Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Hasta Yatakları

hasta karyolasi korkuluk

Hasta Yatakları Emek Yatak’da Kaliteli Ve Ekonomik

Ergonomik dizayn ve ekonomik fiyatlı hasta yatakları denince ilk akla gelen firmalardan birisi Emek Yatak… Sağlık ekipmanları sektöründe hasta karyolası imalatçısı olarak imza atan Emek Yatak, bugün İstanbul ve tüm ilçelerine hasta yatağı kiralama ve satış hizmeti veriyor. Hastane yatağı imalatını Türk ve dünya standartlarında yapan firmamız, üretim için tüm yeterlilik sertifikalarına sahiptir. Bunlardan TSE ve CE belgelerimizi örnek olarak gösterebiliriz.

Hasta Yatakları Fiyatları

Satılık hasta yatakları ve kiralık hasta yatağı İstanbul ve diğer Türkiye illerinde firmamız bayilerince ihtiyaç sahipleriyle buluşturuluyor. Sağlam bir hasta yatağı ekonomik fiyatlarla satışa sunulduğunda elbette ki alıcısına çok çabuk ulaşıyor. Fiyatlarımız aynı sektörde iş yapan diğer firmaların fiyatlarına göre oldukça düşüktür. Bunun sebebi ise ürünlerimizin kalitesi değil tamamen firmamızın üretici bir firma olmasıdır.

Hasta Yatağı Modellerimiz

Yaşadığımız çağın ihtiyaçlarını karşılayacak yeterlilikte ve konforlu olarak üretimini yaptığımız hasta yatağı modellerimiz çeşitli kategorilere ayrılmaktadır. Bu kategoriler: Dual motorlu ve piston motorlu hasta yatakları olarak ikiye ayrılırlar. Dual motorlu hasta yatakları kategorisindeki ürünlerimiz; 2 motorlu ekonomik hasta yatağı, antibakteriyel hasta yatağı, ev tipi ahşap hasta yatağı, lazımlıklı hasta yatağı olarak sıralanabilir. Piston motorlu hasta yatakları kategorisindeki ürünlerimiz ise; 3 motorlu hasta yatağı, 4 motorlu hasta yatağı ve ithal Alman days casa hasta yatağı olarak sıralanabilir.

Hasta Karyolası İçin Sünger Ve Havalı Yataklar

Hasta karyolası üzerinde hastanın yattığı sünger hasta yatakları da firmamızda çeşitli ortopedik özelliklerde üretilmektedir. 4 parçalı yatak, lazer kesim yatak ve visco yatak bunlara örnek olarak gösterilebilir. Kalite ve sağlamlık olarak tavsiye edebileceğimiz yataklar ise lazer kesim ve visco yatak olarak iki çeşittir. Havalı hasta yatakları ise uzun süre yatan hastalar için özel olarak üretilerek bası yaralarından hastayı korumak amaçlı kullanılırlar. Havalı yatakları da baklava dilimli, boru tipi ve pozisyon veren havalı yataklar olarak üç ana gruba ayırabiliriz.

Sonuç olarak firmamız hasta yatakları kategorisinde çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Firmamızda imal edilerek satışa sunulan tüm yataklar ve aksesuarları 2 yıl garantili ve 10 yıl yedek parça garantilidir. Ürünlerimizi İstanbul’da ki satış mağazamıza gelerek veya internet sitemize girerek inceleyebilirsiniz. Hasta yatağı fiyatları konusunda sorularınız için iletişim sayfasındaki telefon numaralarımızdan bizi arayınız.

Hasta Yatakları
Başa dön