Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Hasta Yataklarında Hangi Özellikler Bulunmalıdır?

hasta yataklari emek saglik

Hasta yatağı diğer yataklara oranla işlevi daha fazla olan yataklardandır. Aynı zamanda hareket etme durumu da oldukça yüksek olan yataklardandır. Hasta yataklarında kesinlikle yan korkuluğunun bulunması gerekmektedir. Yan korkuluğunun bulunmasının nedeni ise hastanın düşmesini engellemek aynı zamanda da hasta yakınında güven içinde hissetmesine yardımcı olmaktır. Hasta yatağının baş kısmının en rahat olması gereken yerdir. Bu nedenle de bulunan hasta yatağının anatomik bir yatak olması gerekiyor. Hasta yataklarının amacı hastanın rahat bir şekilde yatağa yatabilmesini sağlıyor durumda olması gerekmektedir. Hastanın kendi yatağını indirip yükseltebilmesi önemli bir detaydır. Aynı zamanda baş kısmını ve ayak kısmını da rahat bir şekilde ayarlayabilmesi de son derece önemlidir. Hasta yatağının havalı olan yataklardan seçilmesi tedavi süreci için önemlidir. Hastanın rahatsız olmasına neden olan herhangi bir durumun bulunmaması gerekmektedir.

Hastaların Hasta Yatağı Kullanmasının Nedeni Nedir?

Hasta yatakları sürekli yatmak zorunda kalan kişiler için oldukça önemlidir. Çünkü uzun süre yatmaları gerekmektedir. Bu nedenle de farklı rahatsızlıklar da meydana gelebilmektedir. Bu ortaya çıkacak olan hastalıkların önlenmesini sağlamak amacı ile tasarlanmış olan ürünler arasında yerini almaktadır. Bu nedenle de kesinlikle kullanılması gereken ürünler arasında yerini almaktadır. Hasta yataklarımız her hastaya uygun olması için farklı özelliklerde üretilmektedir. Ürünlerimizin iki motorlu, üç motorlu ve dört motorlu olmak üzere farklı çeşitleri de bulunmaktadır.

Kişilerin kendi hastalıklarına uygun olan bir ürünümüzü seçmesi daha hızlı bir şekilde iyileşmesine yardımcı olmaktadır. Ürünlerimiz hastanelerde, huzur evlerinde, evlerde ve daha birçok yerde kullanılabilecek şekilde üretilmiştir.

Hasta Yatağının Evde Kullanılmasının Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Hasta yatağının en önemli amacı hastanın bakımının kolaylaşmasını sağlamak aynı zamanda da hastanın rahat bir uyku uyumasını sağlamaktır. Bu konforun evde de sağlanması için ev tipi hasta yataklarını üretmekteyiz. Bu sayede kişiler uzun süre hastanede kalmak yerine kendi evlerinde tedavilerine devam edebilmektedirler. Hasta yatakları bir tek hastaların bakımını kolaylaştırmakla kalmayıp aynı zaman da hastaların güvende olmasını da sağlamaktadır. Bunun nedeni ise yan kısmına yapmış olduğumuz korkuluktur. Çünkü korkuluklar hastanın düşmesini engellemektedir. Ev tipi hasta yatağı modellerimiz hastaların konforlu bir uyku süreci geçirmelerini sağlamaktadır. Kişilerin rahat bir uyku uyuması hücrelerinin yenilenmesine yardımcı olmaktadır. Bu durum hastaların ruhen de iyi olmalarını sağlamaktadır. Hasta yataklarımızın görünüşlerinde de farklılıklar bulunmaktadır. deri olarak üretmiş olduğumuz hasta yataklarımız hem hastaların konforlu bir süreç geçirmelerini sağlamakta hem de göz zevkine hitap etmektedir.

Ev İçin Hasta Yatakları

Hasta Yatağının Sağladığı Olumlu Etkiler Nelerdir?

Hasta yataklarının sağladığı birçok avantaj bulunmaktadır. Hem sağladığı bütün avantajlar olumlu yönde etkisi göstermektedir. Hasta yatağı hastanıza pozisyon vermenize yardımcı olmaktadır. Hasta yatağı hem hastaya hem de hastaya bakan kişiye olumlu bir avantaj sağlamaktadır. Uzun bir süre tedavi görmesi gereken kişilerin sosyal hayatı büyük oranda kısıtlanmaktadır. Bu durumda kişilerin psikolojik olarak yıpranmasına neden olmaktadır. Bu nedenle de hasta yataklarımızı tekerlekli olarak üretmekteyiz. Bu durum hastanın yerini rahat bir şekilde değiştirilmesini sağlamaktadır. Hastanın camdan dışarıyı izlemesi bile sağlanarak hastanın kendisini daha iyi hissetmesi sağlanabilmektedir. Hasta yataklarımızda bulunan tekerleklerin kilitlenme özelliği de bulunmaktadır. Bu özellik hastanın güvenliğini sağlamaktadır. Yataklarımızın her iki tarafında da korkuluklar bulunmaktadır. Korkulukların her zaman ayakta tutulması hastanın yataktan düşmesini engellemektedir.

Hasta yataklarımızı çok fonksiyonlu olarak üretmekteyiz. Hasta yataklarımız da bulunan çok fonksiyon özelliği hastanın bakımının kolaylaşmasına yardımcı olmaktadır. Bu özellik sayesinde de hastanın iyileşme süreci hızlanmaktadır.

Hasta Yatakları Kiralanabilir Mi?

Hasta yataklarımızın kiralanma özelliği bulunmaktadır. Hasta yatakları fiyatları kiralandığı zaman daha uygun bir fiyata denk gelmektedir. Bu sayede hasta yatağı bütçeyi de sarsmamış olur. Firmamız hastaların sağlığını korumak amacı ile yataklarımızı üretmekteyiz. Yataklarımız sayesinde hastalara konforlu bir bakım alanı da sağlamaktayız. Üstelik yatağı kiralayarak bu durumu en uygun fiyatlarla sağlayabilmektesiniz. Hasta yatağının kısa bir süre kullanması gerekiyorsa hasta yatağının kiralanması en doğru seçenektir. Çünkü hastanın iyileşmesi durumunda hasta yataklarına olan ihtiyaç ortadan kalkmaktadır. Hasta yataklarımızın satın alınması ya da kiralanması durumunda da sizlere en iyi hizmeti vermeye devam etmekteyiz. Bizimle iletişime geçmeniz yeterli bir durum olmaktadır.

Hasta Yataklarında Hangi Özellikler Bulunmalıdır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön