skip to Main Content
Hasta Yatağı Seti HYE-2850

Ekonomik Full Abs Seti HYE-2850

Bu ürün setimizde iki motorlu hasta yatağı modelleri arasındaki en kaliteli model olan full abs modelimiz hizmetinize sunulmaktadır. Bu modelimizin yan korkulukları ve başlıkları antibakteriyel özelliğe sahip ve kolay bir kullanımı olan malzemeden yapılmaktadır. Kolayca silinebilme ve temizlenebilme özelliğine sahiptir. Bulaşıcı hastalıklar gibi mantar gibi hastalıklar full abs hasta karyolası sayesinde hastanızı etkilememektedir. İki motorlu tüm hasta karyolasında olduğu gibi baş ve ayak kısmını hareket ettiren bu ürün oldukça konforlu ve sağlam bir hasta karyolası modelidir.

Korkulukların yüksekliği yerden 35 santimetredir. Karyolamız ise 90 santimetreye 190 santimetre ölçülerindedir. Baklava tipi havalı yatak ise şişme yataklara benzemektedir. 100 Kiloya kadar olan hastalarımız için önermekteyiz.

Sırtında yara olmayan hastalar baklava tipi modeli tercih edebilir. Sırtında yara oluşumu çok olan hastalar içinse bu havalı yatak modelini önermiyoruz. O Hastalar diğer ürün setlerimizi tercih edebilirler. Baklava tipi havalı yatak hastanın vücuduna masaj hissi de vermektedir. İki fonksiyonlu havalı yatak çeşididir. Full abs hasta karyolası ile baklava tipi havalı yatak modelimizi uygun fiyatlarla set halinde satın alabilirsiniz.

Ürününüzü ücretsiz bir şekilde teslim ederiz ve kurulumunu yaparız. Ortopedik hasta yatağı ise ortopedik özelliğe sahip olduğu için hastalar tarafında sıkça tercih edilir. Dört parçalı bir yatak çeşididir ve katlanabilir duruma gelmektedir. Ölçü olarak karyolayla aynı ölçülerdedir. Karyolanın baş ve ayak kısmı hareket ettiği için yatağın katlanabilir özelliğe sahip olması oldukça önemlidir. Hasta yemek masası ise hastanın yemek ihtiyacını giderme de yardımcı olur.

Set İçeriği

This Post Has 0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir