Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Hasta Yatakları İmalatı

hasta yatagi ile tedavi

Yatağa bağımlı olan insanlar, geçici bir süre yatağa bağımlı kalmak zorunda olan hastalar için tasarlanmış hasta yatakları, hastalar için olduğu kadar hasta yakınları içinde çok önemli bir ihtiyaç. Hastalar hastalıkları süresi içinde kendilerini güvende hissetmek isterler. Hasta yatakları hastaya her türlü ihtiyaçlarının rahatça karşılanabileceği imkanlar sunmaktadır.

Hasta Yatak Çeşitleri

Hasta yatakları imalatı yapan firmalar her türdeki hastalar için çok değişik fonksiyonlara sahip yataklar üretmektedirler. Hasta yataklarının en önemli özelliklerinden biri ergonomik oluşlarıdır. Hasta yatakları tekerlekleri sayesinde rahatlıkla hareket edebilme özelliğine sahiptir. Hastanın almak istediği pozisyona göre ayarlanabilir olmaları hasta ve yakınları açısından çok önemli ve gerekli bir konfor sunmaktadır. Hasta yatakları imalatı hastaların ihtiyaçları ölçüsünde gelişmektedir. Hastanın durumuna göre her türlü hasta karyolası ve yatağı bulmanız mümkündür. Manuel kullanıma sahip, elektrikli ve motor gücüyle hareket eden, lazımlığı kendinden olan, anti bakteriyel özelliğe sahip olan hasta yatak çeşitleri mevcuttur. Hasta yatakları hastaların durumuna göre satın alınabildiği gibi hastaların iyileşme sürelerine göre kiralama da yapılabilmektedir. Hasta yatakları imalatı yapan üretici firmalar hastaneler içinde tercihe göre hasta yatakları imalatı yapmaktadırlar.

Manuel hasta Yatakları

Manuel yataklar hasta yakınları tarafından elle, güç kullanılarak hareket ettirilen yataklardır. Bu modellerin fiyatları otomatik yataklara göre daha ekonomiktir.

Elektrikli Kumandayla Çalışan Hasta Yatakları

Bir veya daha fazla motoru bulunan hasta yatakları kumanda edilebilir ve çok kullanışlı olan yataklardır. Hasta açısından tam bir konfor sağlamaktadır. Fiyat olarak biraz daha pahalı olan bu yataklar en çok tercih edilen modellerdir.

Lazımlıklı hasta Yatakları

Bu yataklar daha çok yaşlılarda ve felçli hastalar için tercih edilen yatak modelleridir. Tuvalet ihtiyaçlarını da yatakta sağlayabilecekleri donanıma sahip yataklardır.

Anti Bakteriyel Özelliğe Sahip Yataklar

Bu yatak modelleri daha çok uzun süreli kullanımlarda tercih edilen modellerdir. Anti bakteriyel özellikleri sayesinde kolay temizlenebilen ve bakteri barındırmayan yatak modelleridir.

Hastanın iyileşme sürecinin hızlandırılması ve hastalık süresince hastanın rahat etmesinin sağlanması son derece önemlidir. En fazla konfora hastaların ihtiyacı vardır. Sağlıkla kalın.

Hasta Yatakları İmalatı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön