Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Hasta Yatakları Tuvaletli Fiyatları

hasta yatagii

Hasta yatakları, hastaların hastalık türüne, uzun süreli ya da kısa süreli tedavi durumlarına göre farklı özelliklerde ve farklı teknolojik bileşenlerden ibaret olarak üretilmişlerdir. Tuvaletli/tuvaletsiz hasta yatağı hastaların ihtiyaçlarına göre tasarlanmış medikal yatak türleridir. Doğrudan hastanın hastalık seviyesi, şiddeti ve uzun süreli tedavi durumuna göre birçok özelliğe sahip medikal ürünler olarak tasarlanan bu yataklar, hastanın hareket kabiliyeti kolaylaştırıcı, katlanabilir nitelikte, yatak çevresinde düşmeyi engelleyici korkuluklarla desteklenmiş, motorlu/motorsuz sistemle hareket kabiliyeti kazandırılmış, lazımlıklı veya lazımlıksız gibi tuvalet ihtiyacını gidermede kolaylık sağlayan, güvenli, hijyenik ve kullanışlı modeller olarak karşımıza çıkmaktadır.

Lazımlıklı Hasta Yatakları

Tuvaletli Hasta Yatağı Özellikleri

Tuvaletli hasta yatakları, isminden de anlaşılacağı üzere hasta birinin uzun süre yatağa bağımlı olmasından ya da felç gibi hareket kabiliyetini kısıtlayan rahatsızlıklar nedeniyle kullanılan bir yatak çeşididir. Hastanın vücudunda oluşan komplikasyonlar nedeni ile veya geçirilen kazalar ya da felç gibi rahatsızlıklar hareketi zorlaştırmaktadırlar. Bu tür hastaların tek başına veya yardım alarak tuvalet ihtiyaçlarının giderilmesinde büyük kolaylık sağlamaktadır. Normal hasta yataklarından farkı ise hastanın birçok ihtiyacının giderilmesinde imkân sağlayacak nitelikte tasarlanmış olmalarıdır. Lazımlıklı hasta yataklarında hasta yatağından kalkmadan tuvalet ihtiyacını giderebilecek şekilde dizayn edilmiştir.

Pratik Tuvaletli Hasta Yatakları

Hastanın tuvalet ihtiyaçlarını giderebilmesini kolaylaştırmak için üretilen tuvaletli hasta yataklarında tuvalet için boşluk bulunmakta, bu sayede hasta bezinin kullanılmasına gerek duyulmadan lazımlık kullanarak tuvalet ihtiyacının giderilmesi sağlanır. Tuvaletli hasta yatakları kullanılarak hastanın fiziksel olarak yorulması engellenir.

Pratik Tuvaletli Hasta Yatakları

Hasta yataklarının tuvaletli olması özelliği yanında bu yatak türleri standart hasta yataklarında mevcut olan özelliklerden eksiği bulunmamakta ilave olarak avantajları olan yataklardır. Teknik özellikler ise, yatağın baş, bel ve ayak kısımlarında yer alan mekanizma ile eğim açılarının ayarlanabilir nitelikte olması, yatak yüksekliğinin düşürülmesi ve ya yükseltilmesi vb.dir. Tedavi sürecinde kullanılan tıbbi malzemelerin asılabileceği aparatların yer alması gibi özellikleriyle tedavi sürecini kısaltmakta ya da hasta yatalak bir durumda ise uzun süre rahat etmesini sağlamaktadır. Çeşitli teknik özelliğin yer aldığı bu yataklar özelliğine göre fiyatları da değişmektedir. Hasta yatakları tuvaletli fiyatları gelişen teknolojinin sunduğu olanaklar doğrultusunda değişmektedir. En uygun fiyatları firmamızda bulabilir ve temin edilmesinde gerekli kolaylığı bulabilirsiniz.

Tuvaletli Hasta Yataklarında Hijyen Durumu

Uzun süre tedavi gören yatalak hastalar veya hareketi kısıtlayıcı rahatsızlığı olan hastaların bu yataklarda yatacakları süre göz önünde tutulduğunda, sağlık açısından riskin olup/olmayacağı, hastanın tuvalet ihtiyacını giderdikten sonra sağlık açısından hastayı rahatsız edecek ve tedaviyi zorlaştıracak nedenlerin bulunup/bulunmayacağı konusu hem hastayı hem de bakıcıları endişeye sevk etmektedir. Bu yatak türlerinin tuvaletli olması sağlık açısından hijyen durumu bir sorun olabilir endişesini akla getirmektedir. Ancak bu yatak türlerinde bu sorun olmamakla birlikte, hijyen açısından olumsuz etkisi olmayacak şekilde tasarlanmış olup, lazımlık vasıtasıyla değişim yapılabilmekte, sızıntı yapmayan ve koku önleyici nitelikte olarak pratik kullanım imkanı sunmaktadırlar.

Temizlik Kolaylığı

Yatak örtüsü/kılıfı rahatlıkla değiştirilebilir. Anti bakteriyel bir yapıya sahip olarak üretilen bu yatak modelleri kolay bir şekilde temizlenebilir. Lazımlığın çıkarılması kolay ve pratiktir. Hastaların günlük bakımları rahatlıkla yapılabilecek şekilde tasarlanan tuvaletli yataklar, bakterilerin çoğalmasını engelleyici niteliktedir. Bu yataklarda temizliğinin pratik olması sebebiyle hasta yakınlarına ve hasta bakıcılara kolaylık sağlar.

Nasıl Temin Edilebilir?

Tıbbi uzmanların görüşleri doğrultusunda geliştirilen, hastaların ve hasta yakınlarının hayat standartlarını yükselten ürünler olarak üretilen ve hizmete sunulan tuvaletli hasta yataklarının temininde ve en uygun fiyata alınmasında bir arayış bulunmaktadır. Hasta yatakları tuvaletli fiyatları konusunda geniş bir yelpazeye sahip olan bu yatak türlerinde en uygun fiyata en nitelikli yatak nasıl alınabilir sorusu müşterilerin dikkat ettiği bir husustur. Birçok teknik özelliğe sahip olarak hizmet sunulan tuvaletli hasta yataklarının fiyat araştırması yapılırken birçok firmanın farklı fiyatlarla bu ürünleri satışa sundukları görülmektedir.

Uygun Fiyatlı Hasta Yatakları

Firmalar, kullanıcılara yönelik en uygun maliyetli ürünleri satmak için fiyat politikası belirlemişlerdir. Birçok ürün internet üzerinde veya firmalar üzerinden satışa sunulmaktadır. Hasta yatakları tuvaletli fiyatları konusunda firmamızdan birçok ürün hakkında bilgi edinebilir ve bütçenize uygun hasta yatağı temininde gerekli tüm bilgilere, fiyatlara sahip olabilirsiniz. Bu konuda güvenilir, doğru, hızlı ve pratik bilgileri sunmakta öncü tercihiz. Fiyat konusunda bizden hizmeti alabilirsiniz.

Hasta Yatakları Tuvaletli Fiyatları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön