Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Hasta Yatakları Hangi Tercihlere Göre Kriterlere Ayrılırlar?

elektrikli hasta yatagi kiralama

Kişilerin beklemediği anlarda hasta yatağına ihtiyaç duyması onları psikolojik açıdan oldukça zor bir duruma sokmaktadır. Ancak olayın ehemmiyetine kapılmadan kendileri için ya da hastaları için önemli olan en uygun sağlığını en olumlu şekilde etkileyecek hasta yatağını seçmeleri gerekir. Bunun için firmamız bazı kriterlere göre hasta yataklarını sınıflandırmıştır. Bunlar:

Felçli Hastaya Yardımcı Olacak Yataklar

Bu konuda firmamızın üstün teknolojilerle üretmiş olduğu havalı yataklar bulunmaktadır. Havalı yataklardan bazıları baklava havalı yatak, boru havalı yatak, pozisyon veren havalı yatak gibi daha birçok çeşitleri bulunmaktadır. Bu havalı yatakları inceleyecek olursak:

Boru Havalı Yatak

Bu havalı yatak türü felçli hastalarınızın en rahat edeceği yatak türlerinden biridir. Zaten genellikle felçli hastalarımıza göre hazırlayabildiğimiz bu yataklar firmamız tarafından en çok önerilen yataklardandır. Biz biliyoruz ki hastalarınız sizin için çok değerli. Eminiz ki yine hastalarınız için onların rahatsızlıklarına en uygun yatağı tercih etmek istiyorsunuz.

Boru Tipi Havalı Yatak

İşte eğer felçli bir hastanız varsa belli aralıklarla hastanızın yatağının havalanmasını sağlayacak bu yatağı tercih etmelisiniz. Boru havalı yatak en gelişmiş teknoloji ile üretilmiş olup hastanızın sağlık durumunu her açıdan düşünen bir yatak pozisyonundadır.

Baklava Havalı Yatak

Yine bu yatakta boru tipi havalı yatak gibi birçok özelliği bulunan bir yataktır. Fiziksel hareket kabiliyeti oldukça az olan hastalarınıza önerdiğimiz yatak tipidir. Baklava tipi havalı yatak belli aralıklarla hastanızın yatağının havalandırılmasını sağlayarak yataktaki bulunan oksijenin sürekli yenilenmesini sağlar. Tipi itibariyle rahat bir yatak konumundadır.

Baklava Tipi Havalı Yatak
Baklava Tipi Havalı Yatak

O yüzden hastanızda oluşmuş yaraların tedavisinde ya da oluşabilecek yaraların önlenmesinde kullanılması gereken ciddi önem arz eden bir yatak tipidir. Aynı zamanda yatak hastaya karşı oluşabilecek basınçları ayarlayabiliyor olmasından dolayı vücuda giden kan dolaşımını da gün içerisinde istikrarlı bir şekilde sağlayabilmektedir.

Pozisyon Veren Havalı Yatak

Hastanızın hareketleri yok denecek kadar az ise bu hastanız için en doğru yatak pozisyon veren havalı hasta yatağıdır. Bazı yataklar özellikle manuel olanları hastanın sağlığını kötüye götürebildiği gibi hastanın vücudunda yaralar açarak da ciddi risk oluşturur. İşte bu yüzden hastanızın sağlık durumunu korumak ve yaralarının iyileşmesini sağlamak amaçlı bu yatağı tercih etmeli ve firmamızdan bununla ilgili bilgi almalısınız.

Pozisyon Veren Havalı Yatak

Havalı Yataklarda Dikkat Etmeniz Gerekenler

Havalı yataklar hastalarınız için uygun yataklardandır. Bu yatağı almış olabilirsiniz. Ancak şu konularda dikkat etmeniz gerekir ki doğru yatağı almış olmakla birlikte, doğru kullanabilesiniz. Başta hastalarınızın oldukça hassas durumlarını göz önünde bulundurmanız gerekir. Bu yüzden bu yatakları herhangi bir güvenli olmayan bir firmadan almanız durumunda hastalarınızın durumunu büyük bir tehlikeye atmış olursunuz.

Bu konuda firmamız profesyonel ekibi ile sizinle görüşme sağlar ve doğru yatağı seçmenizde yardımcı olur ve en önemlisi de bu yatakların nasıl kullanılacağını size ayrıntılı bir şekilde uygulamalı olarak aktarır. Bu hasta yatağı yardım alma işlemenizin yanında firmamızdan hasta yatağı kiralama işlemi de yapabilirsiniz.

En Konforlu Motorlu Hasta Yatakları

Hastalarınız için firmamız tarafından oluşturulan ikinci kriter motorlu hasta yatağı olmakla birlikte bu yatakların konfor seviyeleridir. Motorlu hasta yataklarından bazıları, bir motorlu, iki motorlu, üç motorlu ve dört motorlu hasta yataklarıdır. Şimdi size bu motorlu hasta yatakların konforundan bahsedecek olursak:

2 Motorlu Hasta Yatağı

Bu yatak da bir motorlu hasta yatağı haklarının bütün özellikleri bulunmaktadır. Bunun yanında hastanızı farklı pozisyonlara sokabilecek yatağın farklı pozisyon verme özellikleri de eklenmiştir. Oldukça konforlu olan iki motorlu hasta yatağı fiyatları da oldukça cebinizi düşünen fiyatlardadır.

2 Motorlu Hasta Yatağı

2 motorlu hasta yatağında hastanızın bel, omurga, baş ve ayak kısımlarını hareket ettirebilme imkânınız bulunmaktadır. Bu yüzden bu yatak özellikle bakım ihtiyacı bulunan ve bir bakıcısı olan kişilerin tercih ettiği yataklardandır. Hastanın uzun bir süre yatması gerekmiyorsa bu yatağı o hastanız için tercih edebilirsiniz. Çünkü yatak konforu sayesinde hastanızın iyileşme sürecini olumlu yönde etkileyecektir.

4 Motorlu Hasta Yatağı

4 motorlu hasta yatağı bir motorlu, 2 motorlu ve 3 motorlu hasta yataklarında bulunan tüm özelliklere sahiptir. Bunun yanında yatağın yanında bulunan bir dolap mevcuttur. Böylece hastanızın en çok ihtiyaç duyduğu malzemeleri bu dolaba koyabilmeniz size kolaylık sağlayacaktır. 4 motorlu hasta yatağı hastanızın fiziksel hareketlerinin güçlenmesini sağlar.

Bunun yanında hastanıza farklı pozisyonlarda fiziksel yönler vererek hastanızın tamamen yatağa bağımlı yaşamasının önüne geçer. Oldukça konforlu olan bu yataklar daha uzun süre yatması gereken hastalar için kullanılmaktadır. Yani hastanız bir gün iyileşecek ise bu yatak kullanılarak hem bakımı hem hareketleri en güncel şekilde sağlanmış olmasına yardımcı olur.

4 Motorlu Hasta Yatağı

Motorlu Hasta Yatağında Dikkat Etmeniz Gerekenler

Motorlu hasta karyolası hastanızın bel, baş ve ayaklarına yön verebilmesi sebebi ile tercih edebileceğiniz yataklardandır. Eğer hastanıza bir başkası bakacak ise bakacak olan kişinin işi oldukça zordur. Ama motorlu hasta yatakları sayesinde hasta bakıcısının hastanın yemeğini yedirmesi, üzerini değiştirmesi, ilaçlarını kullanabilmesi için pozisyon vermesini sağlayarak işini oldukça kolaylaştırmaktadır.

Bu yataklar tercih edilirken hastalarınız için en doğru firma ile çalışmalı istediğiniz hasta yataklarını, havalı yatak, motorlu yataklar, hasta karyolası gibi ihtiyaçlarınızı en güvenli şekilde giderebilecek olan firmamızla iletişime geçmenizi öneririz.

Lazımlıklı Hasta Yatakları

3. Kriter olarak lazımlıklı hasta yataklarını oluşturan firmamız bu yatakları yataktan hiç kalkmayan kilolu ya da yaşlı insanlar için önermektedir. Özellikle hastanız kilolu ise ve hastanız için bir lazımlıklı hasta yatağı gerekiyorsa tek yapmanız gereken firmamızdan bu yataklar hakkında bilgi almaktır. Lazımlıklı hasta yatak sayesinde hastanızın yaşlı olması ya da kilolu olması fark etmez.

Kolaylıkla lavabo ihtiyacı karşılanabilmektedir. Bu yatak oldukça konforlu yine hastanıza hareket verebilen ve havalı şekilde de bulunan yataklarımızdandır. Hastalarınız için en doğru yatağı tercih edecekseniz, firmamızla bu konuda iletişime geçerek gerekli bilgileri ayrıntılı bir şekilde alabilirsiniz.

Sağlıklı ve Kullanışlı Hasta Yatakları

Siz hastanız için uzun ömürlü bir yatak tercih etmek istiyorsanız. Bunun için hastanızın hastalık durumunu olumlu yönde etkileyebilecek hasta yataklarımız bulunmaktadır. Bunlar normal hastalarınız için hastaların beslenmesi, ilaç kullanımı ve yön değiştirmesi amaçlı hasta yataklarımız mevcuttur. Bu kriterlere uygun yataklarımız hastanızın rahat etmesini, rahat bir uyku çekmesini, bakıcılarının işinin kolaylaştırmasını sağlayarak hastalarımıza bir nevi psikolojik destekte bulunmaktadır.

Hasta Yatakları Hakkında Genel Bilgi

Biz hastalarınız için bazı kriterlere göre firmamızda oldukça fazla yatak bulundurmaktayız. Ama sizin hastalarınıza yardımcı olabilmemiz için yine de bizimle iletişime geçmeniz hastalarınız hakkında bilgi vererek hastanız için en doğru yatağın hangisi olduğu konusunda yardımcı olabilirsiniz. Firmamızda her hasta tipine uygun hasta yatakları yine uygun fiyatlar ile hasta yatağı kiralama işlemi bunun yanında hasta yatağı karyolası bulunmaktadır.

Bakıcılarınızın, hastalarınızın durumunu olumlu yönde etkileyecek olan yataklarımızın yanında hastalarınız için serum takabileceğiniz aparatlar, bunun yanında kriz geçirebilecek hastalarınız için güvenliklerini sağlamak amaçlı güvenlik kemerleri, hastaya yemek yedirirken çekilebilir, takılabilir korkulukları bulunan oldukça güvenli konforlu ve uzun ömürlü yataklarımız mevcuttur.

Hasta Yatakları Hangi Tercihlere Göre Kriterlere Ayrılırlar?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön