skip to Main Content
Hasta Yatağı Seti HYE-3800

Full Abs Ürün Seti HYE-3800

Bu ürün setimiz en kaliteli ürünlerden oluşmaktadır. İki motorlu modeller arasındaki en kaliteli model olan full abs hasta karyolası, havalı yataklar arasındaki en kaliteli model olan A+B+C sistem boru tipi havalı hasta yatağı bu set grubunun içinde bulunur.

Hastanız sürekli yatan hasta ise bu set grubunu gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Hastanız bu set grubu sayesinde oldukça sağlıklı ve iyi bir şekilde tedavi süreci geçirir. Bu ürünleri set halinde değil de başka bir firmadan tek tek alırsanız oldukça yüksek bir bedel ödemek durumunda kalabilirsiniz. Firmamız ise bu ürünleri set halinde satarak oldukça uygun fiyatlara hizmetinize sunar. Piyasadaki bu kadar kaliteli ürünleri bu fiyatlarla satışa sunacak başka firma bulmak oldukça zordur.

İki motorlu full abs hasta karyolası plastik yan korkuluk ve başlıklarıyla diğer modellerden ayrı bir yerde bulunur. İki yıl garantili olarak hizmetinize sunulur. Tekerleklerinin kilitlenebilmesi sayesinde kolayca yatağı sabitleyebilirsiniz. Pozisyon veren havalı yatak ile birlikte hasta için ideal bir ürün olmuştur.

A+B+C sistem boru tipi havalı yatak hastada oluşmuş ve oluşmaya başlamış bası yaralarını iyileştirebilen bir havalı yatak çeşididir. Yatalak ya da felçli hastalar kullanılması gerekli olan bir üründür. Üç modülü olan ve elektrikli motor ile çalışan bir havalı yataktır. Motoru üzerinde bulunan tuşlarla yatağın sertliğini ya da yumuşaklığını ayarlayabilirsiniz. İki yıl garantilidir. Dört parçalı ortopedik yatak ve hasta yemek masası da hastanın sağlığı ve tedavisinin kolaylığı için tercih edilmesi gerekli ürünlerdir. Karyolanın baş ve ayak kısmı hareket edebildiği için yemek masası sayesinde hasta kolayca yemek ihtiyacını giderebilir. Ortopedik yatak ise hastanın yattığı esnada rahat olmasını sağlamaktadır.

Set İçeriği

This Post Has 0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir