skip to Main Content

Hastam İçin Nasıl Bir Yatak Almalıyım

Bireylerin hasta yatağı seçimi yaparken dikkat etmeleri gereken en önemli unsur yatağı kullanacak olan hastanın durumudur. Hastanın durumuna en uygun olan hasta yatağı seçilmesi gerekmektedir. Bazı hastaların geçici bir süre için hasta bakım yatağı ihtiyacı olurken bazı hastalar ömür boyu kullanmak için hasta bakım yatağı almaktadır. Hastanın yaşı da hasta yatakları alırken önem arz etmektedir. Çocuk ve ya yaşlılar içinde bu yataklar alınabildiği için model seçilirken hastanın yaşı, sağlık sorunu dikkate alınarak yatak alınmalıdır. Bu şekilde hastanın hayatı daha kolaylaşacak ve günlük rutinlerini yapmasına olanak sağlanmış olacaktır.

Firmamız aracılığı ile en uygun hasta yatağı modellerine ulaşılabilmektedir. Müşterilerimize sunduğumuz hasta yatakları seçeneklerinde farklı fiyat avantajlarını da birlikte sunmaktayız. Her bütçeye uygun hasta bakım yatağı seçeneklerimiz bulunmaktadır. Müşterilerimize tavsiyemiz güzel ve konforlu hasta yatağı almak için motorunun kaç tane olduğu mutlaka öğrenilmelidir.

Hasta Yatakları
Hasta Yatakları

Motor özelliğinin birden fazla olduğu hasta bakım yatağı fiyatları da değişiklik göstermekte ve belli oranlarla artmaktadır. En az iki motorunun olduğu hasta yatakları tercih edilmelidir. Hem fiyat açısından kişilere kolaylık sağlayacaktır hem de kişilerin hayatlarının devamını kolaylaştıracaktır. Değişik açılar oluşturabilen ve hastanın günlük yapacağı işler olan; yemek yemek ve ya ilaçlarını içmek gibi işlerde değişik formlara giren hasta yatakları seçeneklerini firmamız sunmaktadır. Bunların yanı sıra asansörlü ve üç motorlu yatak seçeneklerini de yine firma olarak sunmaktayız.

Ek Ürünler Kapsamında Hasta Yatağı Fiyatlarımız Nasıl Değişiyor

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yataklara farklı eklemeler yapılması durumunda kullanılan ve eklenen malzemeyle alakalı olarak fiyatlar değişmektedir. Bazı hastalar için serum askısı kısmı, yemek masası ve ya yatağa devamlı surette bağımlı olan hastalarımız için tuvalet imkanı ve ya lavabo eklenmesi gibi durumlar hasta yatak fiyatlarında değişikliklere neden olmaktadır. Bu aparatların eklenmesi hatanın iyileşme sürecini olumlu etkileyecektir. Bu tür malzemelerin eklenmesi konusunda da tıpkı yatak üretimindeki iddialı olduğumuz gibi iddialıyız. Hasta yatağı satım hizmetimizin yanı sıra kiralama hizmetimiz ve teknik servis destek hizmetimiz de bulunmaktadır. Amacımız hem hastalarımıza hem de onlarla ilgilenen diğer bireylere kaliteli bir yaşam sunabilmektir.

Bilgi ve tecrübelerimizle ürettiğimiz birçok yatağı müşterilerimizin hizmetine sunmaktan kıvanç duyuyoruz. Kaliteli işçiliklerimizle hastanın konforunu sağlayabilmek adına tasarımlar geliştiriyoruz. Evde bakıma ihtiyaç duyan hastalarımız ev yataklarında ve ya çekyat gibi rahatsız edici yataklarda iyileşmeleri ve kendilerini iyi hissetmeleri oldukça zorlaşacaktır. Uygun fiyat seçeneklerimizden herkesin faydalanarak daha kolay bir hayat sürdürebilmesini isteriz. Üretimi yaptığımız yatakları yalnızca medikal şirketler ile müşterilerimize ulaştırmıyor; direkt olarak ulaştırabilmekteyiz. Kiralanan ve ya satın alınan hasta yataklarını evinize getiriyor ve hiçbir ekstra ücrete tabii tutmadan istenilen yere kuruyoruz. Daha az zahmetle daha fazla hizmet almayı sağlamaktayız.

Müşterilerimiz hangi yatak modeline ihtiyaç duyarlarsa bu modeli hazır olarak bulacaklardır. Günün her saati hizmetlerimize ulaşabilir ve ihtiyacınız olan yatağı sipariş edebilirsiniz. İşinde profesyonel ekip arkadaşlarımızla müşteri memnuniyetini yakalayabilmek ve yatak ile ilgili konularda hastalarımızın mağdur olmaması için titizlikle çalışmaktayız. Aynı zamanda hastalarımızın SGK’nın hasta bakım yatağı hizmetinden faydalanmalarına yardımcı olmaktayız. Kiralama ve satma hizmeti sunduğumuz hasta yatak çeşitleri;

Elektrikli Hasta Yataklarımız

Elektrikle kullanılmakta olan bu hasta yataklarımız elektrik kesildiğinde de işlevlerini yapabilsin diye bu hasta yataklarımızda 9 voltluk pil sistemi vardır, herhangi bir elektrik kesilmesinde bu sistem devreye girerek yatak kendinden beklenen işlemleri yerine getirebilmektedir.

İki Motorlu Hasta Yataklarımız

Firmamız bu kategoride birçok ürün üretmiştir. Çocuk hasta yatakları başta olmak üzere, ev tipi hasta yatakları ve iki motorlu hasta yatakları adı altında birbirinden farklı; çeşitli özelliklerde yataklar üretmekteyiz. 2 motorlu hasta yataklarının en önemli özellikleri baş ve ayak bölgelerinin kumanda ile hareket ettirilebilmesidir. Motor sayısı hareket ettirilebilen bölge sayısını da göstermektedir. Bu yataklarda iki tip motor kullanılır; bunlardan biri dual motor diğeri ise piston motor olarak adlandırılmaktadır. İki motorlu yatak modellerimize bakmadan yatak almamanızı öneririz.

Üç Motorlu Hasta Yataklarımız

Bu yatakların iki motorlu yataklardan farkı baş ve ayak bölge hareketlerinin yanı sıra hastanın yatağı daha rahat kullanabilmesi için bir düğme yardımıyla yukarı ve aşağı hareket ettirebilmesidir. Bakım ihtiyacı çok yüksek olan hastalar için kullanımı daha uygundur. Hastaya ve hastaya bakan kişiye kolaylıklar sağlamaktadır. Firmamızın bu yatak modelleri ile ilgili fiyat seçeneklerini incelemenizi tavsiye etmekteyiz.

Dört Motorlu Yataklarımız

Çok yüksek ağırlıkları taşıyabilecek nitelikteki bu modelimiz daha çok kilo problemi olan hastalarımızın tercih ettiği bir modeldir. Hastanın rahat hareket edebilmesi için yapısı diğer motorlu yataklara göre daha gelişmiştir. Hareket etmesi mümkün olmayan hastalarımızın kumanda sayesinde hareketini kolaylaştırmaktadır.

Firma Olarak Hasta Yataklarını Nasıl Üretmekteyiz

Yatak üretimi alanındaki en son teknolojileri kullanarak, hastalarımızın rahatlık ve konforlarını ön planda tutarak üretim yapmaktayız. Sadece satın alma gücü olan müşterilerimize değil, bunun dışında kiralama işlemi yaparak maddi külfeti azaltmak isteyen müşterilerimize de ulaşmaktayız. Üretici firma olmamızın avantajlarını fiyatlarımıza yansıtmaktayız. Başka firmalarda bulunamayacak uygun fiyat seçenekleri ile müşterilerimize en kaliteli hizmeti en insancıl koşullarda sunmaya çalışmaktayız. Hastalarımızla empati kuruyor, neye ihtiyaçları olabileceğine kafa yoruyor ve ekip olarak bu ihtiyaçların giderilmesine olanak sağlayan ürünler üretmeye çalışıyoruz.

This Post Has 0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir