skip to Main Content
Hasta Yatağı Seti HYE-2700

A+B+C Havalı Yatak Seti HYE-2700

Emek Yatak firması olarak satışa sunduğumuz bu set grubumuz oldukça uygun bir fırsat ürünüdür. İki motorlu kalitesi hasta karyolası, ortopedik dört parçalı hasta yatağı, boru tipi havalı yatak modelleri arasındaki en kaliteli model olan A+B+C sistemli havalı yatak modeli bu set grubumuzun içindedir. Hastanızın sağlığı için oldukça ideal bir set grubudur.

Set halinde sattığımız için oldukça uygun fiyatlarla bu ürünlerimize sahip olabilirsiniz. İki motoru bulunan hasta karyolamız baş kısmını 90 dereceye kadar ayak kısmını ise 45 dereceye kadar kaldırabilmektedir. Hareket mekanizmasına sahip olduğu için hastanız için oldukça iyi bir karyola çeşididir. Kaliteli olan bu hasta karyolasını modelini üretici firma oluğumuz için çok uygun bir fiyata satın alabilirsiniz.

A+B+C boru tipi havalı yatak ise boru tipi modelli havalı yataklar arasındaki en kaliteli modeldir. Bu havalı yatak çeşidinde üç modül bulunur. Bu üç modül yatağa yumuşak orta ve sert olmak üzere eşit şekilde dağılmıştır. Özellikle hastanın sırt yaralarına sahip olmasını engellemede ve terlemeyi önlemede oldukça etkili bir havalı yatak modelidir. Karyola ve havalı yatağımız 120 kiloya kadar taşıma kapasitesine sahiptir.

Mdf hasta karyolamız ile boru tipi havalı yatağımız elektrikle çalışmaktadır. Bu nedenle yatağın yanı başına üçlü priz çekerek herhangi  bir sıkıntı olmadan ürünlerinizi kullanabilirsiniz. Dört parçalı hasta yatağımız karyola ile birlikte ücretsiz verilen bir yataktır ve ortopediktir.

Set İçeriği

This Post Has 0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.