Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Hasta Yatağında Yatmak Bel Ağrılarına Sebep Olur Mu?

hasta yatagi elektrikli

Çoğu hastanın rahat etmesi için tasarlanmış olan ve evlerde, hastanelerde ihtiyaç duyulan yataklardır.  Her bireyin ihtiyaç duyabileceği ve her bireyin rahat edebileceği şekilde tasarlanmıştır. Hastalar için en rahat ve en konforlu şekilde üretimi gerçekleştirilmiştir. Gerekli önlemler alınıp hastanın düşmemesi için de özel üretim yapılmıştır. Hastalarda sürekli yatmaya bağlı bel ağrıları için de özel mekanizması bulunur. Bu hasta yatağı her hastaya uygun ve herkesin ihtiyacı olabileceği gibi teminatı da üretimi yapılan firmalardan kolayca yapılabilir. Hastaların dinlenmesi de tedavisi kadar önemlidir. Bu nedenle hastaların yatakları tedavilerinde son derece önem taşır. Her hasta birey kaliteli ve konforlu bir yatakta yatmayı hak eder. Bu nedenle sizler de hastalarınız için yeterli konforu düşünerek gerekli kaliteyi sağlayan firmalara başvurunuz.

Hasta Yatağı Nedir?

Hasta yatağı hasta bireyler için özel üretim yapılan hastaların vücutsal anlamda rahat edebilmesi için tüm özellikleri taşıyan özel durumları olan bireyler için özel ayrıcalıklı hasta yatağı modelleri bulunur.

Özellikle uzun süreli yatma durumu olan hastalarda yatmaya bağlı basınç yaraları oluşmaması adına su bazlı yataklar hem hastalarda belirli noktalarda yaralar oluşmasını önler hem de hastanın en rahat biçimde yatmasına olanak tanır. Uzun süreli yatmalarda oluşabilecek dolaşım bozukluğu ve uyuşmalar içinde özel masajlı yatak sistemlerimiz bulunmaktadır. Hastaların her anlamda tüm ihtiyaçlarının karşılanması son derece önemlidir.

Hasta yatağı

Hasta Yatağı Modelleri Ve Özellikleri

 • Motorlu veya manuel olarak tasarlanmıştır. Hastalar yatış esnasında istedikleri ölçüde kendilerine göre ayarlayabilmektedir.
 • Motorlu yataklarda pozisyon değişimi de yine hastanın kendine göre ayarlayabileceği şekilde tasarlanmıştır.
 • Özellikle en çok rağbet gören 2 motorlu yataklar hastanın baş ve boyun hareketini sağlamaktadır.
 • Hastalarda yatak yarası riski bulunması durumunda süngerli yataklar yerine havalı veya su bazlı yataklar tercih edilir.
 • Pozisyon verebilen yataklar sayesinde ise hastalarda yatak yarası oluşma riski en aza indirilmiş olacaktır.

Hastaların rahat etmesi adına en mükemmel şekilde tasarlanmış bu yataklar firmalar arasında birinci kalitede üretilmiştir. Üretim ve kullanım rahatlığıyla en çok tercih edilen firmalardandır. Hastalar için yeterli büyüklükte üretilerek hastalara yatak içerisinde de olsa hareket imkanı tanır. Basınç yaraları oluştuğu zaman uzun süreli bir iyileşme sürecinden geçer ve enfeksiyonlarla hastayı yorar. Bu nedenle hasta yataklarımız buna karşı en keskin çözümü üreterek yatakları tasarlamıştır. En iyi kalitede ve en rahat kullanım açısından firmamızı tercih edebilirsiniz.

Hasta Yatağı Faydaları

 • Hastalarda basınç yaraları oluşumunu önler.
 • Hastalara geniş ölçülerde üretimi sayesinde hareket alanı sağlar.
 • Hastaların kendi isteklerine göre ayarlamalar yapabilmesine olanak tanır.
 • Hasta yakınlarının ve hasta bakıcılarının işlerini en aza indirir.
 • Hastanın özgüvenini sağlamasında yardımcı olur.
 • Hastanın kolayca iyileşmesi için hijyenik bir alan sağlar.
 • Hastada oluşabilecek rahatsızlıklar için önlem alınmasına yardımcı olur.
 • Hastada oluşabilecek baş, boyun ve sırt ağrılarına iyi gelir.
 • Hastaya otomatik kullanımı sayesinde kolaylık sağlar.
 • Eklem ağrılarına iyi gelir.

Hastalara birçok alanda fayda sağlayan hasta yatakları tedavilerinde de önemli bir etkendir. Hastaların dinlenmesi için son derece önemlidir. Hastalar tarafından en çok memnun kalınan tarafı ise kendilerine göre yatağı ayarlayabilmeleri ve kendi istekleri doğrultusunda pozisyon verebilmeleridir.  Bu durum hem hastalarda basınç yaraları oluşumunu önler hem de yatak içinde hareket edebilmeleri için olanak sağlar. Hastalara yatak içinde özgürce hareket alanı sunarak psikolojik olarak da iyi gelir.

Hasta Yatağı Bel Ağrılarına İyi Gelir Mi?

Firmamızda üretilen hasta yatakları özellikle bel ağrıları ve eklem ağrıları için özel tasarımlar yaparak bu sorunu en aza indirmeyi hedeflemiştir. Özellikle hava bazlı ve su bazlı yataklarımız bel ağrılarına ve dolaşım bozukluğu sorunları için tasarlandı. Uzmanlar tarafından önerilen hasta yatakları hastaların konforu ve ağırlarına en iyi çözüm oluşturmaktadır. Vücut şekline göre şekil alan bu hasta yatakları özellikle bel boşluğunu doldurarak kişinin bel ağrılarına birebir çözümler sunar. Her hastada oluşabilecek bel ağrılarına iyi geldiği kanıtlanmıştır.

Yatalak hastalarda bel ağrılarını önleyen havalı hasta yatağı

Hasta Yatağı Nasıl Kullanılır?

Firmamızdan satın alınan yatakları kurulum ve özel olarak eğitimini almış çalışanlarımız tarafından anlatımı ve kullanımı sizlere aktarılmaktadır. Kullanımı son derece basit olmakla birlikte konforunuz son derece düşünülmüştür. Özellikle hasta yatağında yatacak kişilere bu anlatım çalışanlarımız tarafından yapılarak kullanımı sağlanır. Firmamızın telefon numaraları sayesinde bizlere her türlü sorun veya kafanıza takılan bir durum olduğunda günün her saatinde ulaşarak çalışanlarımıza danışabilirsiniz. Yataklar başlık kısmında bulunan tuşlarla ve yatağa otomatik bağlı kumandalarla üzerinde detaylı şekilde gösterimi yapılarak kullanımı sağlanır. Yüksekliği ayarlanabilir. Pozisyon değiştirilebilir.

Hasta Yatağı Satış Ve Kiralama Fiyatları Nedir?

Hasta yatağı kiralama fiyatları hastanın sağlık durumuna göre ona en uygun hasta yatağını seçerek bir fiyat oluşturulabilir. Çünkü hasta yatağı modellerine göre ve özelliklerine göre değişmektedir. Özellikle en çok tercih edilen modelimiz 2 motorlu olan yataklardır. Çoğu işlemi birisine gerek duymadan tam otomatik şekilde yatak içi hareketlerini isteğe bağlı olarak sağlayabilir. Fiyatlar da özellik ve konforuna göre değişmektedir.

Firmamız piyasanın en iyi ve en kaliteli hasta yataklarını üretmektedir. Çalışanlarımıza verdiğimiz eğitimler ile de sizlere aktarılan bilgi ve kullanım bilgisini eksiksiz sağlamaktayız. Ürettiğimiz kaliteye göre fiyatlar piyasadakilere göre uygundur. Sizlere kurulum ve kullanım eğitimi de vermekteyiz.

Hasta Yatağında Yatmak Bel Ağrılarına Sebep Olur Mu?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön