Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Hasta Yatağı Model Ve Tasarımları

kiralik havali yataklar

Hasta Yatağında İlginç Model Ve Tasarımlar

Uzun yıllar yatarak tedavi olan bir hastanın gün içerisinde yaşayabileceği tehlikeleri en aza indirmek, rahat ve konforlu bir yaşam sunabilmek için hasta yatağı temin edilmesi öneriler arasında yer almaktadır. Bu konuda gerekli desteği sağlayan firmalar hem hastanın konforunu arttırıcı hem de hasta yakını için konforlu bir ürün üretmektedirler. Örneğin son teknoloji fırsatlarını değerinde yerinde uygulayan ve deneye üretici firmalar her zaman en iyi için çalışmalarına devam etmektedir. Firmamız ise yatak çeşitleriyle pek çok kişinin ihtiyacını karşılamıştır. Bu çeşitlerin en başında gelen havalı yataklar, vücudun nefes almasına pozisyon verici yataklar, hastanın sağa, sola, öne, ortaya doğru rahatlıkla ilerlemesine, A+b+c sistemli yataklar ise 3 kademeden oluşup hastanın ihtiyacı yönünde hareket edebilmektedir.

Sistemli Bir Ürün Olan Hasta Yataklarından Verim Alınabilir Mi?

Yıllardır hastalarımız için üretimine yer verdiğimiz yatak çeşitlerimiz, en doğru teknik sistemlerle donatılmış bir üründür. Son derece kullanışlı olan bu yataklar tartışma ve araştırma konusu olmuştur. Hasta yatakları üzerine çalışmalar yapan firmamız sizleri en kısa süre içerisinde bu yataklarla buluşturarak hangi şehirde olursanız olun talebiniz alındıktan sonra en kısa sürede ulaştırılması için yardımcı olunmaktadır. Bu konuda deneyimli bir satış ekibiyle çalışan firmamız satıştan üretime kadar her konuda yardımcı olabilmektedir. Desteklerimiz arasında yer alan ürünün ücretsiz kurulum işlemlerini de gerçekleştiren firmamız, ister şehir içi isterseniz şehir dışı tüm isteklerinizi cevaplamak için gerektiğinde aynı gün kurulum işlemini gerçekleştirerek hasta yatağı fiyatları konusunda da ekonomik çözümler sunmaktadır.

Hasta Yatağı Modelleri

Hasta Yatakları Kurulumu İle İlgili Destek Alınabilir Mi?

Firmamızdan satın aldığınız yatakların, kurulumu, taşınması ve kullanımı hakkında https://www.hasta-yataklari.com adresinden bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda sitemiz üzerinden görebileceğiniz ürün çeşitliliğimiz arasında yer alan hasta karyolası modellerimizden size en uygun olanını satın alabilirsiniz.

Hasta Yatağı; hasta kişinin tedavi sürecine destek olacak detayları bünyesinde barındırmaktadır. Bu yataklar hastanın rahatsızlık özelliklerine göre farklı özelliklerde üretilmektedir. Bu özelliklerin tamamı tedavi sürecini kolaylaştırmak ve hasta –  hasta yakınlarına destek olmak amacıyla hazırlanmaktadır. Örnek vermek gerekirse; serum tedavisi görmesi gereken hasta için serumun sabitlenebileceği, kolayca gözlemlenebileceği bir yerde bulunması gerekiyor. Bunun için serum sabitleme aparatı olan hasta karyolası tercih edilerek hasta ihtiyaçlarının kolayca karşılanması hedeflenmektedir.

Hasta Yatağı Özellikleri

Hasta yatağı ortopedik özelliklere sahiptir ve hastanın vücut şeklini alarak uzanmaktan kaynaklı boyun, sırt ve kalça ağrılarını en aza indirmektedir. Uzun süre hasta karyolasında uzanmak zorunda kalan hastaların karyola üzerinde geçirecekleri zamanın kalitesini arttırmaktadır. Hasta karyolalarının birbirinden farklı özellikleri bulunmaktadır.

Bu özelliklerden bazılarını saymak gerekirse; Hasta yatakları 2 motorlu, 3 motorlu veya 4 motorlu olarak temelde üç kategoriye ayrılmaktadır. Her kategorideki hasta karyolalarının özellikleri birbirinden farklıdır. Genel sahip olunan özellikler yükseklik ayarı, belden yukarısı için yükseklik ayarı, belden aşağısı için yükseklik ayarı ve karyolanın eğim ayarı olarak ifade edilebilir.

Ev Tipi Hasta Yatakları

Hastaların durumuna göre tercih edilmesi gereken hasta karyolaları sahip olduğu özellikler ile hastanın yaşamını kolaylaştırmak üzere hazırlanmıştır. Tedavisi gereği belden yukarı kısmının daha yüksekte bulunması gereken bir hasta için, çok fonksiyonlu hasta karyolasına ihtiyaç vardır. Çünkü hasta karyolası ile belden yukarısı için yükseklik ve eğim ayarlaması gerçekleştirilerek tedaviye uygun adımlar atılması mümkündür.

Hasta Yatağı Korkulukları

Uzun süre yatakta kalan hastalar uyku esnasında dönme gereği hisseder ve bilinçsiz bir şekilde farklı konuma doğru yönelir. Bu durumda hastaların yataktan düşmesi olasıdır. Bunun önüne geçmek adına hasta karyolalarında bulunan karyola korumalığı sayesinde hastanın yataktan düşmesi engellenir. Bu durum oldukça basit gibi görünse de korumalıksız yataklardan yere düşen hastalar ciddi yaralanmalarla karşı karşıya kalabiliyor.

Hasta yatağı korumalığı gün içerisinde hastanın tedavisinin kolayca sürdürülmesi adına katlanabilir özelliktedir ve tedavilerin, yemek yedirmenin veya yataktan inerek yürümenin kolayca gerçekleşmesini sağlamaktadır. Hasta karyolası zorlu tedavi süreci boyunca hastaların tedavilerini kolaylaştırarak sürecin daha kolay atlatılmasına katkı sağlamaktadır.

Ev Tipi Hasta Yatağı

Firmamız ev tipi hasta yatakları konusunda da ihtiyaç duyulan tüm hizmeti ve bilgilendirmeyi memnuniyetle gerçekleştirmektedir. Yatak hakkında sorularınızı sormak, detaylı bilgi almak için bizle iletişim kurabilir, uzman danışmanlarımız size ev tipi hasta yatakları hakkında hizmet vermektedir.

Başa dön