Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Hasta Yataklarına Büyük İlgi

hasta yataklari motorlu

Hasta yatağı, son zamanları gelişim göstererek sadece hastanelerde kullanılmayarak, hastalık nedeni ile her evde kullanılabilme özelliği sayesinde hastalara rahat ettirmektedir.  Bu yatağın amacı, tedavi sürecinde hastanın kendini güçlü olarak hissetmesini sağlamaktır. Hasta tedavi sürecinde, yatağa bağlı olma durumda bir takım rahatsızlıklar ile yatmaktadır. Hastayı rahatsız eden başlıca nedenleri ortadan kaldırmak için ortopedik ve içi tamamen hava ile dolan yataklar tasarlandı. Genel olarak havalı hasta yatağı sayesinde rahatsızlıkların önüne tamamen geçmeyi sağlamaktır. Geçmişte uzmanlar tarafından ileri ki yıllar için tasarlanacağı ve satın olarak alınacağı söylenmiştir. Hasta yataklarına büyük ilgi talep edilerek hastaların daha konforlu yatmasını sağlamaktadır.

Hasta Yataklarının Özellikleri

Hasta yatakları günlük yaşantımızda hastalar için tercih edilme sebebi haline gelmiştir. Hasta olan kişi  için hasta yatağını kullanımı son derece konforlu bir şekilde rahat etmesi için üretilerek büyük gelişim sağlamıştır. Örneğin; hastanın yataktan düşmemesi için yan taraflarda korkuluklar vardır. Hastanın istenilen pozisyona sokmak için ayarlanabilmektedir. Yatağı istediğiniz yere götürmek için tekerlekleri mevcuttur. Sabit bırakmak için iki tarafta ki mandallar ile tasarlanmıştır. Elektrikli model hasta yatağı sadece hastanelerde değil evlerde ve hastanın rahat edilebileceği her yerde kullanılması için farklı duruma gelmiştir. Hasta vaktinin çoğunu yatakta geçiriyor ise mutlaka hasta yatağı kullanması gerekmektedir. Çünkü hastanın daha sağlıklı yaşam biçiminin olmasını ve konforlu olarak sağlıklı olarak hastayı daha kısa sürede iyileşmesini sağlayabilmektedir.

Hasta Yataklarında Kiralama Tedaviye başlangıç süresi aşamasında ki hasta için, hasta yatağını kullanmayı gerektirecek hallerde sürecin olumlu yönde etkisini sağlamaktır. Hastalar için farklı özelliklerde ki hasta yatakları tedavi süreçlerine uygun bir şekilde seçilmelidir. Belirli bir süre tedavi gören hastalar için gerekli olan hasta yataklarına ihtiyaç duyulur. Bu hasta yataklarının maliyeti ne kadar orta seviyede olsa da herkesin bütçesi aynı değildir. Bu hizmeti size uygun olacak şekilde satın alma ve kiralık hasta yatağı olarak vermeye başladık. Satın alma haricinde kiralama yöntemine talep fazla olmaktadır. Bunun nedeni herkesin ekonomik durumu aynı olmamakla beraber, kiralama yöntemi daha cezbedici bir hale gelmiştir. 

Sağlıklı Yaşamda Büyük Olanak Sağlar

Bu yataklar farklı türde üretilerek hastanın türüne göre üretilmiştir. Yumuşak ve orta derece sert olan yataklar, tamamen hastanın bedeninin içeri gömülmesini önlemek için tasarlanmış bir şekle gelmiştir. Havalı hasta yatağı  klasik yataklardan daha yumuşak ve konforlu olması hastanın bedeninin rahat etmesini sağlamaktadır. Farklı açılardan pozisyon alma özelliğine sahiptir. Uzaktan kumandalı özelliğine sahip olan hasta yatakları el ile olarak ayarlanabilmektedir. Hastalar sabit bir şekilde yatmadan farklı yerlere oturabilirler. Yemek yiyebilir ve dilediği gibi ayaklarını açarak oturabilirler. Bakterilerin gelişmesine engel olarak anti bakteriyel özelliği ile olarak üretilmiştir. Ön önemli özelliği hasta zamanını uzun bir süre yatakta geçirdiği için vücudunda hasta yarası oluşmasını engellemektedir.

İkinci El Tercih Edilmektedir

Hasta yatakları hastanın temek ihtiyacını karşılamada başrol oynayan faktör olmaktadır. Sıfırı özellikleri bakımından biraz pahalı olsa da ikinci el hasta yatağı olarak da satın alınabilir. Sıfırdan bir farkı olmaksızın, temiz ve hastanın ihtiyacını gidermek için ikinci olarak satılmaktadır. Neden ikinci el satıyoruz? Hasta yakınları hastaların yatakta ne kadar süre içinde yatacaklarını doktorlar aracılığı ile gördüğü tedavinin kısalığına göre ikinci el hasta yatağı tercih edebilmektedir. Çünkü hem daha uygun fiyata gelmekte hem de hastalara destek olmaktadır. Bizler uzun yıllar bu sektörün içinde bulunmaktayız. İnsanlar artık satın aldıkları hasta yataklarını, ihtiyaç duymadığı andan itibaren ikinci el ürün olarak satmaktadırlar. Bizlerden alınma sebebi hijyenik açıdan daha temiz ve sağlıklı olmasıdır. Bizler bunun teminatını sizlere vermekteyiz.

Yatalak Hasta Yatağı Nedir?

Hastanın fiziki gücünün yerinde olmadığı ve fonksiyonel olarak hareket edememesidir. Bu tür hastalara bakmak oldukça zor ve zahmetlidir. Bakıcı ne olursa olsun hastanın temek ihtiyaçlarını sağlamak zorunda kalmaktadır. Hastanın ihtiyaçlarını karşılayacak türden yataklardan ziyade, hastaya bakan kişide hastaya iyi bakmalıdır. Yatalak hasta yatağı son zamanları donanımsal açıdan daha kapsamlı bir hale gelmiştir. Satın alma opsiyonu dışında ikinci el ve kiralanabilmektedir. Yatalak hasta yatağı hastanın tuvalet ihtiyacını karşılayacak türden donanımsal olarak daha kullanışlı hale gelmiştir. Yatalak hastaya bir nebzede olsa moral vermektedir. Buda hastaya verilecek en güzel ilaç olmaktadır.

Havalı Hasta Yatakları Neden Alınmalıdır?

Her hastaya farklı şekilde hitap eden hasta yatakları önemlidir. Yatağa bağlı olarak yaşayan felçli hastalar ve bilinci kapalı hastaların, yaşamlarını sürdürebilmesi için iyi bir bakıma ihtiyaçları vardır. Bedenen ve ruhen olarak kötü olan hastalara iyi bir motivasyon verilmesi gerekir. Hasta yatakları farklılık kazanarak havalı haline gelmiştir. Yatak tamamen hava ile dolmaktadır. Yatağın gizli bölümünde ses yapmayan motoru bulunmaktadır. Bu yatak elektrik ile çalışmaktadır. Hastanın sırt kısmının yara oluşmasını engelleyecek şekilde dizayn edilmiştir. Asıl amacı hastanın konforlu ve daha çabuk iyileşmesini sağlayacak türden üretilmiş olmasıdır.  Havalı hasta yatağı fiyatları oldukça makul bir fiyat olarak satılmaktadır.  

Özelleştirilmiş Hasta Yatakları

Hastanın türüne göre hasta yatakları farklı şekilde tasarlanmıştır. Genellikle yatalak hastaları ve yaşlı ağır hastalar için kullanılan yatak türü tuvaletli hasta yataklarıdır. Gizli bölümünde ki delik sayesinde hasta kalçaları ile otururcasına tuvalet ihtiyacını gidermektedir. Hem bakıcıyı yormadan hem de hasta yorulmadan tuvalet ihtiyacını karşılamaktadır. Bu hastayı mutlu etmektedir. Tuvaletli hasta yatağı fiyatları piyasada ki fiyat dengesinden gayet altında olmaktadır. Bizler bu yatakları dizayn ederken sizlerin bütçesini sarsmayacak şekilde hesaplı ve kullanışlı hale gelmesini sağladık. Bu sayede hem bütçenize uygun hem de hastanın daha rahat tedavi sürecinin sağlıklı olmasını ön plana çıkartmaktadır.

Hasta Yataklarına Büyük İlgi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön