Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Hasta Yatakları Hakkında Bilinmeyenler

hasta yataklari emek 2

Hasta yatağı denildiği zaman genelde insanların kafasında bir sürü soru işareti oluşur. Öncelikle hasta yakınlarının aklına ilk gelen konu hasta yatağı fiyatları olur. Hasta yataklarının yüksek fiyatlı ve bütçelerini sarsacak bir fiyattan satıldığını düşünürler. Fakat bu konuda çok yanılırlar. Çünkü biz hasta yatağı satışı yapan firmalar olarak bu konuda hasta yakınlarına birçok satın alma imkânı sunuyoruz. Bütçelerini sarsmayacak şekilde en kaliteli ürünlerimizi hasta yakınlarına tanıtıyoruz.

Önemli olan bir diğer konu ise hastaların konforudur. Hayatının sonuna kadar yaşamlarını bir yatak üzerinde geçirmek ve hatta bunu düşünmek bile çok zordur. Biz hasta yatağı üreten firmalar, bu konuda çok hassas davranarak bu yatakları kullanacak olan hasta ve hasta yakınlarının yaşamlarını kolaylaştırabilmek adına farklı çözümler üretiyoruz. Hastanın günlük ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için birçok kolaylık sunuyoruz.

Hasta Yataklarının Önemi

Bundan 10- 15 yıl öncesine dönüp baktığımızda hastanelerde ve uzun süre yatacak olan hastası olan evlerde sıradan düz, sabit, hareket ettirilmesi oldukça zor olan ve oldukça rahatsız edici hasta yatakları canlanıyor gözümüzde. Fakat çığ gibi hızlı gelişen teknoloji sayesinde artık her konuda kolay ve pratik çözümler sunulmaya başlandı. Hasta yatağı üreten ve satan firmalar olarak bizler de bu ileri teknolojiden nasıl daha fazla faydalanabiliriz diye düşünerek çok fazla yol kat ettik.

Hayatının bundan sonraki dönemini yatarak geçirecek olan hastaların ya da geçici bir süre için de olsa yatması gereken hastaların, günlük ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için öncelikle hareket edebilen yataklar ürettik. Uzaktan kumandası ve korkuluklarına takılabilen tuşları sayesinde yatan hastalar kendi ihtiyaçları doğrultusunda yataklarını hareket ettirebiliyor. Kademe kademe hareket edebilen yatağın her bölgesi yatan hastanın konforu düşünülerek üretiyoruz.

Hasta Yatağı

Hasta Yatağı Modelleri

Hastalarınız için yatak seçimi yaparken hasta karyolası ne kadar kullanışlı olacak öncelikli olarak buna dikkat etmelisiniz. Firmamızın bünyesinde birçok karyola modeli bulunmaktadır. Ev tipi hasta yatağı karyolası modellerinden biri olan 2 motorlu hasta yatağı karyolası, hastanın psikolojik durumu da düşünülerek tasarlanmıştır. Uzun bir süre boyunca bir yatağa mahkûm kalmak hastayı psikolojik olarak çok rahatsız edeceği için normal bir karyola görünümünde tamamı ahşap kaplama olan bu karyolalar, hastanın kendini ev ortamında normal bir yatakta yatıyormuş hissi sayesinde biraz daha rahatlatacaktır. Bu modelin tam adı ev tipi hasta yatağıdır ve motorları sayesinde ayak ve baş kısmı çok rahat bir şekilde hareket ettirilebilir.

Karyola seçimi kadar önemli olan bir başka konu da hasta yatağı seçimidir. Bu konuda da hastanın en rahat edebileceği ürünümüz havalı hasta yatağı modelidir. Bu modelin tam adı ise boru tipi havalı yatak olarak geçmektedir. Boru tipi havalı yatağın hastalar için önemi büyüktür. Uzun süre yatan hastalarda aile büyüklerinin kullandığı tabirle yatak yarası denen ve oldukça can yakıcı durumlar ile karşılaşılmaktadır.

Havalı Yatak

Hareketsiz yatan hastalarda bel bölgesinde aşırı ağırlığa maruz kalma sebebi ile cilt yıpranır ve tahriş olur. Bu tahrişler hastanın zaten hareket edemiyor oluşu sebebiyle çok can yakıcı bir hal alır ve iyileşmesi de çok uzun sürer. Havalı yatakların tam olarak amacı da hastaların bedenlerinde bu tip can yakıcı ve üzücü olaylarla karşılaşılmamasını sağlamaktır. Basınç seviyesinin ayarlanabilir olması sayesinde hastanın kilosuna göre basınç seviyesi ayarlanır. Bu sayede vücuttaki kan dolaşımının eşit olarak dağılmasını sağlar. Bu da hastanın vücudundaki ağırlık verilen noktaları zaman zaman değiştirerek yatak yaralarının oluşmasını engeller. Terlemeyi önler. Ayrıca boru tipi havalı yataklarda borulardan herhangi biri zarar gördüğü takdirde yatağı komple değiştirmek gerekmez, sadece hasar gören boruyu değiştirebilirsiniz. Bu da maddi olarak zarar görmemenizi sağlar.

Havalı Yatak

Hasta Yatağı Kiralama Ve Hasta Yatağı Fiyatları

Kısa bir süre için yatmak zorunda kalan hastalar için de çok mantıklı olan hasta yatağı kiralama konusunda bilgi sahibi olmak isterseniz firmamızın internet sitesini inceleyebilirsiniz. Modellerimize ve fiyatlarımıza göz gezdirerek, aslında korktuğunuz kadar uçuk fiyatlar olmadığını göreceksiniz. Firmamız en kaliteli malzemelerle üretilmiş olan hasta yataklarını çok düşük fiyatlarla satmakta ve kiralamaktadır. İletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere ulaşabilir ve aklınıza takılan her türlü detayı sorabilirsiniz.

Hasta Yatakları Hakkında Bilinmeyenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön