Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Hasta Yatağı Süngeri Çeşitleri

hasta yatagi sabah

Hasta yataklarında özel olarak kullanılan sünger çeşitleri, daha sağlıklı ve konforlu bir iyileşme dönemi sunmaktadır. Hasta yataklarının üzerinde kullanılan bu ürünler, özel tasarım altında tam uyum sağlaması için üretimden geçmektedir. Tamamen ortopedik bir yapıya sahip hasta yatağı süngeri, hataların yumuşak bir alanda güvenle yatmasına fırsat vermektedir.

Geniş bir ürün çeşidine sahip olan bu yatak süngerleri, vücudun şeklini kolaylıkla almakta ve her türlü fiziksel hasarın önüne geçmektedir. Kurumsal bir hizmet anlayışıyla mutlaka fabrikadan halka özel satış ve kiralama hizmeti üzerinden destek almak gerekmektedir. Hastanın daha hızlı şekilde fiziksel ve ruhsal olarak gelişmesi için, hasta yatakları üzerinde bu sünger ürünlerinin değerlendirilmesi gerekiyor.

Kaliteli Hasta Yatağı Süngeri

Özel üretim altında tamamen profesyonel bir anlayışla tasarımı gerçekleştirilen hasta yatağı süngeri, her türlü hasta yatak modeline uyum sağlamaktadır. Hastanın uzun süreli yatışlarda terlemesini önler ve vücudun nefes almasına olanak tanır. Üstelik antibakteriyel yapı altında üretildiğinden, sağlıklı şekilde yatma imkanı verir. Hijyenik olmasının yanı sıra yapısı itibariyle kolaylıkla temizleme fırsatı sunuyor. Böylece hastanın çok daha steril ve sağlıklı bir ortam içerisinde iyileşme süreci geçirmesine imkan tanımaktadır.

Hastalara tedavi süresi boyunca maksimum konfor sağlayan bu ürünler, tasarımına bağlı olarak satın alma veya kiralama üzerinden elde edilebilmektedir. Önemli olan kaliteli ve tamamen ortopedik yapısı bundan dayanıklı yatak süngerlerinin tercih edilmesidir.

Hasta Yatağı Süngeri

Değişik Tasarımlara Sahip Olan Hasta Yatağı Süngerleri

Pek çok tasarım üzerinden üretimi gerçekleştirilen hasta yatağı süngeri modelleri, yapısına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Özellikle katlamalı ürünler daha fazla tercih ediyor. Hastaların fiziksel olarak vücuduna uyum sağlamasına ve dinlenmesine fırsat veren katlamalı yataklar, genelde 4 parça üzerinden değerlendirilir.

Aynı zamanda farklı desen ve dizayn altında hazırlanmış seçenekleri üzerinden değerlendirilmektedir. Baklavalı ya da bombe tasarım üzerinden pek çok ürün bulunuyor. Uzun veya kısa süreli yatan hastalar için ideal çözümler sağlamaktadır. Hastaneden yeni çıkmış olan ve bakıma ihtiyaç duyan kişilerle yaşlı ve felçli insanlar için, etkili çözümler sunmaktadır.

Vücuda Adapte Olan Kaliteli Hasta Yatağı Süngeri

Hasta yatak süngerlerinin en önemli avantajı vücuda tam uyum sağlamasıdır. Böylece hastalar herhangi bir acı ya da ağrı yaşamadan, iyileşme sürecini en sağlıklı şekilde geçirme imkanı elde etmektedir. Özellikle vücut ile yatak arasında bir yumuşaklık olduğundan dolayı, belli bölgelerde sıkışma olmaz. Böylece hastaların vücudun farklı noktalarında morarma ve şişme gibi sorunları yaşanmaz.

Ayrıca kan dolaşımı dengeli devam eder ve gerekli besin ilgili organa ulaşır. Bu da hastanın daha kısa süre içerisinde hem fiziksel hem de ruhsal olarak iyileşmesine olanak verir. O yüzden mutlaka hastanın durumu ne olursa olsun, hasta yatakları üzerinde bu sünger yatak çeşitleri değerlendirilmelidir.

Hastanızı üzerinde yatıracağınız sünger yatağın en az 23 danste sertlikte olmasına dikkat ediniz.

Farklı Yerlerde Kullanılabilecek Hasta Yatağı Sünger Ürünleri

Tasarım itibarıyla değerlendirilebilecek pek çok hasta yatak süngerleri bulunmaktadır. Burada önemli olan kaliteli bir tasarım altında üretimi gerçekleştirilmesi ve hasta yataklarına uyum sağlamasıdır. Yapısı sayesinde hastaların farklı sorunlarına bağlı olarak en iyi şekilde vücut ile bütünlük oluşturmaktadır. Evlerde ya da huzurevleri ile birlikte bakım evlerinde değerlendirilecek hasta yatakları için kullanılabilir.

Yumuşaklığı ve ergonomik yapısı, hastanın yatak üzerinde rahat hareket etmesine olanak tanımaktadır. Çok uygun fiyatlar üzerinden satın alma veya kiralama seçeneği dahilinde güvenle bu ürünleri değerlendirebilirsiniz.

Hasta Yatağı Süngeri Çeşitleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön