skip to Main Content
Hasta Yatağı Seti HYE-3350

Abs Başlıklı Yatak Seti HYE-3350

Bu ürün setimiz oldukça kaliteli ürünlerden oluşmaktadır. Set grubumuz içinde iki motorlu abs hasta karyolası, dört parçalı ortopedik hasta yatağı, A+B+C sistem havalı yatak ve hasta yemek masası bulunmaktadır. Abs hasta karyolası başlıkları ve yan korkulukları antibakteriyel özelliğe sahip olan, tekerlekleri çapraz kilit sistemiyle kilitlenebilen, 120 kilo taşıma kapasitesine sahip dual motoru bulunan oldukça kaliteli bir hasta yatağı modelidir.

Antibakteriyel özelliği sayesinde hastanızı özellikle bulaşıcı hastalıklara karşı güçlü tutar. Başlıkları plastik yan korkulukları ise alüminyum malzemeden yapılmıştır. Her ikisi de kolayca yerinden hareket edebilmektedir. A+B+C tipi havalı yatak ise piyasadaki en kaliteli havalı yatak modelidir. Hastanın yatış pozisyonuna göre şekil alan bu havalı yatak çeşidi sırt yaralarını geçirmede ve terlemeyi önlemede en etkili havalı yatak modelidir.

A+B+C tipi havalı yatak modelimizde sıvı geçirmez kılıf bulunur. Bu kılıf sayesinde yatağınız tamamen ilk günkü temizliğinde olur. Bu kılıf ayrıca fermuarı sayesinde yerinden çıkarak yıkanma özelliğine sahiptir. Hastanızın vücut yaraları ileri seviyelerde ise A+B+C tipi havalı yatağı kullanarak bu yaraların geçmesinde yardımcı olabilirsiniz. Felçli bir hastanız var ise iki motorlu abs hasta karyolasını ve A+B+C sistem havalı yatak modelimizi gönül rahatlığıyla tercih etmektedir. Bu ürünleri set halinde satarak daha uygun fiyatlarla hizmetinize sunarız. Hasta yemek masasını ve dört parçalı hasta yatağını da bu ürünlerin yanında setimize ekliyoruz.

Set İçeriği

This Post Has 0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.