skip to Main Content
Hasta Yatağı Seti HYE-2950

Ahşap Karyola Seti HYE-2950

Bu ürün setimiz evde kullanım için oldukça idealdir. İki motorlu ahşap hasta karyolası sayesinde hastanız evinde rahat bir dinlenme ve tedavi süreci geçirir. Ahşap hasta karyolası ev tipi bir karyola modelidir. Başlıkları ahşaptan olan bu ürün bir hasta karyolası gibi değil de normal bir mobilya gibi görünmektedir.

Özellikle hastalığından dolayı moral olarak kendini kötü hisseden ve normal hasta karyolasında yatmaktan huzursuz olan hasta bu karyola sayesinde kendini biraz olsun huzurlu hissetmektedir. Ahşap hasta karyolası da diğer iki motorlu modeller gibi baş ve ayak kısmını hareket ettirmektedir. Evde kullanıma oldukça uygun olan bu ürün 90 santimetreye 190 santimetre ölçüleri sayesinde her yerde kullanılabilir.

8 cm boru tipi havalı yatak ise hava kanalları sayesinde hastanızın vücudunda masaj hissi yaratarak onun iyi bir yatma süreci geçirmesine yardımcı olur. Ekonomik bir havalı yatak modeli olmasına rağmen hastanızın sağlığı için oldukça etkilidir. İki motorlu ahşap hasta karyolasının ahşap başlığı ülkemizde üretildiği için fiyat olarak oldukça idealdir. Havalı yatak ve hasta karyolasını birlikte kullandığınız zaman hasta için tam konfor sağlanmış olur. Yemek masası da hasta karyolasıyla beraber kullanılan bir ürün çeşididir.

Karyolanın baş kısmı kalktığı için hasta yemek ihtiyacını yemek masası sayesinde kolayca giderir. Bu ürün seti sadece hasta için değil aynı zamanda yakını ya da bakıcısı içinde rahatlatıcıdır. Ortopedik hasta yatağı ise dört parçalıdır ve katlanma özelliğine sahiptir.

Set İçeriği

This Post Has 0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir