Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Hasta Yatağı Ve Odasını Hazırlama

hasta yataklari sergisi

Farklı sebeplerden dolayı sağlık problemi yaşayan hastaların bazı durumlarda evde tedavisine devam edilmektedir. Hastaneden taburcu edilen bu hastalar için evlerde özel hasta odaları hazırlanmakta ve bilgi sahibi kişiler tarafından evde bakımları gerçekleştirilmektedir. Hasta odasında bulunması gereken en önemli ihtiyaç hasta yatağıdır. Normal yataklardan farklı bir sistemde ve özel olarak imalatı sürdürülen bu yataklar tamamen hastanın konforu ve tedavisine destek için geliştirilmiş olup, bu hizmeti sağlayan firma ve mağazalar sayesinde hasta yakınlarına temin edilmektedir.

Hasta Yatağı Hazırlarken Nelere Dikkat Etmeli

Hasta yatağı ve odasını hazırlama konusunda bilinmesi gereken önemli hususlardan birisi yatakta kullanılacak olan çarşaf ve nevresimlerin tamamen steril halde olmasıdır. Steril edilen nevresimlerin yatağa güzelce ve kaymayacak bir şekilde geçirilmesi ve devamında yatak başlarının yatağa komple geçirilip düz bir hale getirilmesi sağlanmaktadır. Yatak uçları havada kaldığı durumlarda sürekli yatacak hastalarda zamanla yaralar ve ağrılar meydana getirecektir. Hasta yatakları alanında hizmet veren firmamız hastaların sağlığına verdiği önem sayesinde kalitede birinci sınıf olan hasta yataklarına yer vermektedir. İster kiralama ister satış olsun her konuda müşterisine yardımcı olan firmamız yakın adreslerden alım yapıldığı taktirde adrese de teslim etmekte ve yatağın kurulumunu yapmaktadır.

Hasta Odasında  Hazırlanması Gerekenler

Eğer bir hastamız varsa ve bu hasta ile yakından ilgilenmemiz gerekiyorsa, hastanın rahat etmesi için bütün imkanlarımızı seferber ederiz. Evde bakılacak hasta için hazırlanacak odaya ihtiyaç duyuluyorsa da bu odanın hastaya en uygun olması için çabalar ve seçimlerimizi imkanlarımız doğrultusunda en iyisini tercih ederek yapmaya çalışırız. Hasta yatağı ve odasını hazırlama işlemleri bittikten sonra ise artık hastaya tedavi hizmetleri başlar ve bizde bunu yakından takip ederiz. Hasta odasında da dikkat edilmesi gereken en önemli unsur temiz ve steril bir odaya sahip olmaktır. Odayı hazırlayacak kişinin mutlaka el temizliğine dikkat etmesi ve eldiven kullanması gerekir. Odada kullanılacak yardımcı ve yedek malzemelerin düzgün bir şekilde dizilmesi ve temiz olmasına özen gösterilmelidir.

Hasta yatağı ve odası hazırlama konusunda çok fazla bir şart bulunmayıp temizliğe önem verildiği taktirde hastanın iyileşme süresinin kısalacağı unutulmamalıdır. Hasta yatağı satın alma veya kiralama ihtiyaçlarınızda da güvenle bizi tercih edebilirsiniz. Kaliteli hizmetimiz sayesinde hem hastanız hem de siz bu hizmetimizden memnun kalabilirsiniz.

Hasta Yatağı Satılan Yerler

Hasta yatağı satılan yerler arasında, her türlü cinste yatak satışının olduğu yerler, tercih edilir. Yatağa bağlı kalınan süre, hastanın yaşı, cinsi, seçilecek yatak için önem taşıyan hususlar arasındadır.

Hasta Yatağı Modelleri Nelerdir?

Firmamız, hasta yatağı satış ve kiralama hizmeti sunan firmalar arasında, önde gelir. Her tür hastalığa uygun, yatak ve sünger çeşidimiz mevcuttur.Hasta yatağı satılan yerler içerisinde, firmamızın tercih edilmesindeki en büyük etken, sunulan çeşitliliktir.  

  • Havalı yatak çeşitleri
  • Motorlu ve kumandalı yatak çeşitleri
  • Hasta karyolası modelleri mevcuttur.

Çok fonksiyonlu, hasta yataklarımız da firmamız da yer alır. İki, üç veya dört motorlu hasta yatakları, kumanda ile hareket etme kolaylığı sunacaktır. Abs sistemi mevcuttur. Hasta yatağı satış hizmetinin yanı sıra, kiralama hizmetimiz de bulunur. Kısa süreli yatan hastalar için, kiralama hizmeti de tercih edilecektir. Hasta karyolası çeşitlerinde, ahşap tasarımlar, görsel açıdan, tercih edilirler. Hastaların, kendi yataklarında yatıyor, hissini oluşturması açısından, ahşap tasarımlar öne çıkar. Fiziksel rahatlık kadar, ruhsal rahatlık ta firmamızın önem verdiği konular arasındadır. Yatakların, farklı pozisyonlara gelmesi, kumanda ile sağlanabilir. Hareket etme kabiliyeti sınırlı hastalar için, bu durum oldukça önemlidir. Yatak satışımız, sadece klinik ve sağlık merkezleri ile kısıtlı değildir. Evler için de farklı ebatlarda ve özelliklerde hasta yatağı satışımız bulunmaktadır. Baklava ve boru tipi havalı hasta yataklarımız da firmamız da mevcuttur.

Ev Konforu Yaşatan Hasta Yatakları

Hastanın yatağa bağlı olduğu süreler içerisinde, yaşam kalitesini ve hayat enerjisini yükseltecek modeller öne çıkar. Hasta yatağı satılan yerler içerisinde, çeşitlerimiz ve sunulan kalite ile tercih edilen firmalar arasındayız.

Yataklar içerisine konulan, hasta yatağı süngerleri de anti bakteriyel özellikleri ile tercih edilecek yan ürünlerdir. Yaşlı hastalar için önerilecek olan, havalı hasta yataklarıdır. Sürekli hava geçişi olan kanallar ile cilt yüzeyinde, kan akışını hızlandırması istenen özelliklerdendir. Bu hastalar için, sabit yatış, bazı sorunlara yol açacaktır. İleri yaş grubunda olanlar için, sürekli yatan hastalarda, ciltte yaraların açılması kaçınılmazdır. Bu tür hastalar için, seçilecek havalı yatak modelleri, sağlık açısından önem taşır.

Hasta Yatağı Ve Odasını Hazırlama

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön