Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Hasta Yataklarımız Sağlığınıza Amade

ekonomik boru tipi havali yataklar

Firmamız uzun yıllardır hasta yatağı hizmeti vermektedir. Hastalarımız bizim için çok önemlidir ve bizler onların sağlığı için elimizden geleni yapıyoruz. Hasta yatakları son derece özel yataklardır. Hasta kişiler de özel bakıma ihtiyaç duyduğu için her konuda rahat etmeleri gerekir. Üretmiş olduğumuz hasta yatakları son derece ortopediktir ve aynı zamanda terlemeyi önleyicidir.

İçerisinde bulunan hava kanalları sayesinde hasta kişinin uzun süre yatakta yatması yüzünden terlemesi önlenir. Bu durumda hasta kişi kas ağrılarından ve hastalığının ilerlemesinden de kurtulmuş olur. Hasta yataklarımız tekerlekli olduğu için hastalarınızı istediğiniz yere götürebilirsiniz. Üretmiş olduğumuz hasta yatakları bakım evlerinde, hastanelerde ve kişilerin şahsi evlerinde rahatlıkla kullanılabilir. Hasta karyolası satın alınabileceği gibi aynı zamanda da kiralanabilir. Durumu ağır olan ve evinde hastasına bakmak isteyen bireyler de genelde firmamızdan havalı hasta yatağı kiralamayı tercih eder.

Hasta Yatağı Modelleri Nelerdir?

Firmamızın üretmiş olduğumuz hasta yatakları motorlu ve motorsuz olarak iki gruba ayrılır. Motorlu hasta yatakları 1 kademeli, 2 kademeli, 3 kademeli ve 4 kademeli olarak incelenir. 1 motorlu hasta yatakları ile hasta kişi yalnızca baş çevresini hareket ettirebilir, 2 motorlu hasta yatakları ile hasta kişi yalnızca baş ve sırt çevresini hareket ettirebilir, 3 motorlu hasta yatakları ile hasta kişi baş, sırt ve ayak bölgesini hareket ettirebilir. 4 motorlu hasta yatakları yoğun bakım ünitelerinde kullanılır ve asansörlü bir yapıya sahiptir. Motorlu hasta yatakları kumanda ile komut edilir. Bu kumanda yatağın yanında bulunabileceği gibi uzaktan da hareket ettirilebilir.

Hasta Yatağı Modelleri

Motorsuz hasta yatakları 2 kademeli olarak incelenir. Birinci kademe ile hasta, baş bölgesini hareket ettirir ve ikinci kademesiyle hasta baş ve sırt bölgesini hareket ettirir. Bu hareketlerde yatak yanında bulunan kol ile yapılmaktadır. Hastaların motorsuz hasta yataklarını kullanabilmeleri için sürekli bir bakıcıya ihtiyacı olmaktadır.

Hem kalite bakımından hem de konfor bakımından motorlu hasta yatakları motorsuz hasta yataklarına göre çok daha konforludur. Ayrıca motorlu hasta yataklarını kullanmak çok daha kolaydır.

Hasta Yataklarının İçerdiği Ek Özellikler

Hasta yatakları bazı ek özellikleri içerisinde barındırır. Bu özellikler arasında lazımlık ve duş alma yer alır. Lazımlık bulunan hasta yatakları sayesinde hasta kişi yerinden kalkmadan tuvalet ihtiyacını giderebilir. Bu sayede hasat bakıcısı da ağır bir hastayı yerinden kaldırıp tuvalete getirip götürmek zorunda kalmaz. Lazımlık özelliği bulunan hasta yatakları tuvalet ihtiyacının giderilmesi için gerekli tüm mekanizmaya sahiptir.

Duş alma özelliği bulunan hasta yatakları sayesinde hasta kişiler rahatlıkla ve istediği zaman duş ihtiyacını giderebilir. Hasta kişi duş almak istediği zaman hasta yatağı bir pompa sayesinde küvet haline getirilir. Hasta bakıcısı hastayı yerinden oynatmadan kolaylıkla hastayı yıkayabilir. Duş özelliği bulunan hasta yatakları da banyo ihtiyacı için gerekli tüm mekanizmaya sahiptir. Bu sayede durumu çok ağır olan hastalar konforlu bir şekilde banyosunu yapabilir ve yatak tekrar eski haline getirilebilir.

Hasta Yatakları

Hasta Yatağı Üzerine Kalitemiz

Firmamızın üretmiş olduğu hasta yatakları hastaların ihtiyacı olan her şey düşünülerek tasarlanmıştır. Hasta yataklarımız barındırdığı özellikler sayesinde hasta bireylerin hastalık sürecini en az sancı ile atlatmasını sağlar. %100 kaliteli olarak üretilmiş hasta yataklarımız 10 yıla kadar garanti kapsamı altında bulunur.

Hasta yataklarını firmamızdan sipariş ettiğiniz zaman uzman yetkili servislerimiz yatağı nereye istiyorsanız getirir ve gerekli kurulumu yaparak hastanızın bundan sonraki yaşantısında daha konforlu bir hayat sürmesini sağlar. Hasta yatağına ihtiyacınız varsa gözünüz kapalı bizi tercih edebilirsiniz.

Hasta Yatağı Fiyatları

Hasta yatağı fiyatları hasta yatağının barındırmış olduğu özelliklere göre farklılık gösterir. Örnek vermek gerekirse motorlu hasta yatakları motorsuz hasta yataklarına göre biraz daha maliyetlidir. Hasta yatakları ek özellik içerdiği zaman da fiyatlarda artış gözlenir. Ayrıca hasta yataklarımız kiralık veya satılık şeklinde fiyat tarifesine alınır. Uzun süreli kullanımlarda satılık hasta yatakları tercih edilirken kısa süreli hasta yatağı kullanımında kiralık olan yataklar tercih edilir.

Firmamız müşterilerine her konuda yardımcı olmaktadır. Gerek hasta yatağı kiralama dâhilinde gerekse kalitemiz hakkında bizimle görüşmek isterseniz firmamızı ziyaret edebilir ya da bizi irtibat numaramızdan arayarak gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

Hasta Yataklarımız Sağlığınıza Amade

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön