Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Hasta Yatakları Ve Yüksek Kalite

hasta yatagi haskar

Hayatımızda belli süreler duraksamalar yaşar ve bir başkasının yardımına ihtiyaç duyarız. Doğum sonrası ya da ciddi bir ameliyat sonrası, kalça kırığı sonrası gibi sebepler ile hasta yatağında dinlenmek ve başkasının bakımı ile hızlıca iyileşme sürecine girmek isteyebiliriz. Hastalık olarak adlandırılan durumlarda hastanın kısa sürede sağlığına kavuşması, var olan sağlığın korunması ve konforlu bir uyku çekmesi için farklı modellerde hasta yatakları tasarlanır ve kullanıcılarının hizmetine sunulur. Hastaların bakımı doğru hasta yatağı seçimi sonrası kolaylaşır ve daha hızlı sürede iyileşmesi sağlanır. Satın almak istediğiniz hasta yataklarının bazı özelliklere sahip olması gerekir.

Hasta Yataklarında Olması Gereken Özellikler

Hasta yatakları tekerlekli olmalı ve tekerlekler kilitlenme özelliğine sahip olmalıdır. Basınç yaraları uzun süre aynı pozisyonda yatan kişilerde kızarıklık ile oluşan ve önlem alınmadığında daha da derine işleyen bir tür yara açılmasıdır. Bası yarasının oluşumunu önlemek tedavi etmekten daha kolaydır. Bu sebeple vücutta oksijen dolaşımını destekleyen ve basınç yarası olumunu önleyen havalı yatak kullanmak doğru bir karar olacaktır.

Firmamız hastanın kaliteli bakım almasını sağlamak için farklı modellerde hasta yatakları satmakta ve hastanızın kısa sürede sağlığına kavuşması ve hasta bakımını kolaylaştırmak amacı ile yeni modellerin tasarımına devam etmektedir.

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetimiz

Hasta yatakları fiyatları hasta yatağının özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Hasta yatağı satın almak ise bazen mümkün olmamaktadır. Bu sebeple firmamız hastaların kaliteli bakım almasına yardımcı olmak amacı ile hasta yatağı kiralama hizmeti sunmaktadır. Hasta yatağı kiralama hizmetimizden faydalanarak bütçenizi koruyabilir ve kısa süreli hasta yatağına ihtiyaç duymanız durumunda bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Hasta Yatağı

Sağlık İçin Teknolojik Destek

Hastalık, kaza ve sakatlıklar, insan yaşamında hemen her dakika yaşanması muhtemel durumlardır. Bunlar; kişiden kişiye ve durumdan duruma etkisi değişiklik gösteren sonuçlar doğurabilir. Bazı hastalıklar ve sakatlıklar, hafif etkilere sahip olup, kişiyi günlük hayat aktivitelerinden geçici olarak alıkoymaktadır. Bu tür durumlarda ise hafif bir tedavi yanında evde sıradan bir yatak veya kanepe istirahati ile yaşanılan rahatsızlık çabucak atlatılmaktadır. Ancak doğuştan veya sonradan yaşanılan bazı istisnai durumlarda hem geçici hem de yaşam boyu kalıcı olarak özel bakım gerektiren sonuçlar ortaya çıkabilmektedir. İşte bu gibi durumlar için hasta yatağı gibi özel olarak tasarlanmış tıbbi cihazlar kullanılması gerekir.

Kimler Hasta Yatağı Kullanmalıdır?

Hasta yatakları; vücudunun belirli bir bölümü veya tamamını geçici veya kalıcı olarak hareket ettirebilme yeteneğini kaybetmiş kişiler için tıbbi mühendislik araştırmaları sonucu özel olarak tasarlanıp üretilmiş yataklardır. Bu yataklar, sıradan yataklardan farklı özelliklere sahiptir. Yataktan çok tıbbi bir cihaz olup, kişisel ihtiyaçlarını kendi başına gideremeyen kişilerin hayatını kolaylaştırmak amacıyla üretilmiştir. Sıradan yataklar gibi sabit ve sadece yatay konumda olmayıp, bünyesinde bulunan elektrik motorları sayesinde herhangi bir fiziksel güç gerektirmeden kumandası aracılığıyla yatağın belirli bölümleri hareket ettirilebilmektedir. Örneğin kemik kırıklarında ayağın yukarıda tutulması gerektiği pozisyonda bu yataklar, belirli bir açıyla kaldırılabilir, alçaltılabilir ve bu pozisyonda sabitlenebilirler.

Hasta Yataklarının Maliyeti Nedir?

Hasta yatağı fiyatları; ihtiyaç duyan kişiler ve ailelerin ekonomik durumları göz önünde bulundurularak her bütçeye uygun üretilmektedir. Ayrıca geçici olarak ihtiyaç duyulması veya satın alınmak istenmediği durumlarda da hasta yatağı kiralama hizmeti verilmektedir. Yaşanılan rahatsızlığa ve ihtiyaçlara göre üretilen hasta yatakları arasında; havalı, kumandalı, lazımlık aparatı takılabilen, ev tipi ahşap modeli ve çocuk için hasta yatağı gibi pek çok model bulunmaktadır. Türkiye’nin her yerine ücretsiz bir şekilde teslim edilen bu yataklar için evlerde yatağın montaj hizmeti de verilmektedir. Üretimlerinde son derece kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanılmış olup, yatağın kendisi için 2 yıllık garanti ve yedek parça konusunda ise 10 yıllık garanti verilmektedir.

Hasta Yatakları Ve Yüksek Kalite

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön