skip to Main Content
Hasta Yatağı Seti HYE-3050

Baklava Tipi Şişme Yatak Seti HYE-3050

Bu setimizde mdf hasta karyolası, dört parçalı ortopedik hasta yatağı, baklava tipi havalı yatak ve amortisörlü yemek masası bulunmaktadır. Bu ürün grubumuzu felçli ve yatalak bir hastanız var ise gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. 100 kilo ve altındaki hastalar için önerdiğimiz bir set grubudur.

Karyolamızda dual motor bulunur ve dual motor sayesinde baş ve ayak kısım hareket etmektedir. Hareketsiz hastalar için bu hareket özelliği oldukça önemlidir. Özellikle baş kısmının kalkması sayesinde amortisörlü yemek masası sayesinde hastanın yemek ihtiyacı kolayca giderilir. Amortisörlü yemek masası da mandalı sayesinde kolayca indirilip kaldırılabilmektedir. Özellikle felçli hastaların yemek ihtiyacını giderme de yemek masasına olan ihtiyaç oldukça fazladır.

Amortisörlü yemek masasının ve iki motorlu karyolanın üretimini firmamız yapmaktadır. Karyolanın yan korkulukları başlıkları ve motoru ise ithaldir. Yan korkuluklar ve başlıklar oldukça kalitelidir ve hastanızın güvenle yatmasını sağlar. Baklava dilimli havalı yatak ise ekonomik bir havalı yatak modelidir. Üzerindeki hava kanalları baklava dilimi şeklinde dizayn edilmiştir. Yumuşak ve sert olmak üzere iki modülü bulunur. Motoru sayesinde çalışarak hastanın vücuduna masaj hissi verir.

Karyolamız elektrik kesintilerine karşın kumandasındaki pil desteği sayesinde çalışmaya devam etmektedir. Havalı yatak ise elektrik kesildiği zaman bir iki saat şişkin halinde devam eder. Hasta karyolasının yatağı ise dört parçalıdır ve ortopediktir. Ortopedik özelliği sayesinde hastanın eklem ya da kemik ağrısı çekmesine engel olur.

Set İçeriği

This Post Has 0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir