Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Hasta Yatağının Tedavideki Avantajları

havali hasta yataklari 12

Hasta yatakları, insanların başlarına gelen rahatsızlıklar sonucu tedavi aşaması sürecinde gerek duyulan medikal ürün grupları arasındadır. Hasta yatakları özellikle hastane, sağlık ocakları, sağlık merkezleri vb. yerlerde görülür. Hasta yataklarının, çok fonksiyonlu bir yapıda olduğundan dolayı hastanın kısa süre zarfında iyileşmesine olanak sağlıyor. Hastanın, geçirmiş olduğu operasyonlar sonucu veya doğuştan kronik rahatsızlığı olan kişiler için tasarlanmış olan hasta yatakları tedavi süreçleri açısından çok önemlidir. İstenilirse hastanın, kısa vadede veya uzun vadede rahat bir şekilde tedavi olabilmesi için tasarlanmış yapılar arasındadır.

Hasta Yatağı Satış Yeri

Hasta Yataklarının Avantajları

Hasta yatakları, hem hasta açısından hem de hasta yakınları açısından çok büyük kolaylıklar sağlıyor. Hasta yataklarının, tedavi süreçleri aşamalarında kullanıldığı zaman hasta çok kısa bir süre zarfında kendine gelmesine yardımcı olmaktadır. Hasta yatakları, en son teknolojik imkânlar doğrultusunda üretilmiş olup hastanın daha da rahat edebilmesine aynı zamanda çok kısa sürede hasta eski sağlığına kavuşma şansı daha da artacaktır. Hasta yatakları, aynı zamanda hasta bakıcının iş yükünü hafifletmede büyük kolaylık sağlar. Bu sayede hastanın daha mutlu daha enerjik olabilmesine yardımcı olur.

Hasta Yataklarının Fonksiyonları

Hasta yatağı kullanım fonksiyonlarının rahat olması sayesinde yatakların ayak kısımları, bel kısımları, baş kısımları, hastanın yerden alçaklığını veya yüksekliğini hasta yatağının asansörü sayesinde ayarlanabiliyor. Bu sayede hasta yataklarının fonksiyonları açısından herkes için çok büyük avantajları da beraberinde getirmektedir.

Hasta Yatağı

Hasta Yataklarının Hastaya Uygunluğu

Her hastanın rahatsızlıkları aynı değildir. Bununla beraber hasta yatakları, hastanede geçirmiş olduğu tedavi süresi yetersizse belli bir süre yatak istirahat almış olan hastalara hasta yatakları kullanılarak tedavi süreçleri daha da kısalmış olur. Her hastanın, geçirmiş olduğu rahatsızlıklar aynı olmadığı için hasta yatakları da ona göre değişkenlik gösterir. Bazı hastalarda sadece bel kısımlarında hareket edilmesi gerekirken bazı hastaların bütün vücutlarının hareket halinde olması gerekir. Hasta yataklarının, mekanizmaları sayesinde vücut rahatlıkla hareket ettirebiliyor.  Bu sayede hasta yatağının her hastanın ihtiyacına göre kullanışlı olabilmesi de herkes açısından da çok büyük kolaylıklar sağlamış oluyor.

Hasta yatakları aynı zamanda, hastanın sosyal yaşantısında olumsuz etkilemeden tedavi süreci açısından normal yaşantısına da devam etmektedir.

Havalı Hasta Yatağı

Hastalar sürekli aynı pozisyonda yattıkları için belli bir süre sonra vücutlarının vermiş oldukları baskılar nedeniyle hastanın vücut bölgelerinde yaralanmalar oluşacaktır. Havalı hasta yatakları hastalara çok büyük konfor sağlamaktadır. Havalı hasta yatakları, üretimlerinden kaynaklı olarak hava geçişi sağlanmış oluyor. Bu sayede hastanın uzun süre aynı pozisyonda uyumalarından kaynaklanan yaralanmalar oluşmayacaktır. Havalı hasta yatakları, kendi aralarında birkaç gruba ayrılır. Baklava tipi havalı yatak modelinde yatağın üst taraf kısımları baklava dilimleri benzetildiğinden dolayı bu isim verilmiştir. Bu hasta yatağı şişirildiğinde ortalama 5 cm olur. En kısımları, olarak boru tipi havalı yataklar modellerinde ise yatak üst kısımlarının boru şeklinde olmasından dolayı bu isim verilmiştir. 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 cm yüksekliğinde şişirilebilen modelleri en olarak  mevcuttur.

Hasta yatakları, hastanın uzun süre aynı pozisyonda kaldıkları için bu hasta yatağının kullanılması vazgeçilmezler arasındadır. Pozisyon veren havalı hasta yatakları modelinde de ekstra olarak yatağın pozisyon alabilmeleri açısından sistemleri mevcuttur.

Hasta Yatağının Hasta Ve Hasta Yakını Açısından Önemi

Hasta yatakları avantajları, bakımından incelediğimiz zaman hasta kimseye çok fazla yük olmadan doğrultabilmesi ve sağa sola dönebilmesi gibi durumlarda hasta yatağı kullanılması çok avantajlıdır. Hasta yatakları, aynı zamanda hasta bakıcının üstünde var olan iş yükünü de hafifletmiş olur. Hasta psikolojik anlamda da kendini mutlu hisseder. Öz güven sahibi olabilmesini yardımcı olur.

Hasta Yatakların Kiralama Veya Satın Alma Süreçleri

Hastaların tedavi aşamalarında çok kısa süreliğine veya uzun süreliğine olsa tedavi süresi açısından evde hasta yatağı satın veya kiralanabilir istenilen süreye göre. Hasta yataklarının,  kiralama işlemlerinden hasta yatağının kurulum işlemlerine kadar detaylı olarak firmamız tarafından yapılmaktadır. Hastanın ihtiyaç duyduğu hasta yatağı doktora danışılarak öğrenildikten sonra talep edilebilir. Normal çekyat koltuk ve benzeri yerlerde tedavisi süren hastaların tedavi süreçleri bu süre zarfında daha da uzamış olacaktır.

Bakıcı Dostu Hasta Yatağı Seçimi

Hastalığını kısa bir süre ya da hayatı boyunca yatarak geçirmek zorunda kalan hastalar rahat edeceği yataklarda bu süreci daha konforlu şekilde geçiriyor. Bu süreçte hastanın bakımı ile yükümlü olan kişi ya da kişilerin mutlaka hastanın rahat etmesini sağlayacak yatak seçiminde profesyonel hasta yataklarını tercih ederek tedavi ve bakım sürecini kolay şekilde atlatmalarına yardımcı olacaktır. Tercih edilen ve hastanın sağlık durumu ile ilgili olarak uygun hasta yatakları kullanılmalıdır.

Hasta Yatakları Birçok Seçenekle Satışta

Günümüze farklı fonksiyonlarda ve özelliklerde satışa sunulan hasta yatakları ev tipi ve hastane tipi özellikleri ile satışa sunuluyor. Satışa sunulan bu ürünler aynı zamanda kiralama seçeneği ile de hastaların kullanımına sunmaktadır. Firmamız uzun yıllardır sektörde kiralama ve satış hizmetleri ile müşterilerin birçok ihtiyacını karşılayacak hasta yataklarının kullanıma sunmaktadır.

Hastanın Tedavi Sürecini Rahat Geçirmesi Hasta Yatağı İle Mümkün

Hastaya özel yatak seçimi son derece önemlidir. Bu seçim hastanın tedavi sürecinde rahat etmesini sağlayacaktır. Terleme yapmayan ve hastanın kas ve derisine zarar vermeyecek sağlık standartlarında olan hasta yatakları kullanılmalıdır. Hastanın ağrılarını azaltacak hasta yatakları tedavi sürecinde hastanın pozitif enerjiye sahip olmasına da aynı zamanda yardımcı olacaktır.

Hasta Yatakları Çeşitleri Nelerdir

Hasta yatakları tercih edilirken dikkat edilmesi gereken önemli detaylardan bir tanesi de hastanın yatağın farklı bölgelerine kumanda ile hakim olabilmesidir. Kolay kullanım imkanı sunan hasta yatakları hastanın farklı pozisyonlarda yatabilmesine olanak sağlamaktadır. Gerek hastanın rahat etmesi gerekse de bakımını üstlenen kişinin rahat bir şekilde bu süreci atlatması için hasta yataklarının fonksiyonlarına dikkat ederek seçim yapmakta yarar vardır.

Hasta Yatak Seçimin Önemi

Hem hasta hem de bakan kişinin rahat etmesini sağlayacak kişiye özel yatak seçimi ile siz de hem hastanın hem de bakımı ile yükümlü olan kişinin rahat etmesini sağlayabilirsiniz. Firmamızı bu kapsamda hasta yatakları kiralama seçeneklerini sunarken çeşitli alternatifler ile bu hizmetleri sizlere ulaştırılmaktadır. Hasta yatakları modellerine baktığımızda çeşitli özelliklerinin bulunduğunu görüyoruz. Felçli ve yatalak hastaların rahat etmesini sağlayacak elektrikli motor özelliği ile tasarlanmıştır. Hasta yatakları kolay kumanda edilebilir özelliği sayesinde hastanın farklı pozisyonlarda yatmasına olanak sunmaktadır. Hasta yataklarında bulunan tekerlekleri 360 derece dönebilme özelliğine sahip olması yatağın bir yerden başka bir yere kolay nakil edilmesine olanak sağlamaktadır.

Tedavi Sürecine Uygun Hasta Yatak Modelleri Bulunuyor

Hasta yatakları seçimi yapılırken hastanın rahatsızlığına ve tedavi sürecine göre uygun modelleri seçilmelidir. Bu modeller arasında hastanın yatağına ne kadar bağlı kaldığı göz önüne getirerek seçim yapılması hem otomatik hem de fonksiyonel birçok seçenekten yararlanabilirsiniz. Bu seçimleri daha kolay ve doğru bir şekilde yapmaya olanak sunacak birçok ürün seçeneğini sizlere kiralama ve satın alma seçenekleri ile ulaştırmaktayız. Firmamız hasta yatakları seçimiyle fonksiyonel özellikleri, modelleri ve fiyat aralıkları ile sizlere profesyonel hizmet sunmaktadır.

Hasta Yataklarını Kiralama Seçeneği İle Temin Edebilirsiniz

Günümüzde üretilen hasta yatakları kalite standartlarına uygun şekilde üretilmektedir. Hasta yatağı günümüzde ev tipi ve hastane tipi özellikleri ile satışa sunulurken hastanın psikolojisini düşünerek kumanda edilebilir özelliklerle üretiliyor. Siz de hastanın ve bakımını üstlenen kişilerin rahat etmesini sağlayacak birçok ürünü firmamızı tercih ederek temin edebilirsiniz. Kurumsal hizmet çerçevesi altında satışa sunulan ürünlerimiz Avrupa standartlarında satışa sunulmakta olup, üretimden direkt olarak sizlere ulaştırılıyor. Bu da ürünlerin uygun fiyat seçenekleri ile sizlerin yararlanmanıza olanak sunmaktadır. Detaylı bilgi ve fiyat araştırmasını yaptığınızda siz de hasta yatakları fiyatları araştırmasını firmamız ile iletişime kolayca yapabilirsiniz. Ürünlerimizin kalitesini ve özelliklerini uzmanlarımızla görüşme sağlayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Kolay Ve Güvenilir Hizmet Sunuyoruz

Bünyemizde yer alan onlarca farklı hasta yatağı bulunuyor. Bu seçeneklerin arasından siz de dilediğinizi tercih ederken uzman görüşlerinden yararlanabilirsiniz. Firmamız alanında uzman çalışanları ile faaliyetlerini sürdürmekte olup, siz de firmamızı tercih ederek satın alma ve kiralama opsiyonu ile ürünlerimiz tercih edebilir ve kolay ödeme seçeneği ile ürünü temin edebilirsiniz.

Hasta Yatağının Tedavideki Avantajları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön