Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Hastalara Konforlu Bakım Sunan Hasta Yatakları

konforlu yatak cesitleri

İnsan bedeni sindirim sistemi, hareket sistemi gibi birçok sistemin bir araya gelmesinden oluşur. Sistemlerden birinin hasar görmesi insan vücudunun etkilenmesine ve yatağa bağımlı yaşamasına sebep olabilir. Bir yerden düşerek ayağını kıran bir kişi uzun süre yatak içinde bakıma ihtiyaç duyabilir. Aynı şekilde zihinsel engelli doğan bir bireyin bakımı zor olur ve bu konuda yardımcı olacak ve konforlu bir hayat sürmesini sağlayacak bir hasta yatağı kullanmak hasta ve bakımı ile ilgilenen bireyler için çok önemlidir. Günümüzde yatak içinde bir süre bakım görmesi gereken bireyler için kaliteli ev tipi hasta yatakları üretilmektedir. Hastalar için güvenli, konforlu ve pozisyon vermeye yardımcı bir hasta yatağı kullanmak çok önemlidir.

Hastalar İçin Çok Fonksiyonlu Hasta Yataklarımız

Hasta Yatağı Çeşitleri

Firmamız hastaların daha hızlı bir şekilde iyileşmesi ve ihtiyaç duyduğu bakımı yüksek kalite anlayışı ile sunmak amacı ile farklı modellerde çok fonksiyonlu hasta yatakları üretmektedir. Hastaların bakımı için tasarladığımız hasta yataklarımızı ulaşılabilir fiyatlar ile kullanıcısının hizmetine sunmaktayız. Tüm hasta yataklarımız tekerlekli olup istenilen yere kolaylıkla yerleştirilmektedir. Aynı şekilde hasta yataklarımızın tekerlekleri kitlenerek istenilen ortamda sabitlenme özelliği taşımaktadır. Hastanın istemsiz hareketler sonucu düşmemesi için her iki yanında da korkuluklar bulunmaktadır. Hasta yataklarımız yüksek ağırlıkları taşıma kapasitesine sahiptir. Hasta yataklarımız farklı modellerde üretilmiş ve en çok tercih edilen modelimiz deri görünümlü hasta yatağımızdır.

Hasta karyolası çeşitlerimize serum tedavisinin karşılanması için portatif serum askılığı takılabilmektedir. Aynı şekilde saç yıkamak için portatif mini küvet ve idrar sondası içinde askılık. Hastaların uzun süre aynı pozisyonda yatması sonucu basınç yarası oluşmaktadır. Bu yaraların oluşmasını önlemek amacı ile vücut temasında masaj etkisi oluşturan havalı yatak satışı yapmaktayız.

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetimiz

Hastalarınızın uzun süreli yatak içinde bakımı için hasta yatağı satın almanız doğru bir karar olacaktır. Ancak kısa süreli hasta yatağına ihtiyaç duyulması halinde hasta yatağı kiralamak en doğru karar olacaktır. Hasta yatakları fiyatları kalitesi ve özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Hasta yatağı satın almak bütçeyi sarsabileceği için hasta yatağı kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Firmamızla iletişim kurarak ihtiyaç halinde kiralama süresini uzatabilirsiniz. Ev ekonomisine katkıda bulunduğunuz gibi bir süre sonra kullanmayacağınız bir eşyanın evde fazlalık konumuna düşmesine müsaade etmemiş olursunuz.

Hastalara Konforlu Bakım Sunan Hasta Yatakları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön