu hasta karyolasını firmamız kendisi üretmektedir. Bu ürünlerin yanı sıra serum askılığını da ücretsiz olarak hizmetinize sunarız.

Set İçeriği

This Post Has 0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir