Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Hasta Yataklarının İnsan Sağlığına Etkileri

modern hasta yatagi tasarimlari

Ev tipi hasta yatakları insanların sürekli olarak kullanacakları ürünler olabileceği gibi aynı zamanda sadece belli dönemlerde de yararlanılabilecek bir ürün modelidir. Farklı şekillerde tasarlanan hasta yatağı modelleri insanların vücut yapısı baz alınarak tasarlanan ürünlerdendir. Hijyenik malzemeden üretilen bu yataklar vücudun şeklini alarak zamanla insan bedeninde yara gibi olumsuz şekillenmelerin meydana gelmesini önlemektedir. Firmamız tarafından üretilen hasta yatakları bu bakımdan son derece yüksek standartlar taşımakta ve her durumda insanlara aradıkları konforu sunmaktadır. Birçok farklı özelliği aynı anda bünyesinde barındıran yataklarımız hastaların gün içerisinde daha rahat bir şekilde yatma ve oturma pozisyonu elde etmesini sağlamaktadır.

Yatak Modellerinde Teknolojiye Uygun Tasarımlar

Hasta karyolası olarak hizmete sunulan modellerimizde sürekli olarak daha yeni bir ürün bulabilme imkanınız bulunuyor. Hastalık sırasında insanların ağrılarını azaltan, vücut yaralarının oluşumunu engelleyen ve rahat bir hareket kabiliyeti sunan bu yataklar insanların zor zamanlarında kurtarıcısı olan tasarımlardır. Havalı ve otomatik yatak modelleri uzun süre yatmak zorunda kalan hastalar için büyük bir önem taşıyor. Her zaman kullanılabilecek olan yataklar insanların sağa sola çevrilmesinde ya da baş kısmının yukarı kaldırılmasında son derece etkili ürünlerdir. Hasta yatağı fiyatları da bu anlamda farklılıklar gösteriyor. Çok donanımlı olan hasta yataklarımız fiyat olarak biraz daha yüksek olurken manüel tipteki yatakların fiyatları biraz daha uygun olabiliyor. Ancak her durumda hastanın rahat etmesini sağlıyoruz.

Hasta Yatağı Modeller

Yatak Tasarımlarının Hasta Yakınlarına Etkisi

Üretimlerimiz yalnızca hastanın rahat etmesi açısından önem taşımıyor. Aynı zamanda hasta yakınlarına da son derece yardımcı olacak şekilde tasarlanıyor. Tüm modellerimiz insanların yaşam kalitesini yükseltmek adına hazırlanıyor. Firmamız insanların hastalık durumuna ve yatış süresine göre hasta yatağı kiralama hizmeti de veriyor. Kiralanacak yatak kapasitesini, özelliklerini bizlere bildirdiğiniz takdirde hastanız için en uygun olan modeli seçerek evinize getiriyoruz ve kurulumunu en hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz. https://www.hasta-yataklari.com linki üzerinden tüm yatak modellerimizi inceleme imkanınız bulunmaktadır. Aynı zamanda yatakların satın alma ve kiralama olanakları hakkında da bizlerle detaylı olarak iletişim kurabilirsiniz.

Hasta Yataklarının İnsan Sağlığına Etkileri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön