Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Hasta Yatağının Yerden Yükseleni Var Mı?

hasta yatagi kiralama umraniye

Hasta yatağı alırken farklı özelliklere bakmak gerekir. Bunların en önemlisi, hastanın rahat edeceği, konfor sunan türden yataklardır. Hastanın yaşı, fiziksel özellikleri de yatak seçiminde etken olacaktır. Hasta yatağı alırken motorlu yatak tasarımları son derece kullanışlı olacaktır. İki, üç ve dört motorlu yatak tasarımları ile yerden yükselebilen asansörlü yataklar da kullanışlı yataklar arasındadır. Yemek yeme, televizyon izleme ve bazı tıbbı müdahaleler için yatağın hareket etmesi önem taşır. Özellikle, yerden yükselme özelliği olan yataklar, bu amaca hizmet eden asansörlü yatak tasarımlarıdır. Ayrıca, yatağı farklı açılara getirebilecek olması da yatan hastaya büyük kolaylık sunacaktır. El kumandası ile bu hareketi sağlayan yataklar, son derece kullanışlı yatak tasarımlarıdır.

Asansörlü Hasta Yatakları

Hasta Yatağı Alırken Dikkat Edilecek Hususlar

Hasta yatakları, yatan hastaya konfor sağlayacak özellikler içermelidir. Burada dikkat edilmesi gereken husus, sadece yatan hasta için değil hastaya bakan yakınlarının da kolay kullanmasıdır. Hasta yatağının rahat hareket edebilmesi, üç yüz altmış derece dönen teker sistemi, yatan hasta yakını için önem taşıyacaktır. Bu sayede hasta yakını, yatağı rahatlıkla hareket ettirebilecektir. Ayrıca fren sisteminin olması, yatağın sabit pozisyonda kaymadan emniyetli bir şekilde durmasını sağlayacaktır. Hasta yataklarına monte edilebilecek lazımlık ya da serum gibi düzenekler de bazı durumlarda son derece önem taşıyacaktır. Ameliyat sonrası hastalarda gerekli olan yaşamsal ünitelerin yatağa monte edilebilmesi, hasta sağlığı açısından önem taşıyacaktır.

Farklı Yaş Gruplarına Uygun Yatak Çeşitleri

Hasta yatağı alırken yatan hastanın yaşı da önemli hususlar arasındadır. Çok yaşlı hastalara önerilecek hasta yatağı, havalı hasta yatağı şeklinde olacaktır. Havalı hasta yatağını diğer hasta yataklarından ayıran bazı özellikler mevcuttur. Bunların başında, hasta yatağının içerisinden geçen hava kanallarının, hastanın kan akışını hızlandırma özelliğidir. Bu sayede yatan hastanın cildinde yaraların açılması önlenmiş olacaktır. Yaşlı hastalarda açılacak cilt yaralarının kapanması bir hayli zor olacaktır. Bu durumun önüne geçmenin tek yolu da havalı hasta yatağı tasarımlarıdır. Kullanılan sünger teknolojisi de iskelet ve cilt sağlığına uyumlu özellikler içerecektir. Hava aldıran bir yapısı mevcuttur.

Hasta Yatağında Ekonomik Tasarımlara Yönelmek

Hasta yataklarında satış hizmeti sunan firmamız, her türlü hasta yatağı modeline de sahiptir. Her yaş grubuna uyan yatak türleri ve kaliteli sünger kullanımı mevcuttur. Hasta yatağı alırken öne çıkan unsurların başında, kalite kadar fiyat aralığı da gelmektedir. Hasta yatağı fiyatı açısından firmamız, en uygun seçenekleri sunacaktır. Hem kaliteli hem de diğer yatak satışı yapan firmalar arasında en ekonomik seçenekler firmamızca sunulmaktadır. Bazı hasta yatağı tasarımları, firmamız üretimi olmasından ötürü, oldukça uygun fiyatlarla satışa sunulacaktır. Bu bakımdan kaliteli ve ekonomik aralıklarla hasta yatağı satışlarımız mevcuttur.

Hasta Yataklarında Kiralama Seçeneğinin Tercih Edilmesi

Hasta yatağı kiralama, firmamız hizmetleri arasında yer almaktadır. Kısa süre için yatacak olan hastalar için yatağın satın alınması önerilmeyecektir. Bu hastalar için önerilecek olan hasta yatağının kiralanma hizmetidir. Bu sayede hasta yatağından ekonomik fiyat aralıkları ile yararlanmak mümkün olacaktır. Hasta iyileştikten sonra da yataklar, firmamız tarafından geri alınacaktır. Bu sayede evlerde yer işgal etmeyecektir. Firmamız hasta yatağı kiralama hizmetindeki yatakların bakımı ve temizliği, en ince ayrıntısına kadar yapılmıştır. Kullanım sırasında en ufak bir arıza halinde de firmamız, teknik servis hizmeti sunacaktır. Hasta yataklarının kurulumu da hastanın bulunduğu yerde firmamız servisi tarafından yapılacaktır.

Hasta Yataklarında Şık Tasarımlar

Firmamız hasta yatakları şık olduğu kadar da dekoratif modellerdir. Hasta yataklarında kullanışlı ve kaliteli tasarımlar kadar, dekoratif modeller de önem taşımaktadır. Yatan hastaya moral verecek türde tasarımlara yönelmek her zaman tercih sebebidir. Hasta yataklarında yatan kişinin kendi yatağına benzer tasarımlara yönelmesi önerilir. Bu sayede hasta, daha mutlu olacaktır. Huzurlu bir ortamda bulunan hastaların bu durumu, iyileşme süreçlerini de hızlandıracaktır. Firmamız hasta yataklarında çok şık tasarımlar mevcuttur. Ağaç rengi ahşap model tasarımlar, son dönemlerde en çok talep gören modeller arasındadır.

Kurumsal Firmalardan Hasta Yatağı Hizmeti Almak

Hasta yatağı satış ve kiralama hizmetini, kurumsal firmalardan almak son derece önem taşımaktadır. Bu firmalar, teknik servis hizmetini sunan güvenilir kuruluşlardır. Hasta yatağı satış ve kiralama hizmetlerimiz için firmamız ile iletişime geçilmesi önerilir.

Hasta Yatağının Yerden Yükseleni Var Mı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön