Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Hasta Yatak Odası Standartları

havali yataklar 4

Hasta yatak odasında bazı özelliklerin olması gerekir. Ortamın yeteri kadar ışık alması ve havalandırma için açılan pencerelerin bulunması gerekir. Ortam ısısını ayarlayan klimalar olsa bile özellikle hasta yatağı değişimleri öncesi ve sonrasında odanın havalandırılması gerekir. Bunun için hava akışının olduğu ortamlar ve buna uygun mimari özelliklerin, sağlık kuruluşunda bulunması gerekecektir. Tek kişilik hasta odalarında dokuz metrekarenin altında olmayacak şekilde düzenlemeler olmaktadır. Ayrıca, hasta odalarında tavan yükseklikleri de gereğinden alçak ya da yüksek olmamalıdır. Çok alçak tavanlar, havasız bir ortam sunacak, yüksek tavanlar ise ısınmada problem yaşanmasına sebep olacaktır.

Hasta yatağı konulan alanlar ile açık alanlar belli bir orana göre hesaplanıp, dizayn edilmelidir. Enfeksiyon riskine karşı, çok sıkışık ve dar ortamların tesis edilmesinden kaçınılmalıdır.

Hasta Odası İçin Yatak

Kiralık Hasta Yataklarına Olan Talep

Kiralık hasta yataklarına olan talep her geçen gün artmaktadır. Bunun belli başlı sebepleri bulunur. İlk sırada ekonomik olmaları ve kullanım süresi sonunda iade edilerek evlerde yer işgal etmemeleridir. Hasta yatağı kiralama seçeneğini tercih edenlerin dikkat edecekleri hususların başında, bu hizmeti profesyonel firmalardan almalarının önemidir. Kiralık hasta yataklarında temizlik son derece önemlidir. Hastanın enfeksiyon kapma riskine karşı kiralanan yatakların son derece titiz bir şekilde temizlenmesi gerekir. Bu konuda uygulanacak tıbbi sağlık uygulama talimatnamesine uyulması son derece önemlidir. Firmamız, kiralık hasta yataklarını dezenfekte edecek ve bakımlarını ayrıntılı bir şekilde yapacaktır. Yatakların kurulum aşamasında da firmamız, teknik hizmet sunacaktır. Bakımları yapılarak teslim edilen hasta yatakları yine kullanılır şekilde teslim alınacaktır. Firmamız, kiralık hasta yataklarında titiz hizmet sunmaktadır.

Fiyat ve Kalite İlişkisi

Sektörde hasta yatağı satışı yapan pek çok firmada farklı rakamlar yer almaktadır. Ucuz hasta yataklarında kalite de tercihte önemli bir rol oynamalıdır. Bu konuda fiyat ile kalite karşılaştırması yapılmasının önemi son derece büyüktür. Firmamız, kaliteli yataklar için uygun hasta yatağı fiyatları ile tercih edilen kuruluşlardandır. Kiralık hasta yatakları, kısa süre yatacak olan hastalar için önerilen son derece ekonomik seçenekler arasındadır. Ayrıca, firmamızın tasarladığı modeller de uygun fiyatlı hasta yataklarıdır. Hastanın yatak içerisinde hareketini sağlayan bu modeller, rahatlığı ile de tercih edilecektir. İkinci el satışı yapılan yataklar için de güvenilir hizmet, firmamızdan alınabilir.

Hasta Karyolalarında Zengin İçerikler

Hasta karyolası bakımından farklı ve her beğeniye hitap eden tasarımları, firmamızda görmek mümkündür. Karyola alırken, zarif ve şık modeller, hastaya mutluluk sunacak tasarımlardır. Moral kaynağı olan hasta yatakları da yatan kişinin kısa sürede iyileşmesini sağlayacaktır. Hasta yataklarında bulunan her türlü konforun yer aldığı zarif karyolalar, hasta ve yakınları tarafından talep görmektedir. Hasta yataklarında çok farklı çeşitleri ve kaliteli malzeme kullanımı ile firmamız her zaman tercih edilecektir.

Hasta Odası İçin Hasta Karyolası

Hasta Yataklarında Tercih Edilen Teknik Özellikler

Hasta yatakları, yatan hastaya konfor ve rahatlık sunmak zorundadır. İki ve daha çok motorlu olan hasta yatakları, hastanın hareketini kolaylaştıran unsurlardır. Hastanın gelen ziyaretçileri ile otururken konuşması ya da yemek yerken yatağını uygun açıya getirmesi, önem taşımaktadır. Bu amaca hizmet eden, pozisyon veren yatakların tercih edilmesi gerekir. Firmamız hasta yatakları, el kumandası ile çalışan özelliklere sahiptir. Hastaya hareket rahatlığı sunacak, sağlıklı tasarımlardır. Kullanılan sünger teknolojisi de ortopedik ve hava aldıran modellerdir. Hasta yataklarında iskelet sistemi ve cilt sağlığına uygun sünger kullanımı mevcuttur. Kullanılan malzeme de kalite standartlarına uygun koşullar içermektedir. Onaylı sertifikalı malzemeleri ile yapılan güvenilir hasta yataklarının tercih edilmesi önerilir. Firmamız hasta yatakları bu konuda güvenle kullanılacak özelliklere sahiptir.

Hasta Yatağı Alırken Teknik Servis Hizmeti

Firmamız hasta yataklarını kullananlar için teknik servis hizmetimiz bulunmaktadır. Yatak alacak olanlar için emniyet unsuru son derece önemlidir. Yatak yan korkulukları, hastanın güven içerisinde yatmasını sağlayacaktır. Hastanın yaşı ve fiziksel durumuna uygun yatak seçilmesi de son derece önem taşımaktadır. Yaşlı hastaların hassas cilt yapısına uygun olan havalı yatak seçenekleri de firmamızda mevcuttur. Sürekli hava akışı ile cildi canlı tutacak özelliklere sahiptir. Firmamızın, geniş bir servis ağı da mevcuttur. Kaliteli, sağlıklı ve güvenilir hasta yatağı için firmamızdan destek alınması önerilir.

Hasta Yatak Odası Standartları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön