Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Hasta Yatağı Şiltesi Fiyatları

hasta yatagi modeller

Hasta yatağı şiltesi fiyatları, özelliklerine göre değişim gösterir. Havalı yatak şiltesi, baklava desenli hasta yatağı şiltesi veya ısıtma özelliğine sahip olan şilteler gibi.

Hasta yatağı seçiminde hastanın rahatsızlığı kadar fiziksel özellikler de önem taşır. Hasta karyolası üzerinde kullanılacak sünger ve şilte kalitesi, son derece önemlidir.

Hasta yatağı şiltesi fiyatları, firma bazında da farklılıklar gösterecektir. Bunda önemli olan husus, kullanılacak şiltenin kaliteli ve sağlıklı ürünlerden imal edilmiş olmasıdır. Hastanın cildine uyumlu olması ve hastaya rahatlık sunması önem taşır. Kışın sıcak, yazın da serin tutma özelliğine sahip olan şiltelere yönelmek gerekir.

Hasta Şiltelerinde Olması Gereken Özellikler

Hasta yatağı şiltesinde bazı temel özelliklerin olması son derece önemlidir. Bu durum, yatağın kalitesine artı değer kazandıracaktır. Bu sayede, yatan hasta cilt ve iskelet sağlığını da koruyacaktır. Yattığı süre zarfında vücudunda herhangi bir rahatsızlık oluşmayacaktır.

Hasta Yatağı Şilte Çeşitleri

Hasta yatağı şiltesi fiyatları, bazı koşulları sağlamasına göre farklı fiyat aralıklarında bulunur. Hasta yatak şiltelerinde, hava aldıran ve çökme yapmayan tasarımlara yönelmek gerekecektir. Şilte ve yatak temininde profesyonel çalışan firma seçimi de son derece önemlidir. Bu firmalardan hizmet alındığı takdirde, yatakların kurulumları, firmalar tarafından yapılacaktır. Üretimini kendi yapan firmalar ise, herhangi bir arıza halinde, kendileri yerinde onarım yapacaklar ve gerekiyorsa yenisi ile değiştireceklerdir. Garanti kapsamı dahilinde olan ürünlerde kullanım dışı hatalar, firma tarafından iade alınacaktır. Firmamızda satışa sunulan hasta yatağı şilteleri fiyatları 300 TL ile 550 TL arasındadır.

Hasta Yataklarında Kaliteli Malzeme Kullanımı

Hasta yatağını oluşturan pek çok unsur bulunmaktadır. Bu unsurların başında, hasta yatak şilteleri ve süngerleri gelecektir. Hasta karyolalarındaki farklı tasarımlar ve dekoratif temalar da yatan hastaya huzur verecektir. Hasta şilteleri ve iç sünger kısımlarındaki kalite, özellikle uzun süre yatacak olan hastalar için son derece önem taşıyacaktır. Hastanın ileri yaş grubundan olması halinde kalitesiz sünger kullanımı, telafisi mümkün olmayan sonuçlara neden olabilir. Yaraların açılması ve uzun süre iyileşmemesi, hastada zor ve sıkıntılı zamanlar geçirmesine sebep olacaktır. Cilde hava aldıran sünger kullanımı, bu nedenle oldukça önemlidir. Doğala yakın süngerler, hava şartlarından koruyan şiltelere yönelmek dikkat edilecek hususlar arasındadır. Su ve nem geçirmeyen kılıfların da bulunması önemli konular arasındadır.

Hasta Yataklarında Rahatlık ve Kolaylık Sunan Modeller

Hasta yatağı hizmeti alırken, yatan hastaya rahatlık, kullanan kişiye de kolaylık sunması önem taşır. Hasta kadar, ona bakan yakını da bu zor süreçte yıpranmaktadır. Hasta yatağının rahat hareket ettirilmesi, hasta yakınları için de önem taşıyacaktır. Kurumsal çalışan büyük firmaların yatak özellikleri oldukça zengindir. Asansörlü hasta yatakları, iki, üç ve dört motorlu yataklar, havalı hasta yatakları gibi. Hasta yataklarının yukarı çıkma özelliği, asansörlü yatak sistemleri ile mümkündür. Hastanın belli bölgelerini hareket ettirebilme kabiliyeti de yatağın iki, üç veya dört motor olmasına göre değişim gösterecektir. Hasta yataklarında, bel, omur ve ayak kısımlarının rahat hareket ettirilmesi, motorlu çalışma prensibine bağlıdır.

Güvenilir Yatak Tasarımları

Hasta yataklarında güvenilir tasarımlar içerisinde, tekerleklerde fren sistemi, güvenlik bantları ve paslanmaz yapı önem taşıyacaktır. Paslanan malzemeden üretilen yataklar, hasta için son derece tehlikeli durumlara yol açacaktır. Hasta yataklarında, kalite kontrol sertifikalarının bulunması bu açıdan son derece önemlidir. Hasta yatağı seçiminde, yakın çevrenin firma tavsiyeleri de son derece önem taşıyacaktır. Kurumsal çalışan firmalardan hizmet alındığı takdirde, firmaların ürün tanıtımları sitelerinde ayrıntılı olarak yer alacaktır. Bu firmaların hizmet sunduğu bölgelerde yatak kurulumu ve teknik servis hizmeti de kuruluş tarafından karşılanacaktır. Hizmet alan kişiye verilen güvence de son derece önemlidir. Satılan ya da kiralanan hasta yataklarında oluşabilecek bir sorun için firma garanti vermektedir.

Güvenilir Hasta Yatağı Tasarımları

Firma Seçiminde Nelere Dikkat Edilir?

Hasta yatağında firma seçiminde, yayın organlarının büyük önemi bulunur. Çevreden alına olumlu yorumlar da seçimde etkili olacak diğer etkenlerdir. Firmaların sitelerinin incelenmesi de firma seçiminde ışık tutacaktır. Kurumsal çalışan firmalarda öne çıkacak özelliklerin başında, müşteriye verilen güven gelecektir. Hasta yatağı seçiminde, müşteriye yol gösterici olan firmalar, profesyonel kuruluşlardır. Güler yüzlü hizmet, teknik servis desteği gibi konular, hizmet alan kişiler için önem taşıyacaktır. Ekonomik ve kaliteli yatak tasarımları, hasta ve hasta yakınları için son derece önem taşıyacaktır.

Hasta Yatağı Şiltesi Fiyatları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön