Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Hasta Yatağı Şiltesi Nedir

ev tipi hasta yatagi cesitleri

Hasta Yatağı Şiltesi Nedir?

Çok farklı sebeplerden yatması gereken hastalar için büyük bir öneme sahip olan ve özellikle çok fazla hareket etmemesi gereken kişiler adına çok değerli olan hasta yatağı şiltesi, özellikle yatak karyolaları üzerine yerleştirilen yumuşak kısımlardır. Yay kısmı özel bir tasarım altın üretimleri gerçekleştirilen ve bu sayede hastanın sırt kısmının hava almasına ve aynı zamanda vücudunun farklı noktalarında yaraların oluşmasına engel olacak bir dizayn ile hazırlanmaktadır. Bu sayede hasta zaten iyileşme için büyük bir çaba sarf ederken aynı zamanda hasta yatağı şiltesi kaliteli malzemesi ile herhangi bir yara ya da bunun gibi farklı kötü durumlar için uğraşmamaktadır.

Özellikle uzun bir süre yatması gereken hastalar için ya da yatalaklar ile birlikte felçli veya yaşlılar adına da mutlaka büyük bir öneme sahip olan bu şilte çeşitleri farklı fonksiyonlar kapsamında bulunabilmektedir.

Büyük Bir Kolaylık Sağlayan Hasta Yatağı Şilteleri

Özellikle motor fonksiyonları bulunan hasta yatakları adına çok gerekli olan hasta yatağı şiltesi, bu konuda uyum sağlaması için birçok değişik fonksiyonlar ile hazırlanmaktadır. Özellikle de sırt ve ayak kısımlarından yatak kıvrıldığı zaman şiltenin de aynı şekilde buna uyum sağlaması adına kıvrılabilmesi büyük bir önem taşımaktadır. Bu sayede herhangi bir sorun yaşanmadan hasta yatağı şiltesi hasta karyolası üzerinde kolay bir biçimde kullanılabilmekte ve hastanın günlük olarak yapması gereken farklı işleri de rahatça gerçekleştirmesine olanak vermektedir. Günümüzde sürekli yatan hastaların vücudunda bası yarası oluşumunu engelleyen havalı yatak çeşitleri de yaygın olarak kullanılmaktadır.

Değişik Seçenekler Altında Hasta Yatağı Şilteleri

Bu konuda hasta yatağı şiltesi çeşitleri birçok değişik fonksiyonu kapsamında değişebilmektedir. Elbette en başta kalitesinin önemi çok büyüktür. Tamamen sağlam bir malzeme altında ve güçlü yaylar ile yumuşaklığı ve kıvrılması konusunda en iyi şekilde destek sunması gerekmektedir. Aynı zamanda kalınlık ya da incelik konusunda da farklı çeşitleri bulunmaktadır. Hastanın durumuna göre ve yatağın yapısına uygun olarak değişik kalın veya ince seçenekler altında hasta yatağı şiltesi çok uygun fiyatlar kapsamında satın alınabilir ya da kiralama işlemi gerçekleştirilebilir. Bu sayede hastalar tedavi sürecini daha doğru bir şekilde getirerek hızlıca iyileşme şansını elde edebilir.

Hasta Yatağı Şiltesi Nedir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön