Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Hastane Yatağı Fiyatları

hasta yatagi 4 1

Uygun Fiyatları İle İyileşme Sürecine Katkı Sağlayan Yataklar

İnsan hayatı boyunca pek çok hastalık ile mücadele eder. Bazı insanlar diğerlerine göre daha şanslıdır ve ayaktan atlatacakları hastalıklar ile mücadele ederken bazı kişiler, yürüme hatta ayağa kalkma gibi faaliyetlerini kaybedebilirler. Bu durum hastalıklarla olmayıp kazalar ile de gerçekleşebilmektedir. Ömür boyunca yatmak zorunda kalanların yanı sıra çok uzun süre tedavisi gereği yatmak zorunda olanların hasta yatağı kullanması kısıtlı olan faaliyetlerin de körelmemesi açısından çok önemlidir. Hastalığın boyutuna bağlı olarak yatakların çeşitleri de değişebilmektedir.

Hastane Yatağı Fiyatları

Biz firma olarak her türlü ihtiyaca cevap verecek yatak üretimi yaparak mağduriyetleri ortadan kaldırmayı ve mümkün oldukça hastaların halinden memnun bireyler olması yolunda adımlar atıyoruz. Yatakların birbirinden ayrılan fonksiyonları vardır. Fonksiyonlarına göre değişen hastane yatağı fiyatları da makul ücretler ile yatak sahibi olmanın mümkün olduğunu göstermektedir. Hasta yatağı üretimlerimizde 2 motorlu, 3 motorlu ve 4 motorlu ürünlerimiz ile memnuniyet amaçlıyoruz. Ürettiğimiz bu ürünlerde hastane yatağı fiyatları motor gücüne bağlı olarak değişmektedir.

Hastalara ve Hasta Yakınlarına Kolaylık Sağlayan Fonksiyonlar

Yataktan çıkamayan kişiler için özellikle kişisel bakımlarını yaparken çok yorulmamayı sağlayan destekli yatakları tercih etmek hem bakıcı hem de hasta açısından çok önemlidir. Hasta bakıcının klasik bir yatakta hastaya yardımcı olması ile hasta yatağı kullanılarak yardımcı olması arasında çok bariz görülebilecek farklar vardır. Bu farkların başında hasta bakıcının çok yorulması, hastaya kalan zamanlarda çok etkin zaman ayıramaması anlamına gelir. Çok kilolu olmayan bir hastanın bile kaldırılarak yiyecek yedirilmesi ya da su içmesine yardım edilmesi güç ister. Bu gücün bu faaliyetlere harcanıyor olması hasta bakıcının da bel ve omurga sağlığı açısından risk taşır. Baş kısmı kaldırılabilen hastane yatakları, huzur evlerinde, bakım merkezlerinde ve evlerde de rahatlıkla kullanılması için ürettiğimiz ürünlerdir.

Yatak Yaralarını Azaltan Teknoloji

Hastane yatakları bir süredir her türlü ortamda görülmeye başlayan konfor açısından rahat ürünlerdir. Motor güçlerine bağlı olarak donanımsal pek çok özelliğe sahip olan bu ürünleri sadece karyola anlamında değil yatak anlamında da pek çok özel fonksiyon ile donatarak üretmekteyiz. Sürekli yatmak yer çekiminin etkisi ile yatakla temas eden noktaların tahriş olmasına ve zamanla yara halini almasına neden olur. Bu durumu havalı hastane yatakları ile en aza indirmek hatta ortadan kaldırmak mümkündür.

Havalı Hasta Yatağı

İçerisinde bulunan hava ile iyileşmek için ihtiyaç duyulan hava desteğinin yanı sıra hem ağırlıkları eşit bir şekilde dağıtır hem de dalgalı şişme özellikleri ile vücuda uyum sağlar. Hastane yatağı fiyatları bu ürünler eklense bile cazip koşullar ile elde edilmektedir. Pek çok ürün arasından en uygun tercih yapıldıktan sonra imalatını da bizzat yaptığımız hasta yatağı fiyatları kiralama yöntemi sayesinde çok aşağı düzeye düşebilecektir.

Çocuklar İçin Ürettiğimiz Yataklar Satın Alınabildiği Gibi Kiralanabiliyor

Hasta yatağı montajı, kiralama işlemlerini satış işlemlerini yürütürken internet sitemiz üzerinden yatakların tanıtımlarını da yapıyoruz. Özenle üretilen bu tasarımların çocuklar için üretilen hastane yatakları da bulunuyor. Bu şekilde kendilerine daha iyi bakılan hastalar daha kısa sürelerde iyileşerek topluma kazanılmaktadır. Psikolojik olarak her harekette başkasına muhtaç olmak hastaları çok mahcup hissettirir. Ürettiğimiz yataklarda hastaların kumandayı kullanması ve pek çok donanımsal özellik ile kendi ihtiyaçlarını kendisinin karşılaması mümkün olmaktadır. Bu özellikler hayata daha bağlı hastalar meydana getirir ki iyileşme açısından moral çok önemlidir aynı zamanda bu durum hasta yakınlarını da mutlu eden çok büyük bir etkendir.

Hasta Yatağı Tedavide Nasıl Bir Rol Oynar?

Hasta yatağı yatalak ya da felçli hastalar için oldukça önemli ve kullanılması zorunlu olan bir yatak çeşididir. Bu yatak çeşidiyle beraber hastaların tedavi sürecinde daha hızlı ve daha sağlıklı bir iyileşme süreci geçirdiği görülmüştür. Hasta yatakları ülkemizde son yıllarda oldukça kullanılan ve tercih edilen bir ürün çeşidi olmuştur. Ülkemizde bu ürünün tercih edilmesinin sebebi kullanımının oldukça basit ve kolay olmasından kaynaklanmaktadır. Hasta yatakları ülkemizde ve dünyada felçli ve yatalak hastalar için oldukça fazla kullanılan bir ürün olmuştur. Hasta karyolası felçli hastalar için normal yataklara oranla oldukça kaliteli ve sağlıklı bir üründür. Fiyat olarak da normal yataklara oranla daha uygundur.

Ülkemizde ki hasta yatakları elektrikli ve manuel olmak üzere iki adettir. Manuel hasta yatakları ülkemizde son yıllarda tercih edilmeyen bir ürün olmuştur. Manuel yatakların tercih edilmemesinin sebebi kullanımının elektrikli modele göre daha zor olmasıdır. Elektrikli model ülkemizde oldukça tercih edilen ve kalitesi iyi bir yatak modelidir. Elektrikli yataklar motor ile hareket eden ve kumandayla kullanılan bir yatak çeşididir. Kumanda sayesinde elektrikli yataklar kolay bir şekilde çalışarak hastanızın tedavisine yardımcı olmaktadır. Elektrikli hasta yatakları ülkemizde uygun fiyatlarla ve kaliteli modelleriyle satışa sunulmaktadır. Ülkemizde satışa sunulan elektrikli hasta yataklarının üç modeli bulunur. Bu modellerini hepsi motor ile hareket etmektedir.

Hasta Yatağı Kiralama Seçenekleri

Firmamızda hastanızın iyileşmesine yardımcı olan hasta yataklarının satış ve kiralamasını uygun fiyatlarla yapmaktadır. Firmamız ayrıca elektrikli hasta yataklarının imalatını da yapmaktadır. Firmamızın yatakları ülkemizdeki en kaliteli ve sağlam yataklardır. Hasta karyolasının hastanın tedavisinde iyi bir etki yaptığı sağlık uzmanları tarafından da belirtilmektedir. Hastaneler, huzurevleri vb diğer sağlık kuruluşları da hasta yatağı ürününü kullanmaktadır. Son yıllarda evlerde de kullanılmaya başlayan bu yataklar oldukça fonksiyonludur. Sadece felçli ve yatalak hastalar için değil kaza geçirip kısa süreli yatmak zorunda olan vatandaşlarımız da bu yatakları kullanabilmektedir. Hasta yatağı satın alırken kaliteli ve sağlam yatakları tercih etmenizi öneririz. Firmamızı seçerek uygun fiyatlarla hasta yatağı kiralama ya da satış yapabilirsiniz.

Hastane Yatağı Fiyatları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön