Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Hasta Yataklarının Teknolojik Özellikleri

hasta yatagi ahsap model

Özel tasarımlar ile tasarlanıp, ileri teknolojinin tüm imkânları ile üretilen hasta yatağı kurumsal firmamız tarafından kiralama ya da satın almak seçenekleri ile kullanımınıza sunuluyor. Son zamanlarda yalnızca hastanelerde değil, aynı zamanda ev tipi modelleri ile de kullanımın yaygın hale gelen hasta yataklarının tercih edilme noktasında birden fazla etken rol oynuyor. Yalnızca hastanın sağlığı ya da rahatlığı dışında hasta yatkınlarına da hasta bakım ve tedavi sürecinde oldukça etkili olan hasta yatakları ileri teknoloji sayesinde daha da iyi ve fonksiyonel modelleri ile sağlık sektörüne sunuluyor.

Hasta Yataklarının Kullanılmasının Önemli Nedenleri

Hasta yataklarını kullanılmasını başlıca nedenleri hem hastanın hem de hasta yakınlarının tedavi süreçlerini rahat ve konforlu şekilde geçirebilmelerine olanak sağlamsıdır. Bu ürünler hareket edebilme, oturma, doğrulma sağa solla dönme gibi çeşitli fonksiyonel özelliklerine sahip olması dışında hastanın yatış sırasında vücut ile yatak arasındaki basınçtan ya da sürtünmeden kaynaklı terleme cildin tahriş olması ve bası yarası gibi sorunların oluşmasını engelliyor.

Pratikliği İle Ön Plana Çıkan Hasta Yatakları

Normal yataklara göre oldukça farklı yapıya ve tasarıma sahip olan hasta yatakları pozisyon alabilme gibi pratik özelliği ile ön plana çıkıyor. Pozisyon alabilme özelliğine sahip olması sayesinde hasta bakıcılarına ve sağlık personellerine pratiklik kazandıran bu yataklar ev tipi modelleri ile de evlerde de kendine yer edinmiştir. İhtiyaç halinde tek tuşla hastayı oturma pozisyonuna getiren bu yataklar yürüyebilmen tekerlekleri sayesinde bir yerden başka bir yere kolay bir şekilde konum değiştirebiliyor.

Yoğum Bakım Yatakları Ve Özellikleri

Yoğum bakım hasta karyolası ile kullanımınıza sunulan hasta yatakları hastanın konforu ve güvenli yatış sağlaması için her türlü güvenlik önlemleri ile donatılmıştır. Hastanın yatarken yataktan düşmemesi için her iki tarafında korkuluklar bulunan bu yatakların ev tipi modelleri anti-bakteriyel ve dört tekerli hidrolik sistemli tekerlekleri ve 150 kg kadar insan taşıyabilme kapasitesine sahiptir.

Ev Tipi Hasta Yatakları Modelleri

İsminden anlaşıldığı gibi ev tipi hasta yatakları evlerde hastası olanların kullanabileceği bir tür yataktır. Tedavisi evde edecek ya da felç olmuş hastalar ile yaşlıların kullanabileceği şekilde özel olarak tasarlanmış bu yataklar teknik donamım v e özelliklere sahiptir.  Genelde dual motorlu ya da iki motorlu olarak tasarlanan bu yataklar ihtiyaca göre 3 ya da 4 motorlu olarak da tasarlanmaktadır. Sahip olduğu motorlar sayesinde yatağın ayak ve baş kısımları hareket edebiliyor.  Bu sayede hasta yemek yerken su içerken ya da sırt kısmı ağrıdığında insan gücü uygulamadan ve hastayı zorlamadan saniyeler içinde kumanda ile oturma pozisyonuna gelebiliyor. Bu modeller arasında hastanıza uygun hasta yatağı seçimi yaparken hastanızın sağlık durumu, boyu ve kilosu gibi huşular göz önünde bulundurursanız hasta yatağı seçimlerinizde doğru ürün bulmanız daha kolay olacaktır.

Farklı Kapasitelere Sahip Yatak Seçenekleri

Firmamız bünyesinde kullanımınıza sunulan hasta yataklarının motor tipinin kapasitesi ve gücü hastanızın ağırlığına yetersiz kalması durumunda farklı güçte motor ile değişim yapılarak hastanızın ağırlığına göre tasarlanmaktadır. Bunların dışında hasta yataklarını lazımlıklı ve lazımlıksız olarak tasarlanıyor. Herhangi nedenden dolayı kalkması yasak olan hastalar ya da felçlileri yerinden kalkmadan tuvalet ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için orta kısımların boşluk olarak hasta yatakları bu sayede hastanın bez kullanımını minimize etmektedir.

Ev Tipi Hasta Yatakları

 Ev Tipi Hasta Yataklarını Nereden Bulabilirim?

Ev tipi hasta yatakları, hastanesi tipi hasta yatakları ya da havalı hasta yatağı ve araç gereçleri gibi ihtiyaç duyduğunuz medikal ürünlerini kurumsal firmamız tarafından uygun fiyatlar ile temin edebilirsiniz. Hasta yatağı kiralama ya da hasta yatağı satışı gibi farklı hizmet seçenekleri ile faaliyet gösteren kurumsal firmamız müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile ürünlerine uygun fiyat politikası uyguluyor. Hasta yataklarını almaya gücü yetmeye ya da kısa süreliğine ihtiyaç duyan hasta ve yakınları için hasta yatağı kiralama hizmeti sunan kurumsal firmamız ücretsiz montaj hizmet seçenekleri ile yatağın kurulumunu bizzat kendisi yapıyor.

Çözüm Odaklı Hasta Yatağı Modelleri

Firmamız bünyesinde bulunan bütün motorlu hasta yatakları elektrik kesintilerine ve enerji kaybına ve hastanızın ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi, çözüm olanakları ile tasarlanmıştır. Hasta yatağı fiyatı ya da hasta yatağı modelleri hakkında bilgi almak ya da sipariş vermek için kurumsal firmamız ziyaret ederek satış uzmanlarımızda ile görüşebilirsiniz. Uzman personelleri ve yenilikçi çözüm olanakları ile faaliyet gösteren kurumsal firmamızın hasta yatağı seçimi konusunda da sizlere her türlü desteği sunuyor.

Hasta Yataklarının Teknolojik Özellikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön