Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Hasta Yatağı Tasarımı Nasıl Olmalı?

yatalak hasta yataklari 2

Hasta yatakları arasında şık tasarımlı ve rahat olanlar tercih sebebidir. Hasta yatağı alacak olanların yatan hastanın ihtiyaçlarına göre yatak tipini belirlemesi önem taşımaktadır. Ameliyat sonrasında hastanın temel ihtiyaçlarının düşünülmüş olması gerekmektedir. Bir müddet ilaç kullanımı gerekli olacaktır. Bunun için yatağa monte edilen serum askılıkları önemli detaylar arasındadır. Ayrıca, tuvalet ihtiyacının giderilmesi için lazımlık gibi aparatların da yatağa takılı olması gerekebilir. Tüm bu unsurların yanı sıra hastaya moral sağlayacak şık tasarımların da yatakta bulunması son derece önem taşımaktadır. Hasta yatağı tasarımlarında dayanıklı ve sağlam olması için kaliteli malzeme kullanımı da bir diğer önem taşıyan unsurlar arasındadır. Firmamız hasta yatakları, rahat olduğu kadar son derece de şık tasarımlardır.

Hasta Yatağı

Hasta Yataklarında Rahat Kullanım Sağlayan Tasarımlar

Hasta yatağı alırken motorlu çalışma prensiplerine sahip olan yatakların tercih edilmesi önerilmektedir. Hasta yataklarında motorlu çalışma düzeni sayesinde yatağın belli bölümleri el kumandası ile rahatlıkla hareket ettirilecektir. Firmamız hasta yatakları, pilli ve elektrikli çalışma özelliklerine de sahip olan yataklardır. Elektrik kesintilerinin sıklıkla yaşandığı yerlerde tercih edilen, pille çalışan kumandalardır. Bu sayede hasta, rahatlıkla yatağını ihtiyacına uygun şekilde ayarlayabilmektedir. Yemek yeme, gelen arkadaşları ile sohbet etme ve televizyon izleme gibi aktivitelerde hasta yatağı farklı açılara ayarlanabilmektedir. Hasta yataklarında paslanmaz malzeme kullanımı da hava şartlarına ve çevresel faktörlere karşı dayanıklı olmasını sağlamaktadır.

Hasta Karyolasında Moral Veren Tasarımlar

Hasta karyolası alırken kişiye moral ve mutluluk veren tasarımlara yönelmek son derece önem taşımaktadır. Hastanın fiziksel rahatlığı kadar, moral açısından da huzurlu olması, tüm gününü geçirdiği yatak ile de yakından ilgilidir. Bu sayede yatan hastanın şık tasarımlı yataklarda istirahat etmesi ona mutluluk verecektir. Hastaların kendi yataklarına benzer modellerde olan yataklardaki istirahati de onlar için ayrıca bir huzur kaynağı olacaktır. Hasta yataklarında konfor ve hareket rahatlığı sunan modeller arasında şık tasarımların da tercih edilmesi önerilmektedir. Firmamız hasta karyolaları zengin modellere sahiptir. Ahşap görünümlü olanları da sıcak tasarımlı olan modeller arasındadır.

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetinin Önemi

Hasta yatağı kiralama hizmetini firmamız gibi kurumsal şirketlerden almak büyük önem taşır. Bakımı yapılmış ve hijyenik koşulları sağlayan hasta yataklarını ancak kurumsal çalışan firmalardan temin etmek mümkündür. Firmamız, kiralanacak hasta yataklarının bakımını yaptıktan sonra detaylı bir şekilde temizlemektedir. Temizlenen hasta yatakları, firmamız çalışanları tarafından ilgili yere götürülmektedir. Hasta yatağının kurulumunu firmamız teknik servis ekibi yerinde yapmaktadır. Hasta yataklarında kiralama seçeneği, ekonomik olması nedeni ile en çok tercih edilen seçenekler arasındadır. Hasta iyileştikten sonra yatağın firmamıza teslimi yapılacaktır. Bu şekilde hasta yataklarının evlerde gereksiz yer işgali de ortadan kalkmış olacaktır. Hasta yatağı alırken ikinci el hasta yatakları da tercih edilen seçeneklerdendir. Firmamız hasta yatakları, kaliteli ve rahat tasarımları ile en çok tercih edilen firmalar arasındadır.

Kiralık Hasta Yatakları

Havalı Hasta Yataklarının Cilt Sağlığı Üzerindeki Etkileri

Havalı hasta yatağı, en çok ileri yaş grubundaki hastaların tercih ettiği yatak tasarımlarıdır. Havalı hasta yataklarında kan akışını hızlandıracak özellikler bulunmaktadır. Hava boruları, yatağın içerisinden geçerek hastaya serinlik hissi sunacaktır. Bu sayede hastanın kan akışı hızlanacak ve sürekli yatmaya bağlı olarak cilt yaralarının açılması önlenmiş olacaktır. Yaşlı hastalarda açılacak cilt yaraları son derece zor iyileşecek ve uzun bir tedavi süreci gerektirecektir. İncelen cilt yapısı, yatak üzerindeki en ufak bir kırışıktan dahi tahriş olabilecektir. Bu sebeple cilt sağlığına olumlu yönde hizmet etmesi bakımından da havalı hasta yatakları son derece önem taşımaktadır. Firmamız havalı hasta yatakları hem rahat hem de fonksiyoneldir.

Hasta Yataklarında Güvenilir Tasarımlar

Hasta yataklarında güvenilir tasarımlar arasında firmamız modelleri ilk sırada gelecektir. Emniyet unsuru sağlayan yan korkuluklar, yatan hastanın düşmesini önleyecektir. Hasta yataklarında tekerleklerde bulunan fren sistemi de yatağın güvenli bir şekilde sabitlenmesi için önem taşımaktadır. Tekerleklerde tam tur dönebilme özelliği, hasta yataklarının rahat hareketini sağlamaktadır. Hasta yatağında yerinde kurulum hizmetleri ile teknik servis hizmetimiz, firmamıza özgü hizmetlerdir. Müşteri ilişkilerine verilen önem gereği 7/24 hizmet sunan danışmanlarımız bulunmaktadır. Güvenilir, sağlıklı ve rahatlık sunan hasta yatağı tasarımları için firmamızdan hizmet alınması önerilir.

Hasta Yatağı Tasarımı Nasıl Olmalı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön